Уряд затвердив план заходів щодо погашення заборгованості із зарплати

Розпорядженням КМУ від 22.07.2016 р. № 517-р затверджено План невідкладних заходів щодо погашення заборгованості із заробітної плати.


Планом невідкладних заходів щодо погашення заборгованості із заробітної плати, зокрема, передбачено, що буде розглянуте питання про притягнення до відповідальності керівників підприємств, що належать до сфери управління органів виконавчої влади, які допустили порушення вимог законодавства щодо своєчасної виплати заробітної плати.
   
Крім того, буде активізована робота тимчасових комісій з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
   
Планом рекомендовано керівникам підприємств забезпечити першочергове спрямування коштів, отриманих під час відшкодування податку на додану вартість, на погашення заборгованості із заробітної плати. Посилиться й контроль за додержанням вимог трудового законодавства щодо своєчасної виплати заробітної плати.
  

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (23)
Яяяяяяя
26.07.2016
Вот это молодцы!!!!
NATA
26.07.2016
Після прийняття нового ЗУ "Про держслужбу" бюджетникам на районному рівні не має чим виплачувати заробітну плату, після численних звернень "на верхи" тільки одна відповідь: не має грошей!!!!!!!!!!!!!!так якого "фікуса" тоді нам те підвищення, той закон?
Вона NATA
27.07.2016
Так ми як дурні летіли і робили інформаціі по Ф.О.П. Згідно з новим законом "Про держ.службу" ? Для чого? Хтось іі читав з уряду?
Венди
26.07.2016
а как на счёт задолженности по обнуленой индексации? даже не заикаются . УРОДЫ!
Катя
26.07.2016
Охренеть. Фонд оплаты труда не добавили, но при этом нельзя допустить задолженность по заработной плате, да еще и своевременно нужно ее выплатить. Может я уже чего-то не допонимаю при моем стаже госсужбы в 25 лет? Как это сделать? Сокращение работников - тоже не выход, потому что фонд потянет компенсация за неиспользованный отпуск, да и сокращать некого, и так народ не задерживается в местных органах госвласти
Дмитро Катя
26.07.2016
А як повязаний цей план із органами державної влади??? Мова йде про підприємства. Чи я помиляюсь??
Світлана Дмитро
26.07.2016
В тексті так і пишуть "органи виконавчої влади", але в травні поточного року нам категорично заборонили показувати заборгованість сказали додаткового фінансування не буде викручуйтесь як хочете: скорочуєте кого небудь, переводьте на неосблуговуючий персонал і т.д. т.п. На даний час ми працюємо по пів дня, за матеріальну допомогу на оздоровлення вже забули давно, у відпустку відпускають лише на 14 днів в місяць і лише когось одного на місяць, тому що відпускні потрібно нараховувати за новим окладом а їх в кошторисі не хватає
Дмитро Світлана
26.07.2016
підприємства державної та комунальної форми власності, що належать до сфери управління органів виконавчої влади
Маргарита Катя
27.07.2016
полностью +++++.. я так тоже чувстувую себя "полным дауном" с моим стажем госслужбы и бухгалтера в 20 лет. каким же таким образом выплатить зарплату по новому, заплатить налоги во время когда денег нет и не будет? потому что все в " межах фонду":((((( когда же у на с все будет в " межах здорового глузду"?
Вона Маргарита
27.07.2016
Підтримую! За 21 рік д.служби бухгалтером такого не пам'ятаю легко сказано "ідіотизму" . Але відповідальні хто-ті, що гроші самі собі в кошторис "малюють"- керівники .))))) Голова вже сивіє-"що робити?"
Едуард
26.07.2016
У Вас хоть щось роблять в РДА, а у нас всім пофиг, голова звільнився , кредиторська заборгованість по заробітній платі росте, повна анархія
Коля
26.07.2016
Багато українців взагалі не мають ні зарплат, ні пенсій ; звільнені з роботи у зв"язку з "ліквідаціями" державних установ , тобто з ініціативи держави, по незалежним від працівників причинам , живуть по декілька років на утриманні своєї сім"ї та перебиваються випадковими підробітками . А щоб не давать їм субсидії тепер держава штучно приписує їм дохід у розмірі двох прожиткових мінімумів... У якій ще країні є таке піклування про людину?

Яяяяяя Коля
27.07.2016
Черговий лайк від мене
Коля Яяяяяя
28.07.2016
Це я до того, що якщо затримку бюджетникам зарплати порівняти із позбавленням тих же бюджетників зарплати взагалі , то становище перших не таке вже й страшне порівняно з другими.
Яяяяяяяяяя Коля
01.08.2016
Звичайно, краще. Алеж потрібно розуміти, що затримка сьогодні-це позбавлення завтра (в разі коли не буде знайдено додаткових коштів). А взагалі то перш ніж запроваджувати Закон потрібно було подумати де взяти на це кошти... Але, нажаль, останнім часом рішення приймаються набагато раніше ніж починають думати про можливі наслідки
бардак
27.07.2016
Ми півроку не виплачували індексацію (стару), а щоб не було заборгованості, її навіть не нараховували, тому, виходить, що це і не заборгованість вовсє?
У новинах було, що міська адміністрація сама собі провела ревізію у деяких своїх установах, і "виявила" ненараховану індексацію робітникам, яку зобов'язали виплатити і навіть виділили спеціально на це фінансування ;)) Більше того, у зв'язку із "реформою" індексації їм компенсують пару сотень гривень доплатами)) А саме обідне, що ми, працівники обл бюджету, платим пдфо у місцевий бюджет, тобто виходить, суму плюс-мінус рівну своїй індексації ми віддаєм працівникам бюджету міста. Чому бідні? Бо дурні!
nata
27.07.2016
Навіщо тоді цей УРЯД?щось говорять за геноцид!а вони не таке роблять? навіщо була "РЕВОЛЮЦІЯ ГІДНОСТІ"?щоб відбулися 2 реформи - декомунізація - перейменування міст, сіл, вулиць, повалення пям"ятників, встановлення нових - це ж все гроші, наші гроші бідних українців, та підвищення тарифів, оце ГЕНОЦИД!!!!!!!!!!гнати їх треба.
Коля nata
29.07.2016
А чи прийдуть на їх місце кращі? Дуже сумніваюсь.
Дмитро
27.07.2016
Треба когось з косою, або хоча б з вилами. Тоді заживемо.
бух Дмитро
27.07.2016
Треба, щоб профспілки були дієздатними, а не для галочки. Був недавно двіж, лиш мені він показався організованим двохсторонньо: від нього більше виграла (попіарилась) влада, особливо перед МВФ (показав демократію), щоб їх для кредитику задобрити, ніж самі учасники протесту, точніше, учасники портесту взагалі нічого не виграли.
Коля бух
28.07.2016
Профспілки у держустановах існують лише для того, щоб збирати гроші (внески) з працівників. Думаю, не випадково під час масових акцій протесту горіли саме Будинки Профспілок, як у Києві так і в Одесі. Мабуть , працівники держустанов, постійно обурені примусовим відрахуванням профспілкових внесків, часто та від усього серця бажали своїй профспілці сгоріти.
Дмитро Дмитро
29.07.2016
Це був сарказм, звичайно ж
Тетянка
29.07.2016
А президенту і прем*єру підняли зарплату втричі. А чи додаткові кошти виділили? чи як нам - у межах фонду?
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі