4165 0

Визначаємося із тривалістю додаткової відпустки держслужбовцям за стаж держслужби

Управління Держпраці в Кіровоградській області роз’яснило таку ситуацію:

«Стаж держслужби держслужбовця станом на 07.11.2015 р. — 10 років. Він скористався додатковою відпусткою за вказаний стаж держслужби тривалістю 5 календарних днів у лютому 2016 року. Чи має він право на ще 1 календарний день цієї відпустки за 10-річний стаж держслужби після 01.05.2016 р.?»

Пунктом 9 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про державну службу» від 10.12.2015 р. № 889-VIII (далі — Закон № 889) застережено зберігання права на додаткову відпустку тривалістю відповідно до Закону України «Про державну службу» від 16.12.1993 р. № 3723-XII (далі — Закон № 3723) у випадку, коли тривалість цієї відпустки за попередніми правилами є більшою, аніж тривалість цієї відпустки за новими правилами. У випадку, що розглядається, ситуація геть протилежна.

Річ у тім, що тривалість додаткової відпустки за 10-річний стаж держслужби становить: за Законом № 3723 — 5 календарних днів, а за Законом № 889 — 6 календарних днів. Це означає, що з 01.05.2016 р. за стаж держслужби понад 10 років держслужбовцю має надаватися додаткова відпустка тривалістю 6 календарних днів.

Отже, у наведеній ситуації держслужбовець за 10-річний стаж держслужби вже скористався 5-ма календарними днями додаткової відпустки. Тому з 01.05.2016 р. він може використати ще 1 календарний день додаткової відпустки за стаж держслужби понад 10 років.



загрузка...
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)