Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
4197 0
Друкувати
Обране

Чи потрібно подавати декларацію після звільнення за минулий рік, якщо особа працює на іншій посаді суб’єкта декларування?

Декларація після звільнення за минулий рік не подається, якщо особа до завершення кампанії декларування наступного року знов розпочинає діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, або іншу діяльність, зазначену в підпунктах «а» і «в» пункту 2 частини першої ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції»


 У такому разі ця особа подає лише щорічну декларацію за минулий рік.

Те ж саме правило діє у випадку, коли особа обіймала одночасно дві посади, що зумовлювали обов’язок подати декларацію, але протягом року звільнилася з однієї з таких посад.

Нагадуємо, що до кінця кампанії декларування залишилося 7 днів. Щорічну декларацію за 2019 рік необхідно подати до 1 червня.

Про це повідомляє прес-служба НАЗК у своєму Telegram-каналі.

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд