Нашi сайти:

У Мінекономіки нагадали про заборону на "Доктор Веб" і "Лабораторія Касперського"

Мінекономіки нагадало держорганам про заборону використання і закупівлі ПО компаній "Доктор Веб" і "Лабораторія Касперського" у зв'язку з введеними раніше санкціями.


Про це йдеться в документі відомтсва, передає "Інтерфакс-Україна".

"При здійсненні державних закупівель замовникам необхідно враховувати вимоги закону "Про санкції" і відповідного указу президента " Про рішення Ради нац езпеки і оборони України від 2 вересня 2015 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)", - наголошується в документі.

Згідно з введеними раніше санкціям, забороняється здійснювати держзакупівлі у цих компаній товарів, робіт і послуг.

Крім того, встановлюється заборона на використання органами державної влади антивірусних програмних продуктів Kaspersky виробництва російських комерційних структур.

Причиною для введення санкцій проти "Лабораторії Касперського" і "Доктора Веба" є дії іноземної юрособи, які створюють реальні або потенційні загрози національним інтересам і безпеці, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяють терористичної діяльності або призводять до окупації країни.

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (5)
Ірина
20.10.2015
А є якийсь перелік компаній? Чи сидіти і перевіряти російський чи не російський це виробник?
Євген
20.10.2015
Вот тут смотрите http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/n0014525-15/page2
оксана
20.10.2015
Очень похоже на "Чужими руками". Если у них документы в порядке то как им отказать в проведении тендера? По письму?? Почему мы должны что то расследовать. Есть в конце концов специальные органы!!! Заберите лицензию или что там еще... Тут хоть бы с НДС до конца разобраться, еще и расследования проводить с кем можно торговать, а с кем нет. ДУРДОМ!!!!
Євген
21.10.2015
Оксана я я дал ссылку на решение РНБО и Закону України "Про санкції", отказать вы должны не согласно письма, а согласно Решения РНБО и Закона України "Про санкції"! Вот спецальные органы и будут проверять как вы выполяете решение РНБО и Закон!
оксана
21.10.2015
спасибо,
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі