Будь-яке рішення тендерного комітету оформлюється протоколом

Відповідно до частини четвертої статті 11 Закону рішення тендерного комітету або уповноваженої особи оформлюється протоколом. У рішенні відображаються результати поіменного голосування членів комітету, присутніх на засіданні тендерного комітету, з кожного питання. Протокол підписується всіма членами комітету, присутніми на його засіданні, або всіма уповноваженими особами. У разі відмови члена тендерного комітету або однієї з уповноважених осіб підписати протокол про це зазначається у протоколі з обґрунтуванням причин відмови.


При цьому наказом Мінекономрозвитку від 22.03.2016 р. N 490 "Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель" затверджено форми протоколу розкриття тендерних пропозицій та протоколу розгляду тендерних пропозицій, які заповнюються електронною системою закупівель автоматично.

Таким чином, при проведенні процедур закупівель з використанням електронної системи закупівель з метою відбору постачальника товару (товарів), надавача послуги (послуг) та виконавця робіт будь-яке рішення тендерного комітету оформлюється протоколом.

Лист Мінекономрозвитку від 01.07.2016 р. N 3302-06/19552-07Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі