Інформація по темі "" | Публікації по тегу
20.06.19
9933 0
Друкувати
Обране

Внесено зміни до порядку визначення предмета закупівлі

З метою вдосконалення нормативно-правового забезпечення публічних закупівель деякі пункти Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом Мінекономрозвитку і торгівлі від 17.03.16 р. № 454, доповнено новими абзацами та викладено в новій редакції.

Отже, відтепер визначення предмета закупівлі:

  • під час закупівлі медичних виробів здійснюється за показником четвертої цифри Єдиного закупівельного словника із зазначенням у дужках коду та назви медвиробу відповідно до Національного класифікатора НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів», затвердженого наказом Мінекономрозвитку і торгівлі від 05.02.19 р. № 159. Якщо предмет закупівлі містить два і більше медвиробів, замовник у дужках зазначає код та назву кожного виробу (п. 1 розд. 2 доповнено новим абзацем);
  • товарів і послуг, необхідних для проведення культурно-мистецьких заходів (створення нових постановок, концертів, виготовлення (створення) вихідних фільмових матеріалів, аудіовізуальних творів), а також заходів із реалізації державної політики у сфері відновлення та збереження націо-нальної пам’яті, популяризації читання та української літератури в світі, здійснюється за обсягом, номенклатурою та місцем постачання товарів або надання послуг окремо для кожного заходу, якщо такий захід включено до планів роботи Міністерства культури, Українського інституту національної пам’яті та/або державної установи «Український інститут книги» на відповідний період (п. 17 розд. 2 у новій редакції);
  • товарів і послуг, необхідних для проведення за кордоном заходів культурної дипломатії та заходів із формування позитивного міжнародного іміджу України, здійснюється за обсягом, номенклатурою та місцем постачання товарів або надання послуг окремо для кожного заходу, якщо такий захід включено до планів роботи державної установи «Український інститут» на відповідний період (розд. 2 доповнено п. 22).

Зміни набули чинності з 14.06.19 р.

Наказ Міністерство економічного розвитку і торгівлі України від 17.03.2016 № 454 "Про затвердження Порядку визначення предмета закупівлі" (із змінами)

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі