Інформація по темі "" | Публікації по тегу
10.12.15
5715 3
Друкувати
Обране

Чи передбачена відповідальність за несвоєчасне оприлюднення замовником річного плану закупівель і змін до нього

Оскільки річний план закупівель і зміни до нього мають оприлюднюватися протягом 5 робочих днів із дня їх затвердження, ст. 42 Закону України «Про здійснення державних закупівель» від 10.04.2014 р. № 1197-VII передбачена відповідальність за порушення вимог такого Закону.

На це вказує Мінекономрозвитку в листі від 04.11.2015 р. № 3302-05/36603-07.

Однак ст. 42 Закону № 1197-VII не передбачає конкретних розмірів відповідальності, а лише вказує на несення відповідальності згідно із законами України.

Тож порушення законодавства про здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від 700 до 100 НМДГ (відповідно до ст. 16416 КпАП).

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
3
оксана
10.12.2015
когда расстреливать начнут?
Галина
10.12.2015
Да, уж лучше бы расстреляли, чем так издеваться!
Ольга
07.04.2016
Стаття 308. Примусове виконання постанови про стягнення штрафу У разі несплати правопорушником штрафу у строк, установлений частиною першою статті 307 цього Кодексу, постанова про накладення штрафу надсилається для примусового виконання до відділу державної виконавчої служби за місцем проживання порушника, роботи або за місцезнаходженням його майна в порядку, встановленому законом. У порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення з правопорушника стягується: подвійний розмір штрафу, визначеного у відповідній статті цього Кодексу та зазначеного у постанові про стягнення штрафу; витрати на облік зазначених правопорушень. Розмір витрат на облік правопорушень визначається Кабінетом Міністрів України. { Частина друга набирає чинності з 1 січня 2009 року щодо стягнення подвійного розміру штрафу при примусовому виконанні постанови у справі про адміністративне правопорушення згідно із Законом N 586-VI ( 586-17 ) від 24.09.2008 }
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі