Інформація по темі "" | Публікації по тегу
13.06.22
6246 2
Друкувати
Обране

Назріли зміни у воєнних закупівлях. На що очікуємо

Коментар до запропонованого Міністерством економіки України проєкту постанови «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України щодо здійснення закупівель в умовах воєнного стану».


Тетяна Руденко, адвокат в сфері захисту економічної конкуренції, публічних закупівель


Ситуація в закупівельній сфері розгортається дуже схоже на події дворічної давнини, але у пришвидшеному темпі.

Нагадаю, що коли розпочалася пандемія коронавірусної хвороби COVID-19, було прийнято Постанову Кабінету Міністрів України від 20.03.2020 № 225 «Деякі питання закупівлі товарів, робіт і послуг, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19) на території України», яка потім неодноразово змінювалася та доповнювалась, але для термінового задоволення нагальної потреби – це було саме те, що потрібно. Замовники отримали можливість закупити за прямим договором товари, послуги та роботи відповідно до затвердженого переліку.

Згодом ринок було насичено дефіцитними спочатку товарами, замовники змогли працювати спокійніше, горизонт планування збільшився, напрацьовувалися протоколи боротьби з новою хворобою. І в закупівельній спільноті ширяться думки про те, що ефект несподіванки зник, потребу в тих чи інших закупівлях можна передбачити, існують доволі точні прогнози щодо розвитку пандемії – коли чекати зростання кількості захворювань, коли спаду, як має вплинути вакцинація тощо. А тому потрібно повертати і коронавірусні закупівлі в конкурентне середовище.

У результаті було прийнято так званий Закон – 1599 (Законодавчий акт «Про внесення змін до розділу X "Прикінцеві і перехідні положення" Закону України "Про публічні закупівлі" (щодо виключення можливості здійснення закупівель без використання електронної системи закупівель)» № 1599-ІХ ), згідно з яким замовники могли закуповувати шляхом укладення прямого договору лише окреслений перелік товарів, а для того, щоб закупити решту необхідного для боротьби з пандемією, мали застосовувати спрощену закупівлю без обмеження по вартості.

Схожий перебіг подій спостерігаємо і зараз. Якщо в перші дні війни крім загального шоку замовники ще й не знали, як бути із закупівлями, то прийняття Постанови Кабінету Міністрів України від 28.02.2022 № 169 «Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану» стало порятунком для них, оскільки давало змогу закрити найбільш необхідні проблеми негайно. На перший план вийшла терміновість закупівлі, залишивши позаду відкритість, прозорість, об’єктивність, економію та ефективність. Також важливо, що проведення закупівель за Постановою № 169 давало можливість приховати від стороннього ока інформацію про потреби, постачальників, місце доставки тощо. Але минуло декілька місяців, і попри те, що війна триває, бойові дії зосереджено на окремих територіях, частина територій звільнені, тому ситуація для замовників стала більш передбачуваною, вони вже можуть проводити закупівлі не тільки для задоволення нагальних потреб.

До того ж відновив роботу орган оскарження (Антимонопольний комітет України), з’явилися можливості отримати інформацію з реєстрів, доступ до яких обмежено,  що дає замовникам змогу проводити окремі закупівлі відповідно до Закону про публічні закупівлі.

Тому в закупівельній спільноті пожвавилися дискусії щодо правильності проведення закупівель в умовах воєнного стану, оскільки дія Закону про публічні закупівлі припинена не була, а Постанова № 169 не містила жодних обмежень щодо її застосування.

Як результат – запропонований Міністерством економіки України проєкт постанови «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України щодо здійснення закупівель в умовах воєнного стану».

Отже, що очікує на замовників, якщо цей законопроєкт буде прийнятий у своєму первісному  вигляді. Не вважаю цей аналіз передчасним, оскільки зміни в тому чи іншому вигляді, швидше за все, будуть прийняті.

Почнемо зі змін, запропонованих до Постанови № 169.

Передусім проводити закупівлі товарів, робіт і послуг без застосування процедур закупівель/спрощених закупівель, передбачених законами України «Про публічні закупівлі» та «Про оборонні закупівлі», зможуть державні замовники у сфері оборони та замовники, визначені у частині 9 статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі за текстом – Закон).

Про яких саме замовників йдеться в частині 9 статті 3 Закону

Це Міністерство оборони України та його розвідувальний орган, Міністерство внутрішніх справ України, Служба безпеки України, Національна гвардія України, Національна поліція України, Державна прикордонна служба України, Служба зовнішньої розвідки України, Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України, Державна спеціальна служба транспорту, Державна служба України з надзвичайних ситуацій, Управління державної охорони України та інші військові формування та/або частини в особливий період, у період проведення Операції об’єднаних сил, Антитерористичної операції, у період введення воєнного чи надзвичайного стану.

До Постанови № 169 пропонується додати пункт про те, що публічні закупівлі товарів, робіт і послуг для задоволення нагальних потреб функціонування держави в умовах воєнного стану відповідно до Постанови  від 02.03.2022 № 185 «Деякі питання здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для задоволення нагальних потреб функціонування держави в умовах воєнного стану» здійснюються без застосування процедур закупівель/спрощених закупівель, визначених Законом України «Про публічні закупівлі».

Щодо змісту зазначеної вище Постанови № 185, то якщо стисло, ця постанова в умовах воєнного стану уповноважує АТ «Укрзалізниця» виступати:

– замовником під час закупівель товарів, робіт і послуг за рахунок власних коштів, коштів державного бюджету, інших залучених коштів для здійснення заходів з безперебійного функціонування залізничного транспорту та зменшення дефіциту нафтопродуктів на внутрішньому ринку України, електроенергії, лікарських засобів, імунобіологічних препаратів (вакцин), медичних виробів, допоміжних засобів до них, медичного обладнання, проведення першочергових аварійно-відбудовних робіт на об’єктах залізничної інфраструктури та необхідного ремонту тягового і рухомого складу;

– платником за тристоронніми договорами, замовником за якими є військові адміністрації та/або центральні органи виконавчої влади;

–  комісіонером за багатосторонніми зовнішньоекономічними договорами (контрактами) про закупівлю, що передбачають ввезення на митну територію України в режимі імпорту необхідних продовольчих товарів відповідно до Постанови  від 20.03.2022 № 328.

Отже, окреслено виключне коло замовників, яким в умовах воєнного стану передбачається надання права здійснювати закупівлі товарів, робіт і послуг без застосування процедур закупівель/спрощених закупівель, визначених Законом.

Для всіх інших замовників пропонується наступне.

Проєктом постанови передбачено, що замовники, крім тих, що вказані вище, здійснюватимуть публічні закупівлі, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень, із застосуванням електронного каталогу та/або порядку проведення спрощених закупівель, встановленого Законом.

Отже, під час дії воєнного стану замовникам пропонується здійснювати закупівлю товарів, робіт і послуг або із застосуванням електронного каталогу, або ж проводити спрощені закупівлі без обмеження в обох випадках очікуваної вартості. Але у разі, якщо вартість товару дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а у профілі товару електронного каталогу розміщено дві або більше пропозицій товару від постачальників, замовник здійснює відбір постачальника шляхом запиту ціни пропозицій постачальників.

Тобто, якщо вартість товару не досягає 200 тисяч гривень, запит ціни пропозиції не проводиться, якщо ж у профілі товару розміщена одна пропозиція, то замовник може закупити товар на будь-яку суму.

Щодо винятків із запропонованого порядку закупівель, тобто в яких випадках  придбання товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень, може здійснюватися без застосування порядку проведення спрощених закупівель та/або електронного каталогу.

Разом з тими випадками, які перелічені в частині 7 статті 3 Закону, у проєкті передбачено також винятки, що притаманні лише періоду воєнного стану, а саме:

– інформація, що має бути оприлюднена в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, належить до інформації з обмеженим доступом або її розголошення під час дії правового режиму воєнного стану може нести загрозу національній безпеці України та/або громадській безпеці і порядку;

– замовник перебуває в районі активних бойових дій на момент прийняття рішення про здійснення закупівлі або її здійснення;

– відсутня технічна можливість використання електронної системи закупівель, яка має бути документально підтверджена замовником;

– здійснюється закупівля юридичних послуг, пов’язаних із захистом прав та інтересів України, у тому числі з метою захисту національної безпеки і оборони, під час врегулювання спорів, розгляду в закордонних юрисдикційних органах справ за участю іноземного суб’єкта та України;

– здійснюється закупівля товарів, робіт і послуг для забезпечення функціонування об’єктів критичної інфраструктури.

Крім того, договір згідно з Постановою № 169 можна укласти у разі відміни спрощеної закупівлі через відсутність учасників. Причому достатньо, щоб закупівля відбулася один раз, а не двічі.

У проєкті передбачено, що замовники мають дотримуватися таких принципів здійснення закупівель, як максимальна економія, ефективність та запобігання корупційним діям і зловживанням. Обмеження кількості принципів є цілком зрозумілим, оскільки дотриматись, наприклад, принципу прозорості та відкритості на всіх стадіях закупівлі дещо складно.

Пропонується також, що оприлюднення інформації про закупівлю має відбуватися не пізніше 70 днів після припинення воєнного стану замість 20 днів, як зазначено в чинній редакції Постанови № 169. Крім того, у проєкті наголошено, що передбачається оприлюднення договору, а також усіх додатків та змін до нього після його укладення, тоді як в чинній редакції йдеться лише про договір з додатками. Таке формулювання покладе край дискусіям про те, чи є зміни до договору додатком до договору і чи потрібно їх оприлюднювати.

У проєкті також конкретно визначено, що відповідальною особою за проведення таких закупівель може бути як уповноважена особа, так і інша особа, визначена замовником.

Також у проєкті постанови передбачено внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 14.09.2020  № 822 «Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу».

Запропоновані зміни стосуються оплати за користування електронним каталогом.

Проєкт ще перебуває на обговоренні. Підтримано – 78 голосів, не підтримано – 144. Висловити свою думку можете за посиланням.

 

Джерело:
Юридична Газета

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Новини по темі:
01.07.22 Уряд повернув обов’язкові закупівлі в системі Prozorro Усі державні та місцеві органи влади та підприємства проводитимуть обов’язкові спрощені закупівлі в електронній системі Prozorro від 50 тис. грн.
28.06.22 Уряд вніс зміни до порядку закупівель у період воєнного стану Міністерство економіки України у зв’язку з внесенням постановою Кабінету Міністрів України від 24 червня 2022 № 723 “Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822 і від 28 лютого 2022 р. № 169” (далі - постанова № 723) змін до постанови Кабінету Міністрів  України від 28 лютого 2022 р. № 169 “Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану” (далі – постанова № 169) повідомляє.
28.06.22 Щодо порядку повідомлення про укладений договір, який належить до сфери інформатизації Пунктом 13 Положення про формування та виконання Національної програми інформатизації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.08.98 р. N 1352 (далі - Положення), визначено, що під час виконання завдань (проектів) Національної програми інформатизації державні замовники беруть бюджетні зобов'язання та здійснюють платежі за такими завданнями (проектами) після їх погодження з Генеральним державним замовником у разі, коли їх вартість дорівнює або перевищує 500 тис. гривень, а в разі закупівель послуг з підключення закладів соціальної інфраструктури до широкосмугового доступу до Інтернету за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету в сільській місцевості, - коли їх вартість перевищує 1 тис. гривень.
коментарі
(2)
Ірина
13.06.2022
"Покращення" наступає
NeProzorro
13.06.2022
То що по закупівлях до 50 тисяч? Звіт про договір чи ніякого оприлюднення?
Залишити коментар:
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.