UA | RU

Виплата премії посадовій особі місцевого самоврядування під час декретної відпустки

Відповідно до пп. 2 пункту 2 постанови N 268 керівникам органів надано право у межах затвердженого фонду оплати праці здійснювати преміювання працівників відповідно до їх особистого вкладу в загальні результати роботи, а також до державних і професійних свят та ювілейних дат у межах фонду преміювання, утвореного у розмірі не менш як 10 відсотків посадових окладів та економії фонду оплати праці.


Конкретні умови, порядок та розміри преміювання працівників визначаються у положенні про преміювання відповідного органу (далі - Положення про преміювання).

Положення про преміювання органами місцевого самоврядування розробляється самостійно, з дотриманням законодавства про службу в органах місцевого самоврядування, норм постанови Кабінету Міністрів України N 268 та наказу Мінпраці від 02.10.96 N 77 (зі змінами), яким затверджені умови оплати праці робітників, які зайняті обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів.

У Положенні про преміювання визначається коло працівників, на яких поширюється чинність преміальної системи, показники та умови преміювання щодо кожної категорії працівників, які передбачають не лише право на одержання премії, а й її розмір. Також положенням визначається періодичність преміювання (місячна, квартальна або залежно від фінансових можливостей, виплата премій до державних і професійних свят та ювілейних дат) та строки виплати премії; порядок нарахування премії кожній категорії працюючих (керівникам, посадовим особам місцевого самоврядування, службовцям, робітникам); порядок та підстави для збільшення (чи зменшення) розміру премії окремим працівникам або позбавлення її повністю.

Виплата премії до державного, професійного свята, ювілейної дати посадовій особі місцевого самоврядування, яка знаходиться у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею 3-х років, законодавством не заборонена і вирішується кожним органом місцевого самоврядування самостійно за наявності коштів на таку виплату.

Водночас найбільш доцільним було б передбачити виплату такої премії в Положенні про преміювання, яке з метою уникнення спірних питань при нарахуванні та виплаті премій працівникам повинно мати ознаку формальної визначеності, тобто давати у тих чи інших випадках відповідь на питання про наявність чи відсутність у працівника права на премію та про її розмір.

Лист Мінсоцполітики від 29.12.2017 р. N 3018/0/101-17

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (6)
фшоке
12.02.2018
На бюджете матпомощь к отпуску не дают, а госслужащим премии в декрете выписывают
Світлана фшоке
12.02.2018
Якраз у держслужбовців і немає премій до державних свят, а у бюджеті - є
фшоке Світлана
13.02.2018
світланка, на бюджеті немає взагалі ніяких премій, хіба кому повезло
бух
12.02.2018
А хіба положена премія у декретній відпустці, хіба привиплаті премії не потрібно хоть один робочий день? Премію дають мабуть за роботу, а не просто так.
Юлія бух
13.02.2018
Це мабуть мається на увазі премія до ювілейних свят наприклад 30 років виповнилося працівнику, а він у декретній відпустці. А в положенні таке прописано.
Хоча насправді такого ніде не пишуть.
Світлана
12.02.2018
Не виробнича премія не прив'язана до відпрацьованих днів
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі