Інформація по темі "" | Публікації по тегу
10.09.19
16647 14
Друкувати
Обране

Прийнято за основу проект Закону «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі»

Прийнято за основу проект Закону «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель»

Проект Закону №1076 має на меті удосконалення системи публічних закупівель, спрямованої на розвиток конкурентного середовища та добросовісної конкуренції у сфері закупівель в Україні. Також закон має забезпечити виконання згідно із Угодою між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони, міжнародних зобов’язань України у сфері публічних закупівель (зокрема, згідно етапів ІІ та ІІІ Угоди про асоціацію з ЄС) шляхом гармонізації основних положень Закону «Про публічні закупівлі» до Директив Європейського Союзу з питань закупівель.

Також пропонується викласти в новій редакції Закон «Про публічні закупівлі», визнати такими, що втратили чинність, закони «Про особливості здійснення закупівель неопромінених паливних елементів (твелів) для ядерних реакторів», «Про особливості здійснення закупівлі за державні кошти послуг поштового зв'язку, поштових марок та маркованих конвертів» та внести відповідні зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення та законів України «Про санкції», «Про запобігання корупції», «Про вибори Президента України», «Про вибори народних депутатів України», «Про місцеві вибори», «Про політичні партії в Україні» та інших законів України.

Законопроект доповів народний депутат Роксолана Підласа.

Зі співдоповіддю виступив голова Комітету з питань економічного розвитку Дмитро Наталуха. Він розповів, що законопроект має на меті удосконалення системи публічних закупівель, спрямованої на розвиток конкурентного середовища та добросовісної конкуренції у сфері закупівель в Україні. Також має забезпечити виконання згідно із Угодою між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони, міжнародних зобов’язань України у сфері публічних закупівель.

За результатами обговорення у першому читанні за основу законопроект підтримав 351 народний депутат.

Конкретніше про зміни ми вже писали в новині В публічні закупівлі готують нововведення

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
14
bh
11.09.2019
ну те, що уповноважена особа підлягає штрафу - це написано, а де пункт, що робота уповноваженої особи оплачується?
Інна bh
24.09.2019
Розділ 3, ст 11 законопроекту гласить "Відповідальною за організацію та проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі є уповноважена особа, яка визначається або призначається замовником одним з таких способів:1) шляхом покладення на працівника (працівників) із штатної чисельності функцій уповноваженої особи як додаткової роботи із відповідною доплатою згідно з законодавством;2) шляхом введення до штатного розпису окремої (окремих) посади (посад), на яку буде покладено обов`язки виконання функцій уповноваженої особи (уповноважених осіб);3) шляхом укладення трудової угоди (контракту) згідно з законодавством.
mrt
11.09.2019
рабам зарплата не нужна. только пособие чтобы оплатить жилье и еду
Джо Мур
11.09.2019
Получається, основні зміни такі: 1. обов'язкові торги від 50 000 грн. за спрощеною процедурою2. ліквідація тендерного комітету, замість тд буде вповноважена особа/особи3. мінімальний штраф 1 700 грн., а максимальний 170 000 грн.Якось так.
Анна
11.09.2019
В законе указано: Стаття 11. Організація закупівельної діяльності замовника1. Відповідальною за організацію та проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі є уповноважена особа, яка визначається або призначається замовником одним з таких способів:1) шляхом покладення на працівника (працівників) із штатної чисельності функцій уповноваженої особи як додаткової роботи із відповідною доплатою згідно з законодавством;2) шляхом введення до штатного розпису окремої (окремих) посади (посад), на яку буде покладено обов`язки виконання функцій уповноваженої особи (уповноважених осіб);так как пункт 2 в бюджетной сфере практически нереален, остаеться пункт 1, а доплату сверх ставки и 50% все равно никто не даст, вот и остается готовиться к "по собственному"
josh_ua
11.09.2019
прозоро, це ж проект Порошенка, що б він мутив там свою корупцію, яка призвела до зубожіння. думав нова влада, яка так виїхала на тому, що при Порошенку було настільки погано і неправильно, що при них все буде добре і правильно, тобто навпаки. і закриє то прозоро. а виявилось дійсно навпаки. мало того, що не закрили, але й ще удосконалюють.
Порохобот josh_ua
11.09.2019
Та так, кожного дня зубожіння спостерігаєш на дорогах по кількості машин та в торгівельних центрах в очередях. До чого хоть тут Порошенко. Закон про держзакупівлі хоч памьятаєте при кому ввели?
юлія Порохобот
13.09.2019
Пам'ятаємо, але ЗУ "Про державні закупівлі" та ЗУ "Про публічні закупівлі" - це ж різні закони....
12345 josh_ua
11.09.2019
Видать правильно говорят: хочешь узнать человека - подпусти его к бюджетной "кормушке".
josh_ua
11.09.2019
Закон України "Про публічні закупівлі" 922-viii від 25.12.2015. Петро Порошенко час на посаді президента - 7 червня 2014 - 20 травня 2019. і взагалі, це був сарказм про зубожіння.
Дмитро
17.09.2019
Роботодавцям вже сьогодні рекомендується переглянути посадові інструкції працівників, які займаються закупівлями у світі підвищення навантаження, відповідальності з можливим прийняттям цього закону. На мою думку це окрема посада. Якщо це не зробити, бажаючих працювати з закупівлями, знайти буде тяжко.transparent_pxl.png
Оксана
17.09.2019
Викладєш пропозицію по закупівлі, в свою чергу отримуєш не товар, а "кота у мішку".
Тетяна
23.09.2019
Оголошуєш закупівлю,постачальники хамлять як дискваліфікуєш бо є за що а купувати по прозоро в одному місті а установа за 200-300км і на обслуговування везти до їх так деж це економія марнотратство коштів і нервів.Чому штрафи передбачені для виконавців а недобросовісним постачальникам все дозволено.Схоже це приймають ті хто ніколи не працював в бюджеті пару років на цьому розділі роботи
Катерина
23.09.2019
В великих установах це надзвичайно складно.То ще хай заробітну плату зроблять таку, щоб можна було штрафи платити.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі