Інформація по темі "" | Публікації по тегу
23.10.15
5603 0
Друкувати
Обране

Прийняття Примірного енергосервісного договору дасть можливість енергомодернізувати школи, дитячі садки, лікарн

21 жовтня на засіданні Уряду затверджено Примірний енергосервісний договір. Про це повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

«Залучення інвестицій через механізм енергосервісних договорів дозволить в найближчі роки комплексно вирішити питання енергозбереження у бюджетній сфері. Ми зможемо охопити велику кількість об’єктів, які потребують енергомодернізації. Це зменшить поточні видатки бюджетів на утримання будівель та забезпечить ефективне виконання заходів з енергоефективності», - зазначив Голова Агентства, коментуючи подію.

За його словами, сьогодні близько 100 тисяч бюджетних установ потребують проведеннятермомодернізації, яка дозволить зекономити у 2020 році до 100 млн.куб.метрів газу та інших ресурсів за рік.

«Бюджетна сфера нині потребує  4,4 млрд.євро на енергоефективність. Звичайно, що держава не може передбачити такі витрати, тому розвиток енергосервісунадає можливість приватному бізнесу залучати інвестиції в енергоефективність бюджетних установ, створити ринок енергосервісу, а також збільшити надходження до бюджетів усіх рівнів», - зауважив Сергій Савчук та додав, що це дуже важливий документ,яким буде передбачено розподіл усіх фінансових, правових й інших технічних ризиків.

За словами Голови Агентства, ефективність енергосервісу доведена практикою більшості провідних країн світу та Європи. Наприклад, США за останні 30 років скоротили енергоспоживання в бюджетній сфері на 35%, використовуючи механізм енергосервісних договорів.

Довідково

Примірний енергосервісний договір передбачає визначення істотних договірних умов, наприклад: перелік заходів, строків та умов впровадження енергосервісу; ціни; базового рівня споживання енергоресурсів та комунальних послуг; рівня скорочення споживання та/або витрат на оплату енергоресурсів та комунальних послуг; строку дії енергосервісного договору; порядку оплати енергосервісу за рахунок скорочення споживання та/або витрат на оплатуенергоресурсів та комунальних послуг; відповідальності за невиконання, неналежне виконання зобов’язань за договором.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі