Інформація по темі "" | Публікації по тегу
10.08.15
3073 0
Друкувати
Обране

До антикорупційної декларації вноситимуть відомості про об’єкти незавершеного будівництва

Закон України «Про внесення змін до статті 46 Закону України «Про запобігання корупції» від 16.07.2015 р. № 631-VIII розширює обсяг інформації, що зазначатиметься в антикорупційній декларацій.

До неї додано інформацію про об’єкти незавершеного будівництва, об’єкти, не прийняті в експлуатацію чи право власності на які не зареєстроване в установленому законом порядку, які:

1) належать суб’єкту декларування або членам його сім’ї на праві власності відповідно до Цивільного кодексу України;

2) розташовані на земельних ділянках, що належать суб’єкту декларування або членам його сім’ї на праві приватної власності, уключаючи спільну власність, або передані їм в оренду чи на іншому праві користування, незалежно від правових підстав набуття такого права;

3) повністю або частково побудовані із матеріалів чи за кошти суб’єкта декларування або членів його сім’ї.

У декларації зазначатимуться також відомості про об’єкти декларування, що є об’єктами права власності третьої особи, якщо суб’єкт декларування або член його сім’ї отримує чи має право на отримання доходу від такого об’єкта або може прямо чи опосередковано (через інших фізичних або юридичних осіб) учиняти щодо такого об’єкта дії, тотожні за змістом здійсненню права розпорядження ним.

Такі відомості не зазначаються в декларації, якщо відповідні об’єкти належать на праві власності юридичній особі, зазначеній у п. 51 ч. 1 цієї статті, та їх головним призначенням є використання в господарській діяльності такої юридичної особи (промислове обладнання, спеціальна техніка тощо).

Останні вимоги застосовуються під час подання декларації службовими особами, які займають відповідальне й особливо відповідальне становище, а також суб’єктами декларування, котрі займають посади, пов’язані із високим рівнем корупційних ризиків.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі