Інформація по темі "" | Публікації по тегу
18.01.17
10935 25
Друкувати
Обране

Тестовий режим роботи порталу e-data подовжено до 30.06.2017 року

На своїй сторінці фейсбук розробники порталу e-data повідомили наступну інформацію


Шановні колеги!

Відповідаючи на ваші чисельні запитання, повідомляємо:

1. Тестова експлуатація порталу Є-Data триває. Її продовжено до кінця II кварталу 2017 року, тобто до 01.07.2017.

2. Цей факт ніяк не впливає на встановлені Законом України "Про відкритість використання публічних коштів" терміни оприлюднення звітності, які становлять 35 днів після закінчення відповідного звітного періоду.

3. Протягом тестової експлуатації порталу до розпорядників не застосовуються санкції за порушення термінів оприлюднення.

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


коментарі
(25)
111
18.01.2017
Вечно молодой, вечно тестовый
Тетяна
18.01.2017
він взагалі не потрібен, колись зникне, а те о бухгалтера мучались ніхто й не згадає ( ми ж самі весь цей бред хочемо вносити-рахувати) по ходу, поки всі бухгалтери бюджетних організацій не вийдуть на масові протести проти знущання над ними при мін.зп - ніхто не зрозуміє, що це все дурь! Шановні колеги, можна починати масове звільнення))) ( не забуваючи про прозорро, зрівнялівку між бух та тех.пр і іншу дрянь...) печалька....
Наталья
18.01.2017
а когда в 2017 будет 31 июня?????:::))))
Світлана Наталья
18.01.2017
Як коли, 31-го ж і буде)) наказ зроблять і буде))) ой, не можу, маразм крЄпчал)
111
18.01.2017
10 січня звільнився наш керівник(директор) -призначений вже новий в.о. як бути з електр.ключами...якщо інформацію будемо подавати за 2016 рік??? старі ключі вже будуть скасовані. як мені бути тоді з підписом директора???????????? чи можна замість директора когось іншого хто зараз працює і відповідальний за надання інформації??
Євген 111
18.01.2017
А новому керівнику що заважає користуватися цифровим підписом?? Яка різниця за коли звіт??
111 Євген
18.01.2017
це не звіт...а оприлюднення інформації на сайті е-дата....то ось і питання. чи можу я елекр. підписом нового керівника зараз підписувати інформацію, яку буду подавати за 2016 рік.
Анна 111
18.01.2017
вполне можете! там же дата опубликования отображается, и на эту дату у вас уже другой руководитель. вот его ключами и подписывайте
cuca
18.01.2017
печатка не міністерська, це взагалі внутрішній наказ і не має відношення до інших розпорядників. вже рочок пройшов, а на сайті все одно поганий інтерфейс,фінансовий звіт вручну заповняти це як тортура, такого більше ніде немає, скільки програм використовую ніде нема обмежень крапка чи кома, табом чи курсором можна перейти у наступну ячейку і тд. дуже надіюся, що з'явиться айтішник, який не невидить користувачів і зробить по людські внесення даних. от посадити би когось з тих людей, що працюють над цим проектом і заставити внести звіт, за одну помилку реальний штраф, щоб вони вділи капці безпосередніх виконавців цієї реформи - тих, хто вносить дані, і пройшлись у них весь "квартальний" шлях на єдаті. Ще, хотілося би використовувати цей сайт для робочих потреб, лиш там дуже хромає застосування кількох фільтрів одночасно, а шкода - дуже би помогло у роботі коли треба провести якісь аналіз на запит моніторингових відділів!
оксана cuca
19.01.2017
Это никому не интерестно. Грантоеды грамоты и премии уже получили. Это мы, бухгалтера, дурачки. Не умеем работать по европейски
наташа
18.01.2017
А якщо не оприлюднювати взагалі, то що?
Оля наташа
19.01.2017
там здається адмін відповідальність 400-600 грн. за непублікацію
наталі наташа
18.01.2017
оштрафують керівника, а що він вам (чи хто відповідальний за внесення даних про використання публічних коштів) зробить за це, ми не знаєм ;)
Коля наташа
18.01.2017
Приїде АЗОВ та рзстріляє прямо у кабінеті.
Вадим
18.01.2017
Гранти вже освоєні, боротьба з корупцією вийшла на нови
Вадим
18.01.2017
Гранти вже освоєні, боротьба з корупцією вийшла на новий рівень, так що Єдаті вже час на смітник історії. Але звісно , взяти і закрити, таки "потужний" антикорупційний ресурс неможна, тому і тягуть час, коли про нього всі забудуть і він спочине в бозі. Так що колеги -бухгалтери тримаймося і молімося, щоб якийсь дурень знову не дав грошей на цей "непотріб".
Оля
19.01.2017
Чому вони не зроблять сортування по КЕКВ ??? Й цікаво чи міністр думав про установи де є харчування.хліб, молоко беруться що ТРИ дні за квартал разом це 160 !!!!! накладних. Мені просто хочеться застрілитись коли бачу ту купу накладних.
Олег
20.01.2017
У казначействі і так є дані про всі платежі бюджетних установ, навіщо ця морока із набиранням усіх цих даних.
Михаил Олег
22.01.2017
А это для того, чтобы всем бюджетникам (нам с вами) жизнь мёдом не казалась. Мы же ничего не делаем по их мнению (независимо от должности - бухгалтер, главный специалист, системный администратор и т. д.) - работают только они..
Віра
23.01.2017
Господи! Відміни ту е-дату назавжди!
Наташа
31.01.2017
сайт працює жахливо.
Віталій
20.02.2017
Не розумію цю є-дату, працює жахливо. Комусь поскаржитись неможливо, ніхто не бере трубки та не відповідає на листи. ЖАХ.
Марина
23.02.2017
Підкажіть будь ласка як видалити підписані звіти??? а по виставила звіти й не подивилась що то був 2017 рік а не 2016.. Треба видалити!!!!!!!!!!! Підкажіть як це зробити
елена
28.10.2017
новостворена організація відділ освіти зареєструватися неможливо, що вже говорити про внесення договорів та інше.
оксана
03.11.2017
дуже висне програма.....довго вносяться дані....
Залишити коментар:
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн