Мінекономрозвитку про закупівлі частинами (за лотами)

У зв’язку з появою в замовників запитань щодо закупівель за окремими частинами предмета закупівлі (лотами) Мінекономрозвитку надало роз’яснення в листі від 02.08.2017 р. № 3304-06/26774-06.1. Замовникам надано право визначати окремі частини предмета закупівлі (лоти) за показниками четвертої – восьмої цифр Єдиного закупівельного словника, а також за обсягом, номенклатурою та місцем постачання товарів, виконання робіт або надання послуг.

Як пояснює Мінекономрозвитку, у розумінні Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 р. № 922-VIII (далі — Закон), обсяг та кількість є тотожними поняттями.

Таким чином, за обсягом, номенклатурою та місцем замовник може визначити окремі частини (лоти) предмета закупівлі як товарів, так і послуг або робіт.

2. У разі якщо замовником визначено предмет закупівлі без поділу його на частини (лоти), то тендерна пропозиція подається учасником процедури закупівлі в електронному вигляді через електронну систему закупівель відповідно до вимог тендерної документації щодо такого предмета закупівлі. У випадку якщо замовником здійснюється закупівля за визначеними окремими частинами предмета закупівлі (лотами), тендерна пропозиція подається учасником процедури закупівлі в електронному вигляді через електронну систему закупівель відповідно до вимог тендерної документації щодо окремої частини предмета закупівлі (лота).

3. Замовник має право визнати торги такими, що не відбулися частково (за лотом).  Якщо за лотом(ами) торги скасовано чи визнано такими, що не відбулися, та в разі необхідності здійснення нової закупівлі замовник здійснює таку закупівлю, керуючись установленими вартісними межами.

4. Оскільки Законом передбачена можливість здійснювати закупівлі за окремими частинами предмета закупівлі (лотами), договір про закупівлю укладається за результатом процедури закупівлі з переможцем за кожним лотом окремо. У разі якщо переможцем за всіма лотами є один і той самий суб’єкт, замовник може укласти один договір про закупівлю за умови, якщо така можливість була передбачена тендерною документацією та проектом договору.

www.interbuh.com.uaПомітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (1)
Пітекантроп
08.08.2017
Щось вони трохи "странно" трактують... Раніше було сказано про визначення предмету закупівлі: для товарів - за 4 знаком, для ліків за 3-ою. Отже, якщо була закупівля лікарських засобів, та визначена за 3-м знаком, серед них лоти, які не пройшли, як зараз визначити предмет???
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі