Нашi сайти:

НАЗК співпрацюватиме зі спеціалізованими виданнями “Держслужбовець” та “Місцеве самоврядування”

Національне агентство з питань запобігання корупції уклало меморандуми про співпрацю з інформаційно-аналітичними виданнями “Держслужбовець” та “Місцеве самоврядування”. 13 Листопада 2017


Національне агентство з питань запобігання корупції уклало меморандуми про співпрацю з інформаційно-аналітичними виданнями “Держслужбовець” та “Місцеве самоврядування”.  Документи підписали Голова Національного агентства  Наталія Корчак та головні редактори видань - Яна Брусенцова (“Місцеве самоврядування”)  та Андрій Мацокін ("Держслужбовець").

За словами Голови Національного агентства Наталії Корчак така співпраця має заповнити інформаційний вакуум у тлумаченні новел антикорупційного законодавства та їх практичного застосування фахівцями державної служби та посадовими особами органів місцевого самоврядування.

Відповідно до документів, сторони домовились про основні напрями співпраці, серед яких, спільна робота над публікаціями аналітичних статей, залучення працівників Національного агентства в якості  експертів та спікерів у публічних заходах з профільних тематик.

НАЗК

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі