467 0

Кому надавати документи про закупівлю для оприлюднення?

Мінекономрозвитку роз’яснило, що надавати документи про закупівлю для оприлюднення необхідно безпосередньо до Зовнішторгвидаву а не до Уповноваженого органу.

Так в Міністерстві нагадали, що згідно зі ст. 10 Закону «Про здійснення державних закупівель» документація про закупівлю безоплатно оприлюднюється на веб-порталі Уповноваженого органу «Державні закупівлі» за адресою в мережі Internet www.tender.me.gov.ua.

Наповнення веб-порталу здійснює державне підприємство «Зовнішторгвидав України».

Ураховуючи викладене, Мінекономіки повідомляє про необхідність самостійного подання замовниками для оприлюднення на веб-порталі документації про закупівлю до державного підприємства «Зовнішторгвидав України».

Крім того, Законом «Про здійснення державних закупівель» не встановлено обов’язку надсилання річного плану, змін до нього та іншої документації про закупівлю Уповноваженому органу.

 

 



загрузка...
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)