Інформація по темі "" | Публікації по тегу
04.06.21
4032 1
Друкувати
Обране

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі" та інших законів щодо вдосконалення системи оскарження публічних закупівель"

Законом вносяться зміни до Закону «Про публічні закупівлі», які удосконалюють питання оскарження процедур закупівлі, у тому числі, у частині суб’єктів оскарження узгоджуються із положеннями Закону «Про Антимонопольний комітет України».

Законом удосконалюється процес подання та розгляду скарг, зокрема, передбачається подання скарг у формі електронного документа шляхом заповнення уніфікованих форм. Крім того, Закон передбачає, що у випадку оскарження тендерної документації суб’єкт оскарження зобов’язаний надавати докази наявності порушених прав та охоронюваних законом інтересів.

Передбачається підвищення прозорості процесу оскарження, зокрема завдяки публічності запитів органу оскарження та відповідей на них.

Також уточнено деякі положення у частині забезпечення функціонування електронного каталогу; включено лізинг до переліку послуг, на які поширюється дія Закону; уточнено види послуг, на які не поширюється дія Закону; уточнено строки оприлюднення інформації про закупівлю під час проведення спрощеної закупівлі тощо.

Крім того, змінами до Закону «Про запобігання корупції» до числа службових осіб, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище, віднесено уповноваженого з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель.

Проект Закону зареєстровано за № 5309.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
1
NeProzorro
09.06.2021
Пора не оскарження полегшувати, а порогові суми для закупівель без системи підвищувати.
Що таке 50 тис.грн? До 200 тис- без системи, від 200 тис до 500 тис-спрощені закупівлі.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі