Законодавці пропонують зняти обмеження максимальних зарплат військовим

Комітет з питань національної безпеки і оборони підтримує проект закону про внесення змін до Закону "Про Державний бюджет України на 2015 рік"


Секретар Комітету Іван Вінник, доповідаючи на засіданні Комітету 23 лютого, зазначив, що члени Комітету ретельно опрацювали всі пропозиції щодо внесення змін і пропонують Комітету з питань бюджету врахувати в законопроекті (реєстр. №2147) низку дуже важливих змін для внесення до закону в частині національної безпеки і оборони.

І.Вінник нагадав, що прийнятим законом були обмежені максимальні заробітні плати, у тому числі військовим. За його словами, військовослужбовці фактично не отримують заробітну плату, а отримують грошове забезпечення. "Тому, ми наполягаємо на необхідності зняття обмеження максимальних заробітних плат військовим (встановлених на рівні 7,5 мінімальних заробітних плат). Ми наполягаємо, щоб в проекті змін до Державного бюджету було враховано, що не підпадають під відповідне обмеження військовослужбовці - особи рядового і начальницького складу, працівники Міністерства оборони, ГУР МО, МВС, РНБО, Державної спеціальної служби транспорту, СБУ, СЗР, Державної прикордонної служби, Управління державної охорони, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Державної служби спеціального зв'язку і захисту, Національної гвардії і військової прокуратури", - зазначив він.

Голова Комітету Сергій Пашинський уточнив: "мова не йде про збільшення бюджетних витрат, мова йде про видатки в рамках затверджених бюджетних витрат".

"Тобто ці структури можуть скорочувати штати і відповідно перерозподіляти виділені кошти на тих осіб, які дійсно заслуговують на більші заробітні плати", - додав секретар Комітету.

За матеріалами Інформаційного управління Апарату Верховної Ради України 

 

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі