Інформація по темі "" | Публікації по тегу
27.07.18
41880 23
Друкувати
Обране

«Є-дата»: оновлено форми розміщуваної інформації про використання бюджетних коштів

Вже тривалий час розпорядники та одержувачі бюджетних коштів мають обов’язок оприлюднювати інформацію на єдиному веб-порталі використання публічних коштів (далі — портал «Є-дата»).


Строки оприлюднення для зазначеної інформації встановлені: щокварталу ― не пізніш як за 35 днів після закінчення звітного кварталу.

Інформація про використання публічних коштів оприлюднюється за затвердженими Мінфіном формами та форматами даних.

Мінфін у свою чергу наказом від 22.06.2018 р. № 575 затвердив:

 • Порядок реєстрації суб'єктів надання інформації про використання публічних коштів на єдиному веб-порталі використання публічних коштів;
 • форму інформації про укладені за звітний період договори;
 • форму інформації про укладені додаткові договори до договору у звітному періоді;
 • форму інформації про акти/накладні щодо виконання договору у звітному періоді;
 • форму інформації про сплату штрафних санкцій, що виникли в результаті виконання договору у звітному періоді;
 • форму звіту про обсяг платежів за договорами у розрізі товарів, робіт і послуг за звітний період;
 • форму звіту про підприємства, установи, організації, що використовують кошти загальнообов'язкового державного соціального страхування та/або кошти Пенсійного фонду України;
 • форму звіту про кількість та обсяги витрат на службові відрядження;
 • формати даних для оприлюднення інформації про використання публічних коштів;
 • перелік форм інформації про обсяги бюджетних призначень та/або бюджетних асигнувань на відповідний бюджетний період, проведених видатків бюджету та наданих кредитів з бюджету за звітний період, інформації щодо використання коштів фондів загальнообов'язкового державного соціального і пенсійного страхування, інформації про обсяги надходжень та витрат, затверджених на відповідний рік, та обсяги надходжень та витрат за звітний період.

www.interbuh.com.ua

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(23)
Вадим
27.07.2018
Театр абсурду триває.Давайте, клепайте ще більше форм,звітів і порталів , а то фігня що більшість із них непотрібні та безглузді .
josh_ua
27.07.2018
вважаю, що достатньо того, що автоматично публікуються усі платіжні доручення, які проходять через казну.
Таня josh_ua
27.07.2018
+++, тепер і через сдо прикріплюються копії документів, навіщо ще на є даті вносити це вручну?
Питбуль
30.07.2018
А форма про заключенные Договора нахрена??? Вы ж и так их видите на той же самой Е-дате!!!!!!! Вместе с доп.соглашениями и актами!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
?б вашу мать, делайте бухгалтера тройную работу, вам же делать нех?й - это так называется?
Светлана Питбуль
30.07.2018
форму Звіту розроблено відповідно до п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону про публічні кошти, тобто складати його повинні державні та комунальні підприємства.
Це підтвердили і розробники веб-порталу в газеті «Бухгалтерія: бюджет»,
№ 13/2017, с. 27. Додатково ми звернулися до Мінфіну, щоб отримати
офіційну відповідь. Вона — в листі, що коментується.

ВАЖЛИВО! Мінфін підтвердив, що бюджетні установи, які фінансуються з державного або місцевого бюджету, Звіт не подають (навіть якщо вони надають платні послуги, тобто отримують та використовують кошти від їхньої господарської діяльності).Звіт потрібно подавати державним і комунальним підприємствам у разі використання коштів, отриманих ними від їхньої господарської діяльності. Які саме це підприємства, визначено в п. 3 ч. 1 ст. 1 Закону про публічні кошти. В листі, що коментується, Мінфін навів їх перелік.

Юрій Светлана
30.07.2018
Дякуємо, Світлано.
Питбуль Светлана
30.07.2018
Фух.... Спасибо, успокоили :)
Наталія Светлана
30.07.2018
А з приводу некомерційних комунальних підприємств, що створилося шляхом перетворення бюджетної установи, де можна дізнатися про порядок оприлюднення і договорів, і накладних?
Марина Светлана
31.07.2018
Доброго дня, перечитала декілька раз, так і не зрозуміла який звіт не подають бюджетні установи? напишіть повну назву, буль ласка
Светлана Марина
01.08.2018
Бюджетні установи не подають звіт "Про обсяг платежів у розрізі товарів, робіт і послуг" і це не звіт за формами 2,4.1,4.2,.4.3,7, та ін.
Марина
30.07.2018
Им просто "там" делать нечего(( Придумывают всякую хрень (извините). Побольше бы штрафов с бедных бухгалтеров скачать в бюджет (в свой карман)!!(( Сидят там дебилы необразованные...аж плакать хочется.. Издеваются над бухгалтерами(( Но никакого толку нет в том, что мы тут пишем и возмущаемся... жаль((
Вадим Марина
30.07.2018
Потрібно не жаліти себе , а захищати свої права.Не давайте своєму начальству грузити вас додатковими обов"язками, вимагайте доплат за роботу, яка не відноситься до бух.обліку, не чекайте коли щось зміниться, а змінюйтесь самі,шукайте нові можливості . Зараз знайти роботу на МЗП не проблема.
Реаліст Вадим
30.07.2018
Вадим, вибач, але ти "неправий". Які в ср... "захищати свої права" у бюджеті? Захистити звісно ж ти можеш свої права, але потім ти просто "сядеш на МЗП" без доплат і все, зате з гордістю, що відмовився виконувати додаткову роботу начальства? І довго ти так протянеш на цій "адській посаді бухгалтера-бюджетника"?
Вадим
31.07.2018
Шановний,мій попередній пост саме про те, що не потрібно " тягнути " і гордитися своєї незамінністю і працьовитістю, чекаючи коли начальство вас оцінить, а шукати нові можливості ,роботу з гідною оплатою.Не будьте хробаком, який заліз в хрін і гадає, шо луччого немає.
Ната
31.07.2018
ВАЖЛИВО! Мінфін підтвердив, що бюджетні установи, які фінансуються з державного або місцевого бюджету, Звіт не подають (навіть якщо вони надають платні послуги, тобто отримують та використовують кошти від їхньої господарської діяльності).

Де це написано???????????
Светлана Ната
31.07.2018
Зайдите на сайт Є-дата и в разделе новости нажмие на ссылку
"Доповнено
і оновлено інструкцію з внесення на Портал звіту "Про обсяг платежів за
договорами у розрізі товарів, робіт і послуг" (завантаження з
csv-файлу)" за 10.02.2017 и ознакомтесь с инструкцией.
Марина
31.07.2018
Зашла в Єдата,що це за -" Звіт про обсяг платежів за договорами у розрізі товарів, робіт і послуг" це звіт за формам 2,4.1,4.2,4.3. та ін.?
Валентина
31.07.2018
а ще "приємніше" що інформації щодо використання коштів фондів загальнообов'язкового державного соціального і пенсійного страхування взагалі не загружають файлом через імпорт.


Abzac
01.08.2018
Я не вношу зовсім. Я один бухгалтер з головним, сократили 2 ставки бухгалтерів. Я просто фізично все не можу зробити. Нікому діла нема. Немає можливості та бажання робити подвійну роботу. На прозорро всі скани договорів є. Читайте. Платіжки проходят через казну - дивіться. А ще це все вносити до екселю... Кому потрібно, приходьте та вносьте
Вікторія
24.01.2019
підскажіть буль ласка яку інформацію вносити до Єдати, комунальному некомерційному підприємству????????????????
Олена
16.08.2019
Я так і не зрозуміла, не комерційні комунальні заклади повині оприлюднити договора на все, чи тиількі ті що більше 1 млн.грн.
Оксана
31.01.2020
Підкажіть, це всі договора потрібно оприлюднювати чи лише що чекрз казну пройшло? І це все робить гол.бух чи юрист?
Надя
19.02.2020
Чи потрібно вносити договір ,наприклад за газопостачання що пройшов відкриті торги
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
pw-image
Доступ до сайту за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
 • доступ до новин, статей, довідників
 • безлімітні завантаження бланків
 • відсутність реклами.
Передплатники «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн