Інформація по темі "" | Публікації по тегу
27.08.14
2873 0
Друкувати
Обране

Відшкодування витрат на виплату середньої зарплати військовозобов'язаним: до якого військкомату звернутися?

Міноборони уточнило свої нормативні положення щодо порядку відшкодування витрат на виплату середньої заробітної плати військовозобов'язаним.

Так, уточнено, що підприємства, установи та організації для покриття витрат на виплату середньої заробітної плати військовозобов'язаним, призваним на збори, подають до районного військового комісаріату, у якому перебувають на обліку військовозобов'язані, рахунки, котрі акцептуються і передаються до обласного військового комісаріату для оплати.

Крім того, встановлено, що відшкодуванню підлягають всі витрати, пов'язані з виплатою середнього заробітку (у тому числі і ЄСВ).

Відтепер військовозобов'язаним, які на день призову на збори не працюють, грошове забезпечення буде виплачуватися за їх заявами про те, що вони на день призову на збори не працюють (раніше — за довідкою з Центру зайнятості про те, що вони зареєстровані як такі, що шукають роботу). Таке грошове забезпечення буде виплачуватись за весь період зборів, ураховуючи час проїзду до місця їх проведення і назад, виходячи з розрахунку однієї мінімальної заробітної плати на місяць.

Такі нововведення внесені Міноборони наказом від 04.08.2014 р. № 498 до Інструкції про умови виплати грошового забезпечення та заохочення військовозобов'язаних та резервістів.

Наказ № 498набере чинності з дня офіційного опублікування. Готується до опублікування в «ОВУ» № 68 від 02.09.2014 р.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі