Як оплачуватиметься участь в АТО: встановлено розміри винагород

Кабмін визначився з особливостями виплати винагород військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу в особливий період та під час проведення АТО.


Установлено, що в особливий період або під час проведення АТО військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу Збройних Сил, інших утворених відповідно до законів військових формувань, правоохоронних органів, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Головного управління розвідки Міністерства оборони, Державної прикордонної служби, Управління державної охорони, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, Державної спеціальної служби транспорту за безпосередню участь у воєнних конфліктах чи АТО, інших заходах в умовах особливого періоду виплачується винагорода у відсотках місячного грошового забезпечення.

Розмір винагороди визначається виходячи з розміру посадового окладу, окладу за військовим (спеціальним) званням, щомісячних додаткових видів місячного грошового забезпечення постійного характеру, премії та повинен становити не менш як 3 тис. гривень на місяць.

Винагорода військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу виплачується також під час безперервного перебування на стаціонарному лікуванні в закладах охорони здоров’я після отриманих під час безпосередньої участі у воєнних конфліктах чи АТО, інших заходах в умовах особливого періоду поранень (контузії, травми, каліцтва).

Так, Кабмін затвердив:

Розмір винагороди військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу за безпосередню участь у воєнних конфліктах чи антитерористичній операції, інших заходах в умовах особливого періоду (додаток 1);

— Розмір додаткових винагород військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу та резервістам за виконання окремих завдань під час безпосередньої участі у воєнних конфліктах чи  антитерористичній операції, інших заходах в умовах особливого періоду (додаток 2).

Зазначені документи затверджені постановою КМУ від 21.01.2015 р. № 24, яка набирає чинності з дня опублікування, крім р. 2 додатка 1, який набирає чинності з настанням воєнного часу.

Також встановлено, що видатки, пов’язані з виконанням цієї постанови, здійснюються в межах призначень, передбачених у державному бюджеті для утримання вищезазначених органів.

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі