Інформація по темі "" | Публікації по тегу
09.01.20
7445 1
Друкувати
Обране

Фінальну версію рекомендацій для наборів відкритих даних ОМС оприлюднено на data.gov.ua

На порталі відкритих даних опубліковано остаточну версію рекомендацій для наборів відкритих даних органів місцевого самоврядування. Вона охоплює 64 наборів даних органів місцевого самоврядування у сферах архітектури та містобудування, бюджету, комунальної власності, навколишнього середовища, освіти, охорони здоров’я, торгівлі тощо.

Рекомендації можна переглянути тут: https://data.gov.ua/pages/835-rec-index#mun

Робота над документом тривала понад рік.  Протягом цього періоду експерти консультували організації, які співпрацюють з органами місцевого самоврядування або використовують їхні дані. Серед цих організацій: ДП «Прозорро.Продажі», ДУ «Відкриті публічні фінанси», Центр «Ейдос», BRDO (Відкрите просторове планування), CoST Ukraine, Український інститут з прав людини, EasyWay, OPEN ADV, мережа тренерів і лідерів відкритих даних проекту USAID / UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах» та інші.

Рекомендації допоможуть підвищити якість наборів та відкривають можливість використання даних у електронних сервісах. Ми спільно з партнерами плануємо проводити періодичний моніторинг та перегляд рекомендацій. Зауваження та пропозиції можна залишити у формі зворотнього зв’язку: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf55vTeCC-u9DNAeh6XY6ZxDmdgbA4Z82ACSmNFA2TpBw_fMQ/viewform

Рекомендації розроблені ГО «Агенція журналістики даних» у партнерстві з проєктом USAID / UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах» та Міністерством цифрової трансформації України.

Міністерство та Комітет цифрової трансформації України

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
1
Влад
09.01.2020
Ґаньба для держорганів, які зобов'язані одночасно з постановою КМУ розробити шаблони наборів даних, а не чекати роки грант для НГО
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі