Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
1253 0
Друкувати
Обране

Міноборони запровадило електронні закупівлі за тиловим напрямом

Про це 2 липня повідомив заступник Міністра оборони України Юрій Гусєвпід час брифінгу в Будинку Уряду на тему «Реформування системи державних закупівель у Міністерстві оборони України та запровадження в оборонному відомстві системи електронних торгів».


Заступник Міністра оборони України поінформував присутніх пропочаток проведення в оборонному відомстві експерименту із застосування електронних засобів під час здійснення переговорних процедур закупівель. Відповідний наказ Міністерства оборони України,розроблений на основі розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 року «Про проведення експерименту із застосування електронних засобів під час здійснення переговорної процедури закупівлі», вступив в силу цими днями.

За словами Юрія Гусєва, запровадження електронних торгів є спільним проектом «волонтерського десанту» Міністерства оборони України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, візійного проекту «Нова країна» та системи електронних державних закупівель «Прозорро».

«Відтепер всі закупівлі в Міністерстві оборони та Генеральному штабі Збройних Сил України здійснюватимуться на електронній платформі. Єдиним засобом відбору учасників на переговори під час централізованих закупівель речового та медичного майна, послуг з організації харчування, продуктів харчування та пально-мастильних матеріалів за переговорною процедурою закупівлі стане електронний реверсивний аукціон», – підкреслив він.

Про проведення електронних торгів виробники та постачальники дізнаватимуться із кількох джерел – офіційного веб-порталу Міністерства оборони України, розсилки по базі виробників, а також власної розсилки електронних майданчиків.

«Під час торгів учасники не бачитимуть один одного. Інформація про назву компанії, яка перемогла в аукціоні, її цінову пропозицію та кваліфікаційні документи стануть доступними загалу тільки після проведення електронного реверсивного аукціону», – зазначив Юрій Гусєв.

Він додав, що конкурентне середовище електронних торгів спонукатиме виробників до зменшення ціни, чим сприятиме економії державних коштів. Також буде зменшено навантаження на відповідні структурні підрозділи оборонного відомства.

За матеріалами КМУ 

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд