Інформація по темі "" | Публікації по тегу
11.11.14
1354 0
Друкувати
Обране

10 листопада розпочалась друга хвиля люстраційних перевірок

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів, 10 листопада розпочинається друга хвиля люстраційних перевірок. Про це повідомив заступник Міністра юстиції – керівник апарату Ігор Алексєєв на брифінгу під час прес-дня Уряду для представників регіональних та загальнодержавних ЗМІ 10 листопада 2014 року.

«Щодо другого етапу проведення перевірки - Уряд затвердив графік, який формувався відповідно до положень закону про очищення влади. Насамперед, перевіряється Міністерство юстиції, Фіскальна служба, Генеральна прокуратура, а також центральний апарат СБУ, всі міністри та керівники центральних органів виконавчої влади, - зазначив чиновник. - Відповідне розпорядження Кабінету Міністрів є у відкритому доступі, і відсьогодні всі вищеназвані особи повинні подати відповідну заяву і щодо них розпочнеться перевірка, згідно із процедурою, передбаченою законом».

Він повідомив, що Міністерство юстиції України також розпочало люстраційну перевірку всередині відомства і своїх територіальних органів. Ігор Алексєєв наголосив, що Міністр юстиції Павло Петренко 10 листопада підписав наказ «Про початок проведення в апараті Міністерства юстиції та територіальних органах юстиції перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади».

Ігор Алексєєв звернув увагу на максимальній відкритості і прозорості люстраційного процесу завдяки активній участі громадськості.

За матеріалами ДЕПАРТАМЕНТУ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі