Інформація по темі "" | Публікації по тегу
23.11.22
1940 0
Друкувати
Обране

Новий сервіс від НАЗК: тест на виявлення конфлікту інтересів стане орієнтиром для посадовців

Конфлікт інтересів лежить в основі всіх корупційних злочинів та більшості корупційних правопорушень.

У публічних службовців іноді виникають сумніви щодо наявності чи відсутності у них конфлікту інтересів. Це ж питання виникає і у громадян щодо таких службовців.

Національне агентство з питань запобігання корупції (далі - НАЗК) прагне, аби вимоги законодавства щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів були зрозумілими для посадовців та всіх громадян, що допоможе зменшити кількість корупційних правопорушень. 

Тому НАЗК розробило тест для визначення наявності/відсутності конфлікту інтересів.

Інтерактивний тест допоможе публічним службовцям оперативно розібратися у багатьох типових проблемних ситуаціях та вчасно ідентифікувати конфлікт інтересів.

Звісно ж, тест не дасть відповіді на всі питання, але стане орієнтиром для посадовців, як визначити у себе наявність конфлікту інтересів.

Під час проходження тесту можна скористатися примітками, у яких наведено пояснення термінів, а також переглянути приклади.

Якщо тест покаже, що конфлікт інтересів наявний – наведено алгоритм дій, які необхідно зробити, щоб не допустити корупційного правопорушення.

Управління з питань запобігання та виявлення корупції рекомендує використовувати Інтерактивний тест на наявність конфлікту інтересів у працівників ГУ ДПС у Київській області, який розміщений на сайті НАЗК за посиланням (https://nazk.gov.ua/uk/test-na-vyyavlennya-konfliktu-interesiv/).

Джерело:
Головне управління ДПС у Київській області
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі