Інформація по темі "" | Публікації по тегу
23.06.22
3538 3
Друкувати
Обране

Зв'язок плану зі спрощеною закупівлею. Що змінилось?

Було внесено зміни в Наказ № 10 ДП "Прозорро", відповідно до яких в разі закупівлі товарів, робіт та послуг до 50 тисяч гривень ця закупівля має проводитись у порядку, аналогічному до порядку проведення спрощених закупівель, визначеному згідно статтею 14 Закону України “Про публічні закупівлі”, виключно в частині оголошення, подання пропозицій, звернення за роз'ясненням, звернення з вимогою про усунення порушень, надання відповідей, оцінки, розгляду, відхилення пропозицій, визначення переможця, відміни закупівлі.

Також наразі для проведення відбору постачальника замовники використовують спрощену закупівлю відповідно до Наказу №10, щоб потім укласти договір про закупівлю з постачальником та прозвітувати про цей договір. 

У зв’язку з цим з 20.06.2022 року в системі Прозорро прибрали валідацію на обов’язковий зв’язок плану зі  спрощеною закупівлею. 

Тобто тепер в Прозорро є можливість створити спрощену закупівлі без прив’язки до спрощеної закупівлі у будь-якого Замовника. Раніша така можливість була тільки у незамовників в розумінні Закону. 

Тож Замовник сам вирішує, керуючим чинним законодавством, чи робити зв’язку річного плану зі спрощеною закупівлею чи ні.

Джерело:
infobox.prozorro.org
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
3
NeProzorro
23.06.2022
І для чого все так заплутувати? То треба план, то не треба, то можна, то не можна.
То норми Закону, то норми Постанови 169.
Це напевно, тільки наші законодавці так можуть не спростити, а заплутати.
Олександр
23.06.2022
Ще потім скажуть, що всі, хто не дотримувався закону про закупівлі- порушники, бо норми закону важливіші ніж норми постанови.
Олександр
23.06.2022
"Одночасно зазначаємо, що листи Міністерств не встановлюють норм права, носять виключно рекомендаційний та інформативний характер."Так само і про постанову 169 скажуть.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі