Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
5052 7
Друкувати
Обране

На веб-порталі про платіжні трансакції з публічними коштами розміщується інформація лише про прізвище фізособи-підприємця

Уповноважена Верховної Ради України з прав людини в листі від 10.09.2015 р. № 1.-2074/3175-15-123 звернула увагу на оприлюднення на єдиному веб-порталі використання публічних коштів інформації про платіжні трансакції, де отримувачем бюджетних коштів є фізособа.Адже відповідно до Переліку інформації про платіжні трансакції на єдиному казначейському рахунку для оприлюднення на єдиному веб-порталі використання публічних коштів, наведеному в додатку до постанови КМУ від 14.09.2015 р. № 676, зокрема, зазначається найменування платника, що відповідає його найменуванню, яке заявлене в банку платника в картці зі зразками підписів і відбитка печатки, або його скорочене найменування, яке відповідає зареєстрованому в установчих документах, або прізвище приватного підприємця.

Не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів або майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб і найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно (ч. 5 ст. 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації»).

Тож оприлюднення інформації про фізичну особу та її персональних даних, а саме прізвища, імені, по батькові, відповідає вимогам законодавства про захист персональних даних.

Інформація про реєстраційний номер облікової картки платника податків і рахунок у банку фізичної особи, яка є отримувачем бюджетних коштів, є конфіденційною інформацією та не підлягає оприлюдненню.

Лист від 10.09.2015 р. № 1.-2074/3175-15-123

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(7)
Вася
21.10.2015
по суті взято тут: http://www.interbuh.com.ua/ua/documents/onenews/79662
Євген
21.10.2015
По суті - це лист який наведено в повідомленні!
Вася
22.10.2015
Та невже? Знач мені здалося що у вас з ними один й той же заголвок.

Тільки у листі відсутнє оце:
"Адже відповідно до Переліку інформації про платіжні трансакції на єдиному казначейському рахунку для оприлюднення на єдиному веб-порталі використання публічних коштів, наведеному в додатку до постанови КМУ від 14.09.2015 р. № 676, зокрема, зазначається найменування платника, що відповідає його найменуванню, яке заявлене в банку платника в картці зі зразками підписів і відбитка печатки, або його скорочене найменування, яке відповідає зареєстрованому в установчих документах, або прізвище приватного підприємця."

Бо лист датований раніше цього Прядку, коли ще існував Проект.
А підприємцям обяціли не показувати їх дані, бо у якщо сільрада проплатила ФОП Іванову, то я і без іденкоду пойму що то за Іванов)там усі один одного знають

Євген
22.10.2015
Так вам здалося :)) Тут в заголовку більше слів, порахуйте ;)))) До того ж там посилаються на листу ДКСУ в початку речення!!!
Ольга
23.10.2015
Хто може допомогти.
ЗУ "Про відкритість використання публічних коштів" інформація оприлюднюється згідно встановлених законодавством України форм. Де взяти ці форми? Роз"ясніть, як користуватися порталом, як розпорядники коштів мають розміщувати цю інформацію?
Оскільки розпорядники мають оприлюднити інформацію не пізніш як за 35 днів після закінчення звітного кварталу, то просимо, надати відповідь.
Євген
23.10.2015
В понедельник на сайте будет новость! В пятницу уже не стал публиковать, чтоб на выходных люди не расстраивались :))))
Юра
27.10.2015
Ольга, это же не мы, а казначейство само публикует! Тут можно найти любое предприятие (думаю что в том числе и Ваше) http://spending.gov.ua/web/guest/transaction
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд