Нашi сайти:

Затверджено порядок надання гуманітарної допомоги жителям Донбасу

Кабмін затвердив Порядок надання гуманітарної та іншої допомоги населенню Донецької та Луганської областей.


Встановлено, що розподіл допомоги здійснюватиметься за рішенням Донецької і Луганської облдержадміністрацій:  

— між райдержадміністраціями та органами місцевого самоврядування населених пунктів, на території яких органи державної влади в повному обсязі здійснюють свої повноваження;

— між закладами охорони здоров’я, будинками-інтернатами для громадян похилого віку та інвалідів, інтернатними закладами для дітей, територіальними центрами соціального обслуговування та закладами для бездомних громадян на окремих територіях у районі проведення АТО в Донецькій та Луганській областях, де органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження.

На підставі рішення про розподіл допомоги забезпечуватиметься її обов’язкове маркування і невідкладна передача відповідним райдержадміністраціям та органам місцевого самоврядування.

Райдержадміністрації та органи місцевого самоврядування  після отримання допомоги мають забезпечити інформування населення про надання допомоги та організовувати її безпосередню видачу населенню або передачу бюджетним юридичним особам для видачі допомоги безпосередньо її набувачам.

Порядок затверджено постановою КМУ від 30.01.2015 р. № 21, яка набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано. 

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі