Інформація по темі "" | Публікації по тегу
24.09.14
1678 0
Друкувати
Обране

Як адвокатам будуть оплачуватись послуги по наданню безоплатної вторинної правової допомоги: нова «нормативка» від Кабміну

Кабмін визначився з питанням оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу.

Так, Кабмін затвердив нові:

— Порядок оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу;

— Методику обчислення розміру винагороди адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу.

Встановлено, що оплата вищезазначених послуг здійснюється на підставі доручень, виданих центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги:

1) до набрання чинності нових Порядку та Методики, та актів наданих послуг, що подані адвокатами у цей же період, згідно зі «старими» Методикою і Порядком;

2) до набрання чинності нових Порядку та Методики, та актів надання безоплатної вторинної правової допомоги, що подані адвокатами після набрання ними чинності, згідно з новими Методикою і Порядком.

Вказані зміни передбачені постановою КМУ від 17.09.2014 р. № 465, яка набирає чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

В свою чергу втратить чинність постанова КМУ від 18.04.2012 р. № 305 «Питання оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу».

 

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі