Інформація по темі "" | Публікації по тегу
14.03.17
10544 15
Друкувати
Обране

НАЗК презентує навчальний онлайн курс для суб’єктів декларування

У Національному агентстві з питань запобігання корупції спільно з Програмою розвитку ООН в Україні розроблено навчальний онлайн курс для суб’єктів декларування

У Національному агентстві з питань запобігання корупції спільно з Програмою розвитку ООН в Україні розроблено навчальний онлайн курс для суб’єктів декларування. Навчальний відеокурс розроблено в рамках програми “Прозорість та доброчесність публічного сектору”.

Навчальний відеокурс стане у нагоді суб’єктам декларування, які вперше мають подати декларацію шляхом заповнення її на офіційному веб-сайті НАЗК за відповідною формою.

Нагадаємо, що до 1 квітня 2017 року електронні декларації мають заповнити особи, які відповідно до Закону України “Про запобігання корупції” займають відповідальне та особливо відповідальне становище, а також особи, які для цілей цього Закону прирівнюються до осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Ознайомитись з навчальним онлайн курсом можна за посиланням.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
15
бюхгалтерія- це любов
14.03.2017
підскажіть, будь ласка, чи треба головному бухгалтеру ЦБ відділу освіти заповнювати е-декларацію - де це написано
оксана
14.03.2017
підскажіть ,будь ласка, чи потрібно заповнювати декларацію завідувачу ДНЗ , якщо садочок являється комунальною власністю сільської ради і разом з тим є окремою юридичною організацією, маємо статут, печатку.
Руслан
14.03.2017
Якщо раніше заповнювали паперову, то і е-декларацію заповнювати треба.
Ніна
15.03.2017
Виконую обовязки гол.бухг. в бюджетній установі не є держ.службовцем з листопада 2016 р.,підкажіть будь ласка чи потрібно мені заповнювати е-декларацію
Людмила
15.03.2017
Підкажіть. будь ласка. чи потрібно подавати е-декларацію головному бухгалтеру органу місцевого самоврядування, де це прописано конкретно посади?
поопропрпр
15.03.2017
Ну чому ви сиділи досі? Треба було це питання раніш задавати і не на сайті, а конкретним особам (на місцях), які відповідають за запобігання корупції!!! А ну як і вам треба подавати, а електронні ключі, ясна річ вами не отримана!? от і матимете халепу....
lola поопропрпр
15.03.2017
Питання "мягко говоря странні"...це так! А шо за проблема з електронними ключем, я його за 5 хвилин в Приват24 оформила, без проблем
Наталья.
15.03.2017
Зарегистрировалась еще в 9-00 на НАЗК сейчас 14-00 до сих пор не пришло подтверждение на елетронку. к кому можно обратиться?
Тетяна Наталья.
19.03.2017
Відправте листа на support@nazk.gov.ua (технічна підтримка) вказавши ПІП, ід.номер, ел.пошту на того, на кого немає підтвердження. В темі вкажіть 'немає підтвердження'. Вони відправлять Вам листа з відновленням облікового запису. Я вже трьом людям так відновлювала. Тільки поспішайте, бо раніше вони відповідали на протязі дня, а тепер можуть на протязі 2-3 днів. Я чекала в третій раз 2 дні.
Тетяна
15.03.2017
Сайт є декларування постійно зависає. якийсь кошмар. Знову порібно вводити в ночі.
Бух
16.03.2017
15 березня подала декларацію, подана успішно, прийшло підтвердження на ел.пошту,, сьогодні на сайті не можу її знайти!!!!!!!
Наталія Бух
16.03.2017
аналогічна ситуація
Бух Наталія
16.03.2017
Не знаю що робити, може подати виправлену поки є час? Ще корупцію припишуть, бо в реєстрі немає...
Анатолій
16.03.2017
Сайт з декларування постійно вісне, на протязі неділі не можу зайти
Надія
20.03.2017
Чоловік не є власником транспортного засобу, але користується. Власник - третя особа. Чи треба показувати це у розділі 6 е-декларування? Користуюсь земельною ділянкою, але ще її не приватизувала. Чи показувати її у е-декларуванні?
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
60
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×