Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
17743 3
Друкувати
Обране

На сайті КМУ з'явилась постанова про порядок передачі в оренду державного та комунального майна

Порядок визначає механізм передачі в оренду державного та комунального майна, включаючи особливості передачі його в оренду відповідно до положень Закону України “Про оренду державного та комунального майна” (далі — Закон).Механізм оренди майна інших форм власності може регулюватися положеннями цього Порядку, якщо інше не передбачено законодавством та договором оренди.

При цьому ДП «ProZorro.Продажі» встановлюється адміністратором електронної торгової системи.

Протягом 20 робочих днів з дня набрання чинності постанови керівних органів управління майна повинні передати ФДМ або уповноваженим органам інформацію про об'єкти оренди, отриману від балансоутримувачів протягом 10 днів. У свою чергу, ФДМ повинен протягом місяця оприлюднити отриману інформацію на офіційних сайтах, друкованих ресурсах і автоматизованих системах, а протягом місяця після початку роботи електронної торгової системи також внести інформацію про об'єкти, що не були передані в оренду. Балансоутримувачі та керуючі майном повинні також оприлюднити договори про права використання держ- та комунального майна, в тому числі договору безоплатного використання, договори про спільну діяльність і договори позики протягом місяця.

Додаток 4 порядку, яке вступить в силу в протягом місяця після публікації постанови, визначає АТ «Ощадбанк», АТ «Укрпошта» та Національний банк України (разом з уповноваженими ним банками, з державною часткою більше 75%) як підприємства, установи та організації, надають соціально важливі послуги населенню. Згідно ч. 2 ст. 18 закону України «Про оренду державного та комунального майна» такі організації мають право продовжувати договори оренди без проведення аукціону.

Порядок передачі в оренду державного та комунального майна 

Постанова КМУ від 03 червня 2020 р. № 483 

 

Шановні користувачі! Тепер ви можете дізнаватися всі останні новини порталу Бухгалтер.com.ua першими в TELEGRAM і VIBER спільнотах! Більш детально за посиланням.

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі (3)
))).
17.06.2020
а якою методикою розрахунку користуватися є можливо прийнята якась нава, як визначити стартову ціну на будівлю при аукціоні?
Олена ))).
17.06.2020
Ми замовляли експертну оцінку
Олег
19.06.2020
А експертна оцінка в фірмі депутата, все як завжди.
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд