Інформація по темі "" | Публікації по тегу
15.12.17
4732 0
Друкувати
Обране

НАЗК врегулювало процедуру підготовки, подання та погодження антикорупційних програм органів влади

Національному агентстві з питань запобігання корупції затвердили Порядок, яким врегульовано процедуру підготовки антикорупційних програм органів влади, подання та здійснення їх погодження з 2018 року. Відповідне рішення прийнято на засіданні Національного агентства

В Національному агентстві з питань запобігання корупції затвердили Порядок, яким врегульовано процедуру підготовки антикорупційних програм органів влади, подання та здійснення їх погодження з 2018 року. Відповідне рішення прийнято на засіданні Національного агентства.

За результатами аналізу першої хвилі погодження антикорупційних програм, які розраховані на 2017 рік, Національним агентством були встановлені численні розбіжності у підходах органів влади до їх підготовки та подання на погодження.

У зв'язку з цим Національне агентство прийняло рішення, яке дозволить встановити єдині вимоги до підготовки та подання на погодження антикорупційних програм органів влади, а також визначити механізми та критерії погодження відповідних програм.

Порядком, зокрема, визначено:

  • принципи підготовки антикорупційних програм;
  • суб’єктів, відповідальних за їх підготовку;
  • процедуру затвердження;
  • вимоги до структури та змісту антикорупційних програм;
  • строки подання антикорупційних програм на погодження після їх затвердження;
  • підстави залишення антикорупційних програми без розгляду;
  • процедуру погодження антикорупційних програм (у тому числі строки, механізм отримання пропозицій громадськості, види рішень, що можуть бути прийняті Національним агентством за результатами розгляду антикорупційних програм).

Слід зазначити, що відповідний Порядок розроблено на виконання Антикорупційної програми Національного агентства.

Звертаємо увагу, що затверджений Порядок в частині погодження Національним агентством антикорупційних програм застосовується лише щодо програм, які приймаються на період після 2017 року та поширюється на державні органи та органів місцевого самоврядування, антикорупційні програми яких підлягають обов’язковому погодженню відповідно до статті 19 Закону України «Про запобігання корупції».

Наразі Порядок подано на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

Завантажити Порядок підготовки, подання антикорупційних програм на погодження до Національного агентства з питань запобігання корупції та здійснення їх погодження можна за посиланням.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі