Інформація по темі "" | Публікації по тегу
11.05.16
20613 8
Друкувати
Обране

З 1 грудня мінімальна заробітна плата зросте до 1600 замість 1550 грн

Проектом Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік" передбачається збільшити темпи підвищення розміру мінімальної заробітної плати з 1 грудня 2016 року до 1 600 гривень проти 1 550 гривень передбачених у бюджеті.Так, у грудні 2016 року розмір мінімальної заробітної плати проти травня 2016 року зросте на 10,4 % проти передбачених 7 % зростання.

Посадовий оклад працівника I тарифного розряду Єдиної тарифної сітки пропонується визначити з урахуванням збереження грошового розриву між розміром мінімальної заробітної плати та розміром посадового окладу працівника І тарифного розряду ЄТС у розмірі 265 гривень.

З метою забезпечення належного соціального захисту кожного громадянина України у поточному році законопроектом передбачено підвищення розмірів прожиткового мінімуму з 1 грудня 2016 року.

З 1 грудня 2016 року прожитковий мінімум зросте:

  • на одну особу в розрахунку на місяць з 1 399 гривень до 1 544 гривень;
  • для дітей віком до 6 років з 1 228 гривень до 1 355 гривень;
  • для дітей віком від 6 до 18 років з 1 531 гривні до 1 689 гривень;
  • для працездатних осіб з 1 450 гривень до 1 600 гривень;
  • для осіб, які втратили працездатність: з 1 130 гривень до 1 247 гривень.

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік" (щодо соціальних стандартів та обсягу субвенції на надання пільг та житлових субсидій)

 

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(8)
Игорь
11.05.2016
Так швидко, аж з першого грудня. А інфляція зростає галопуючими темпами. Ціни на газ і електроенергію просто космічні. Впевнено котимось в прірву.
Пітекантроп
11.05.2016
АстАнАвітєсь!
Куди ж ми будемо гроші ці дівати? Не треба нам стільки!
Роман Пітекантроп
13.05.2016
Я буду переводити гроші в офшори та картошку!
ирина
11.05.2016
ото заживем! заплатим все коммунальные, ещё и станется.. сделаем загранпаспорта и свалим без визы за бугор)))))))
оксана
11.05.2016
а ниче что мы бюджетные пропозиции складывали в прошлом году и в стоимость услуг закладывали другие показатели? Как уже замучили это бараны! Толку никакого, а планировать с ними одна мука!!
Коля
12.05.2016
Підвищення зарплат і пенсій лише прискорить знецінення гривні. Хто виграє і хто програє, якщо зарплати і пенсії підвищать на 15 процентів, і одночасно ціни і тарифи зростуть на 100 процентів? Виграє, однозначно, друкар грошових знаків, тобто влада, а громадяни, відповідно, програють.
Коля
12.05.2016
Зупинити знецінення гривні жоден український політик не обіцяє,-- це завдання є непосильним для усіх українських політиків разом узятих.
наталия
17.05.2016
себе зарплаты в 3 раза увеличить,это мания величия или показать,как на остальных забито,люди ау мы есть или нас нет?

Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн