UA | RU

Поширені питання при заповненні електронних декларацій

Поширені питання при заповненні електронних декларацій


1. Якщо при заповненні електронної декларації у Вас виникли проблеми з відображенням розділів 3, 6, 11 декларації або некоректно відображається інша інформація, будь ласка, перевірте яким інтернет-браузером Ви користуєтесь. Така проблема може виникати при користуванні браузерами Mozilla Firefox, Yandex та інші. Для коректного відображення інформації рекомендуємо при заповненні електронної декларації використовувати інтернет-браузер Google Chrome останньої версії. Встановити цей інтернет-браузер Ви можете за посиланням: https://www.google.com/chrome/browser/desktop/index.html

2. Якщо у Вас виникли проблеми з електронним цифровим підписом при реєстрації, будь ласка, спочатку перевірте його за допомогою online-сервісу накладання електронного цифрового підпису на електронні документи за посиланням: https://ca.informjust.ua/sign  

Результатом успішної перевірки буде повідомлення: ПІДПИС НАКЛАДЕНО УСПІШНО, ЦІЛІСНІСТЬ ДАНИХ ПІДТВЕРДЖЕНО.

Якщо при накладанні електронного цифрового підпису виникає помилка, зверніться до акредитованого центру сертифікації ключів, який Вам видав ключ.

3. Якщо при вході до системи електронного декларування Вам видається повідомлення: “Ви не підтвердили e-mail”, перевірте поштову скриньку, яку Ви вказали при реєстрації. Можливо лист підтвердження потрапив у папку “Спам”. Перейдіть за посиланням у листі і завершіть процедуру реєстрації у системі.

Якщо лист не надійшов на поштову скриньку, можливо при реєстрації була вказана помилкова адреса електронної пошти, або у назві використовувались символи “-”, “_”. Також не рекомендується використовувати поштові скриньки, розташовані у домені RU (наприклад: хххххх@mail.ru).

У цьому випадку, будь ласка, зареєструйте нову поштову скриньку із урахуванням наведених вище рекомендацій ізателефонуйте за номером 044 – 200-06-94 або напишіть листа на електронну пошту: support@nazk.gov.ua із зазначенням вашого П.І.Б., адреси електронної пошти, вказаної при реєстрації, і нової адреси електронної пошти. Вам на нову адресу електронної пошти буде надіслано повторно лист підтвердження реєстрації. Через деякий час перевірте Вашу нову поштову скриньку, перейдіть за посиланням у листі і завершіть процедуру реєстрації.

4. Якщо Ви вже зареєстровані в системі електронного декларування, але змінили електронний ключ, Вам необхідно зайти на сторінку входу до системи https://portal.nazk.gov.ua/login і скористатись посиланням: Я загубив/змінив свій приватний ключ”. Відеоінструкцію по входу до системи з новим ключем Ви можете переглянути за посиланням: https://nazk.gov.ua/news/nazk-nadaye-informaciynu-dopomogu-subyektam-deklaruvannya

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (161)
Марія
24.02.2017
А ще треба дати відповідь на питання, скільки разів я маю вносити одну і ту ж інформацію, після того як система видаляє частину внесених даних, при кожному виході із системи.
Лідія Марія
27.02.2017
Треба взяти до уваги, що персональна інформація при збереженні чернетки зберігається на Вашому ПК і якщо видалити історію, то треба вносити все по новому і само собою входити з одного ПК. Це мені підказала технічна підтримка сайту - написати про це для всіх Їм мабуть лінь . Правда коли вони оновлюють програмне забезпечення - а це проводиться регулярно, теж інформація в чернетках частково пропадає.
Віталій Лідія
28.02.2017
Де саме цей Кеш зберігаеться, Вам не підсказали часом?
Володимир Лідія
13.03.2017
Входжу до чернетки моєї е-декларації з різних ПК. Вся персональна інформація зберігається.
Наталія Марія
28.02.2017
Я задовбалася вносити одні і ті ж дані, то те пропаде, до друге.Записала все в зошит, вже всі коди та реєстраційні номера вивчила напам"ять.
Екатерина Марія
23.03.2017
Подскажите у меня при входе до ЕЦП высвечивает следующее Сертифікат не чинний за строком дії або закінчився строк дії відповідного особистого ключа (52)
ключи делала в приват24/, позвонила в приват банк сказали сертификат действующий. не подскажите решение
Таня Екатерина
30.03.2017
В мене теж таке було, треба сходити сюди ---Якщо у Вас виникли проблеми з електронним цифровим підписом при реєстрації, будь ласка, спочатку перевірте його за допомогою online-сервісу накладання електронного цифрового підпису на електронні документи за посиланням: https://ca.informjust.ua/sign Результатом успішної перевірки буде повідомлення: ПІДПИС НАКЛАДЕНО УСПІШНО, ЦІЛІСНІСТЬ ДАНИХ ПІДТВЕРДЖЕНО.

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/news/zapobigannya-ta-protydiya-koruptsii/poshireni-pitannya-pri-zapovnenni-elektronnih-deklaratsiy/
Світлана
24.02.2017
Тобто я зі своїми 3200 в місяць, з групою В (для якої вища освіта не обовязкова), з компютером 17 річної давнини (який взагалі не тяне ІНТЕРНЕТ), з 0 грн на рік по відділу на оплату телефона+інтернета, повинна розбиратися в БРАУЗЕРАХ (і не тільки, тобто бути вкаліфікованим компютерщиком), та десь ще шукати компютер з новими програмами та інтернетом щоб відправити копійчану декларацію (вдома компютера нема). ЩО РОБИТИ МОЖНОВЛАДЦІ ?????
ледача дупа Світлана
28.02.2017
але ж ви якось найшли цю тему і змогли відкоментувати? значить і зможете заповнити декларацію.
Світлана ледача дупа
28.02.2017
Тут змогла. Але акцентую увагу на давності компютерної техніки на якій нема відповідних БРАУЗЕРІВ????? Спочатку потрібно керівництву забезпечити робоче місце технікою, інтернетом, і т.д., а не законом встановлюватим 20 хвилин доїзду скорої машини до села по бздоріжжю, яке знаходиться на відстані 40 хв. машиною.
Наталія Світлана
28.02.2017
А ще прикол в тім, що потрібно здавати з одного й того самого комп"ютера,як почав на одному працювати так з нього і повинен здати, тому що система запам"ятовує айді комп"ютера і з другого айді Вас не допустить.
ірина Наталія
28.02.2017
хто вам таке сказав? це не так
тая
24.02.2017
хто подає електону декларація підскажіть Дікую
Ігор
24.02.2017
До якого числа подати декларацію.
Ikar Ігор
24.02.2017
до 1 квітня таке як
Зоряна
24.02.2017
чи потрібно заповнювати декларацію головному бухгалтеру лікарні
Маша
24.02.2017
Працювала на посаді спеціаліста РДА до 08.09.2016. При розрахуванні заповнила декларацію про доходи з 01.01.2016-08.09.2016 (не електронну форму). Зараз змінила роботу і з 09.09.2016 працюю не на державній службі. Чи потрібно подавати декларацію про доходи за 2016 рік, якщо півроку вже отримую зарплату в іншій структурі? Дякую.
Тетяна Маша
24.02.2017
Так, необхідно подавати декларацію. Стаття 45 ЗУ "Про запобігання корупції".Після припинення держслужби ще рік подається декларація.
Олена Маша
24.02.2017
Ви повинні здати декларацію за 2016 рік за місцем староі роботи, тобто до РДА. Коли звільняється держслужбовець, він повинен здати декларацію по дату звільнення, а потім за весь рік за місцем роботи на держслужбі
Маша Олена
25.02.2017
Тобто півроку зарплати держслужби , апів з іншого місця роботи?
Олена
28.02.2017
Працюю головним бухгалтером пожежної частини, вільний найм, не держслужбовець, чи потрібно надавати декларацію. Дякую.
Екатерина
28.02.2017
помогите,выдает ошибку,не подтвержден e-mail.Куда обращаться?
Юлія
28.02.2017
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, куди ви записуєте суму нарахованої субсидії на житлово-комунальні послуги? І ще, підкажіть, якщо в Приватбанку була відкрита послуга "Скарбничка", то куди записувати суму збережених "Скарбів"?
Оксана Юлія
28.02.2017
Згідно з роз'ясненнями НАЗК субсидія в декларації не вказується
Наталія Юлія
28.02.2017
Я скарбничку не показувала,ті копійки які були умене на рахунку не підпають під їхні стандарти заповнення, а 8 гривнів процентів показала, бо проценти потрібно вказувати будь яку суму.
Віталій
28.02.2017
Підскажіть що робити...
При першому вході в Є-декларацію працівник не перевірив електронну адресу і в результаті чого не прийшла ссилка для підтвердження.. В Київ дозвонтись не можливо там автоматика и просить нажати 1-цю або 2-ку зі стаціонарного таке не робиться,...... відправили листа на support@nazk.gov.ua ТИША(((
Любов Віталій
02.03.2017
То що ж ви зробили дал? Чи прийшла вам відповідь? Бо в нас теж саме
Віталій Любов
02.03.2017
Доброго дня. Написав листа на support@nazk.gov.ua
вказавши І.П.П. працівника і нову електронну адресу..
Через добу пришла відповідь все виправили впустило до набору деклараціїї, та тепер уже не можливо ввійти, скоріш за все перевантажений сервер.

Любов Віталій
03.03.2017
Зробили теж саме.але відповідь досі не надійшла Минуло 2 доби
Юлія Віталій
11.03.2017
у мене таж сама проблема, що робити підскажіть хто вже мав таку проблему бо часу подати декларацію дуже мало
Віталій Юлія
15.03.2017
Надсилайте листи на технічну підтримку, лише так, другого шляху достукатися не має.(((
Віталій Юлія
15.03.2017
Текст листа що я надсилав

стара електронна адреса Іванов@i.ua
Іванов Іван Іванович
нова електронна адреса Іванов@i.uaИрина Юлія
21.03.2018
Скажите, решили ли вы свою проблему?
mila
28.02.2017
А в мене питання стосовно членів сім'ї декларанта (точніше їхніх доходів). Заповнення такої інформаціїї ми не знайшли, але в податковій запит зробили (організовано з усієї організації). Потрібна така інформація? І якщо так, то де її прописувати. І ще. В нас є доросла донька. Заміжня. До середини грудня була прописана в нас з чоловіком, але проживала окремо. Інформація про неї вноситься? Дякую
Наталія mila
28.02.2017
Інформація надається станом на 31 грудня,то якщо станом на 31 грудня Ваша донька не була уже у Вас прописана, то не потрібно її вписувати.Я знаю декілька випадків,коли одинокі держслужбовці,які проживать разом з батьками взагалі їх не вказали в е - декларації мотивуючи це тим,що вони не ведуть з ними спільне господарство.
Мар'яна
28.02.2017
Підкажіть, будь-ласка, яким чином показати земельну ділянку, якщо на неї немає державного акта, а використовується для ОЖБ та ОСГ?
Вікторія
02.03.2017
Найцікавіше зараз працювати з депутатми місцевих рад щодо подачі е-декларації. Працюю у райраді, оформили ЕЦП на всіх депутатв через АЦСК органів юстиції на початку лютого. Сільські голови вчора возили документи на своїх депутатів - послуга ЕЦП вже платна - 96 грн. з брата. У селі у більшості депутатів немає навіть комп'ютера, що вже говорити про електронні скриньки, якісний інтернет-зв'язок тощо.
Віталій Вікторія
02.03.2017
Як ви не розумієте, вони в Київі живуть уже давно по європейскі... Кого хвилюють нашь приземні проблеми...
Любов
02.03.2017
Допоможіть ! Шо робити далі "Виникла помилка при автентифікації користувача(Помилка. Спробуйте пізніше.)"тел.044-200-06-94 не відповідає,лист на сайт відправили , а відповіді не має
Віталій Любов
02.03.2017
Що Вам сказати... У 98% службовців та ж сама ситуація....
Тетяна
02.03.2017
Наберіть: бухгалтер.сом.иа - новости - запобігання корупції - далі читайте
Галина
03.03.2017
При збережені чернетки постійно видає помилку розділ 3, 11. Скільки пробую одне теж саме. Браузер Google Chrome. Що робити. Дякую.

тетяна
12.03.2017
чи вказувати кошти ,які знімалися з кредитної карти протягом року
Анна
15.03.2017
В мене така ситуація: при збереженні декларації видає "Помилка. Надано некоректні дані". В чому може бути проблема, хто з таким стикався?
михайло Анна
15.03.2017
перевірте там червоним пише помилку яку зробили виправте
Серій
15.03.2017
Допоможіть із проблемою при введення контактної Інформації видає:

Помилка. Користувач з таким податковим номером вже зареєстрований.
Ви можете скористатись функцією "Я загубив/змінив свій приватний ключ".
Олексій Серій
19.03.2017
Сергію, підкажіть ви свою проблему як вирішували! у мене аналогічна, вже два тижні нічого не можу зробити!
Іра
15.03.2017
У мене така проблема. На ел.пошту не приходить ссилка-підтвердження, ел.пошта введена правильно. Хто з таким стикався. Допоможіть
Іра
15.03.2017
При збереженні декларації видає "Помилка. Надано некоректні дані", хоча кожний розділ зберігає без зауважень, біля кожного розділу стоїть "галочка", знака оклику немає ні біля жодного розділу

Людмила Іра
15.03.2017
Треба заходить в роздiл i в кiнцi роздiлу де пишется 100%, власник, треба за кожним разом натискати "додати". Тiльки тодi переходили наступний роздiл. Все де пропущено видасть помилку.
Люба
16.03.2017
Який час повинен пройти,щоб надійшло підтвердження про заміну ЕЦП?
віра
16.03.2017
Помилка. Користувач з таким податковим номером вже зареєстрований. Ви можете скористатись функцією "Я загубив/змінив свій приватний ключ".
Елена віра
19.03.2017
Как вы решили проблему? Уже неделю не можем решить!
Олександр Елена
21.03.2017
При виникненні такої помилки, зверніть увагу, що ВИ вже БУЛИ зареєстровані в Реєстрі. Тобто Ви вже реєструвались за іншим ЕЦП. Тому для зміни ЕЦП використовуйте СТАРУ адресу.
Оля
17.03.2017
Не можу увійти на сайт, пише що виникла помилка, не підтверджена електронна пошта, на пошту не приходить лист, уже пройшло 2 дні. Написала лист на support@nazk.gov.ua
сьогодні з ранку, відповіді так і не отримала
іра
19.03.2017
спробуйте зайти на сайт знову, мені теж не прийшла ссилка але на сайт я зайшла в п'ятницю
Олена
20.03.2017
Добрий день. При написанні прізвища допустила помилку. Фомичова потрібно, а написала Фомичева. Як виправити помилку? Написала листа на support@nazk.gov.uа та через електронний кабінет. Відповіді не має. Усі данні вірні і іпн теж вірний.
надя Олена
28.03.2017
добрий день, в мене така сама проблема в приваті не вірно написа прізвище і видали ключі на не вірну(вірно єршова а видали на ершова), сходила змінила і прізвище та ключі, далі незнаю що робити нікуди не пускає. може Ви вирішили свою проблему, то підскажіть будь ласка
Олена
20.03.2017
Строк для виправлення вже пройшов (7 днів)
Люба
20.03.2017
При відправці декларації видає:Помилка. Не вдалось обробити дані. Спробуйте знову.
Надя Люба
24.03.2017
Візьміть ключ не Кеу.6, а з розширенням srz.2 чи якось отак, я запам'ятала, що в кінці 2. Пароль буде той, що й до Кеу.6
Тетяна
24.03.2017
чи вказувати кошти які знімались з кредитної карти протягом звітного року
Brodjaga79 Тетяна
26.03.2017
Якщо станом на 13.12.2016 року була заборгованість по кредитній карті.
Brodjaga79 Тетяна
26.03.2017
Вибачаюсь, до 31.12.2016
Анна
26.03.2017
Виникла помилка при підписі даних(Сертифікат TSP-сервера не чинний (можливо не знайдено діючих СВС) (68))
Алекс Анна
12.12.2017
Как проблема решилась?
Матильда
26.03.2017
Так кто-то подскжает, что делали с этой проблемой: Виникла помилка при автентифікації користувача(Помилка. Спробуйте пізніше.)
__
Полторы недели назад декларация (самая первая) уже была подана, проблем с заполнением не былоно. Теперь хочу во второе,просто изменив название на новое учреждение,куда подаю доки для конкурса.

Ещё вопрос. Я для подтверждения отдала старую декларацию, вся инфо верная, но только другое название учрежедния. Последний срок сдачи завтра, 27.03.2017г. Примут ли меня в конкурс? Если эта ошибка от меня не зависит. Все доки в полном порядке, кроме отсутствия новой декларации с конкретным учреждением,куда хочу подать.
Brodjaga79
26.03.2017
Виникла помилка при автентифікації користувача(Помилка. Спробуйте пізніше.) У всех так?
Ксения
26.03.2017
Как внести изменения в декларацию, которую уже подала 2 дня назад
Іра
26.03.2017
Не можна зайти пише - "Виникла помилка при автентифікації користувача(Помилка. Спробуйте пізніше.)". Яка причина, можливо хто знає?

ната
26.03.2017
У мене теж така помилка що робити?
Юлія
26.03.2017
Виникла помилка при автентифікації користувача НЕ МОГУ ЗАЙТИ НА САЙТ
Іра
26.03.2017
Помилка автентифікації користувача. Що робити?????
Олександр
26.03.2017
аналогічна історія...вчора з 5-ї спроби ще можна було зайти а сьогодні - не разу не вийшло.....
Елена
27.03.2017
аналогічно - Помилка автентифікації користувача. Що робити?????

Света Елена
27.03.2017
Тоже самое , половину деки заполнила больше в личный кабинет не могу зайти программа пишет : Виникла помилка при автентифікації користувача(Помилка. Спробуйте пізніше.) Что делать????
Олена Елена
28.03.2017
Вам вдалося вирішити проблему?????
Люда
27.03.2017
Аналогічна ситуація вже 20 спроб і безрезультатно. Подачу електронних декларацій продовжили до 01 травня 2017 року, для тих хто подає такі декларації вперше. Як правильно розуміти: хто подає саме електронну декларацію вперше, чи для тих хто взагалі подає декларацію перший раз? Я головний бухгалтер сільської ради і паперові декларації подавала щороку, а електронної ще не подавала жодного разу. Я маю подати електронну декларацію до 01 квітня чи до 01 травня?
Олена Люда
27.03.2017
а где написано о продлении до 1 травня? это правда?
ната
27.03.2017
Правда. У пятницю внесли зміни доЗакону "Про запобігання коріпціі"
Олена ната
27.03.2017
ну он же вроде еще не подписан президентом?
ирина
27.03.2017
а где етот закон ?
Надія
27.03.2017
Це просто якийсь ЖАХ! Цілий день САЙТ не працює (проводяться технічні роботи), а що робити декларантам??? Ще якихось чотири дні такої роботи - і е-декларація не подана?
Світлана
27.03.2017
Чи можна заповнити декларацію на одному комп"ютері , а відправити з іншого . Декларацію оформляла з ноутбука , але син поїхав і ноут забрав . Чи можу я дописати і відправити декларацію із свого комп"ютера , бо чула , що ні

Світлана
27.03.2017
не можливо зайти, вже не помилка пишуть, а що пошкоджено ключ...Жах!!!
Наталія
27.03.2017
Не можлливо зайти на сайт , нове повідомлення Виникла помилка при підписі даних(Виникла помилка при отриманні позначки часу (65)) Що робити????? Термін подачі спливає через 3 дні
Надія
28.03.2017
Заходила в три часа ночі і теж неможливо зайти, і це хочуть сказать , що перегружено?Не можуть нормальну програму зробити, якщо Ви требуєте від людей, то зробіть умови....
Сергій
28.03.2017
Зараз 4.19 ранку. Пробую заходить на сайт з 1.30 год. пише - Виникла помилка при автентифікації користувача (Помилка. Спробуйте пізніше.) Залишилось до 1 квітня четверо суток. Що робити з такою роботою?
Володимир
28.03.2017
В контактах і однокласниках сидить мільйони людей і ніяких проблем а тут перегружено - це нормально? цілу ніч перегружено.
Оксана
28.03.2017
Зовсім неможливо заповнити декларацію круглу добу "Помилка"
Валентина
28.03.2017
Двічі привітав НАЗК з успішно поданою декларацією. Після першої вдалої подачі" декларації на сайті не виявилося. Після з'ясувань виявилася, що неправильно заповнений розділ 3, містичним чином зникли кадастрові номери земельних ділянок. Заповнили другий раз, як виправлену, відправили. Отримали вітання з успішно поданою декларацією. На сайті декларації немає. Містика. З 19.03.2017 р. не можемо зв'язатися з агенцією. Таке складається відчуття, що країна виконує план по корупціонерах заздалегідь. І в цей список увійдуть прості смертні: працівники районних, міських, сільських, селищних рад. У решти НЕДОТОРКАНІСТЬ.
Таня
28.03.2017
неможливо зайти на сайт,весь час якісь помилки,регламентні роботи и т.д.
Олена
28.03.2017
Я головний бухгалтер в декретній відпустці. Замість того, щоб займатися з трьома дітьми я сиджу сутками над декларацією і без толку!!!!!!! Зайти неможливо!!!!!Виникла помилка при автентифікації користувача (Помилка. Спробуйте пізніше.) І так вже не перший день........

Таня Олена
28.03.2017
аналогічна ситуація
Валентина
28.03.2017
Попробуйте через portal.nazk.gov.ua/login
Надія
28.03.2017
Виникла помилка при автентифікації користувача(Помилка. Спробуйте пізніше.) Пізніше - це коли? Після 1 квітня? З усіма наслідками? Не розумію, як в такого серйозно сайту може бути недостатній ресурс сервера і така ніяка технічна підтримка?
петро
28.03.2017
все зроблено для людей, який день сервер не працюе а хтось отримуе зарплату і не несе ніякої відповідальності винні будуть найменші по статусу декларанти
надя
28.03.2017
при зміні ключа на пошта прицшов такий лист ( На час розгляду заявки ви не зможете користуватись реєстром. Після перегляду вашої заявки ви отримаєте електроного листа з подальшими інструкціями.) у вас прийшла інструкція і як це довго
Надія
28.03.2017
Дратує і напружує те, що Сайт фактично більше не працює ніж працює (проводяться то технічні то регламентні роботи), а якщо випадково і вдається зайти на свою сторінку, то раніше збережена чернетка вже не містить даних, котрі вносились раніше (немає ні області ні району ні насел.пункту, громадянство членів сім"ї - "undefined" - не визначено і т.д. і ВНЕСТИ ці дані ще раз - НЕМОЖЛИВО тому, що неактивні колонки!!!) Ну навіщо це знущання??? Коли буде забезпечено роботу сайту в штаному режимі, щоб спокійно заповнити та подати е-декларацію до 1 квітня??? Термін подачі до 1 травня потрібно продовжити всім, а не тільки тим, хто вперше подає декларацію!
Марина
28.03.2017
я що робити тим, у кого спливає термін подачі виправленої декларації 28.03 тобто сьогодні. Все не працює. Просиділа на роботі до часу ночі і все марно. Куди бігти ??? Кому казати???? Чи продлили нам термін на виправлення декларації???? Хто знає підкажіть БУДЬ ЛАСКА!!!!!!
Алла
28.03.2017
Як подати декларацію , якщо сайт постійно не працює???? Уже тиждень сиджу за компютером , але все марно!!!! Постійно ідуть технічні роботи ,скажіть коли вони скінчаться??? І якщо вдається зайти до системи , то це не надовго , зразу розпочинаються технічні роботи???. Коли буде забезпечена нормальна робота сайту , і коли заповнювати декларацію , адже термін подання декларації уже закінчується??????
Ірина
28.03.2017
Повністю солідарна з Аллой! Пишуть на сайті: Просимо поставитись з розумінням та виконати свій обов'язок, але самі з розумінням поставитись та продовжити срок подання декларації хоча б на пару днів не збираються. Хоча їх вина, а не мо,я що у них постійні технічні проблеми із-за слабких серверів.
Ольга
29.03.2017
Слава Богу !!! в 7.30 сегодня сдала. все так хорошо работало аж летало. за секунду сдала
Таня
30.03.2017
як правильно записати в 2.2. там де податковий номер - дані св-тва про народження? Хто знає. перепробувала вже всі варіанти, в т.ч. й з пробілами....
Таня
30.03.2017
Служба підтримки відповіла!! я к правильно записати в 2.2. там де податковий номер - дані св-тва про народження? ось в такому форматі : 1-АА123456
ОЛЕКСАНДР
31.03.2017
Як правельно задекларувати земельний пай який відданий в оренду фермеру
Павло
31.03.2017
Що робити якщо закінчився термін виправлення, а нову подати вже неможливо?
Марія
11.04.2017
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, що мені робити якщо я не заповнила 11 розділ про доходи і відправила декларацію, а термін подачі виправленої декларації закінчився. Що робити у такій ситуації?
Світлана
20.04.2017
Підкажіть хтось що робити . коли пише . що активного користувача з такою електронною адресою не існує ?

Олександр
04.07.2017
Доброго дня, підкажіть будь-ласка, якщо в мене в річній декларації були задекларовані кошти, а потім я вніс їх на банківський рахунок. Мені потрібно робити зміни до майнового стану?
Євгенія
04.09.2017
чи можливо подати другу декларацію за той самий звітний період? попередня не підходить по числам?
Ірина
14.12.2017
Підкажіть, якщо назк -Ом було надано дозвіл На внесення змін до декрараціі, але строк сплинув і зміни внесені не були. Що робити? Де це можно прочитати? Та яке покарання бомже бути, якщо не виправити помилку в деклараціі взагалі???? Дуже дякую!
Ольга
19.12.2017
Добрий день. Я змінила прізвище в 2017 році, і зараз треба подати декларацію також за 2016 рік. Де я маю змінити прізвище.
Анна
29.01.2018
Я змінила прізвище в 2018 році. Щоб подати декларацію за 2017 рік яке прізвище мені писати і під яким прізвищем робити ключа?
дмитро
12.02.2018
не пам"ятаю стару єлектронну адресу, а щоб змінити ключ потрібно її ввести
Олена дмитро
21.03.2018
Ви вирішили свою проблему?. Бо я пам'ятаю свою стару електронну адресу, вказую її, пише, що на неї відправлені подальші інструкції для зміни ЕПЦ, але нічого не приходить.
Інна
12.02.2018
Підскажіть, у власності була 1/4 квартири, в 2017 році батьки й брат за договором дарування свої частки передали мені. Як правильно це відобразити? Чи потрібно від кожного окремо показувати? Й яку суму ставити на дату набуття - 0?
Тетяна
14.02.2018
Добре, а якщо таке питання, хтось знає при заповненні реєстраційної картки вказала мобільну електронну адресу, потім створила нормальну але пише що не активний користувач, потрібно переписувати і перезаповняти?
Олена
16.02.2018
Створила декларацію за 2017 рік, яле чомусь не зберігається в назві "Щорічна за 2017 рік". Як зберігти цю фразу в першому розділі.
Діана Олена
19.02.2018
Ви якось вирішили свою проблему? В мене аналогічна, зміни щодо щорічної декларації за 2017 не зберігає
Елена
18.02.2018
Беда в том что у меня нету доступа к старой электронке и я не могу отправить подтверждение...
Кто знает как поменять на новую????
Оксана
21.02.2018
Підкажіть будь ласка,що робити,якщо при спробі реєстраціі деклараціі за допомогою електроннного ключа, видає помилку: «Такий ЕПЦ або email вже використовується іншим користувачем»?
Виктория Оксана
21.02.2018
У вас так и не получилось зайти???
Інна Виктория
02.03.2018
Вікторія, ви вирішили цю проблему? в мене аналогічно
Світлана
27.02.2018
в 2017 році змінила прізвище, як його змінити в декларації?
Анна
04.03.2018
в 2017 році було змінено прізвище, чи можна його змінити в декларації?

/
Наталія
07.03.2018
Якщо змінили прізвище, треба замінити ключ на новий з новим прізвищем і пройти процедуру заміни ключа.
Валерій
07.03.2018
Підкажіть будь ласка, коли подавати декларацію, якщо працюю на посаді з 11.12.2017? Якщо подавати потрібно до 01.04.18, то доходи вказувать за весь 2017 рік?
сергій
13.03.2018
Що робити тоді коли я створив новий ЕЦП через Приват 24, потім через додаток "Я загубив/змінив свій ключ" вказую свою електронну адресу, на яку приходить посилання. На вказане посилання я заходжу, та після внесення нового ключа та паролю я нажимаю "ЗМІНИТИ ЕЦП" викидає "помилка зміни ЕЦП"!!!!Що робити підскажіть?
Ліка сергій
20.03.2018
аналогічна помилка
Наталья сергій
25.03.2018
Сергію, Ви знайшли вирішення проблеми, бо в мене та ж сама проблема, вже написала лист на ел. пошту тех підтримки, відповіді немає.
олена
15.03.2018
в 2017 році змінила прізвище, як його змінити в декларації?коля
15.03.2018
Підскажіть, чи потрібно вносити дані по послузі скарбнички приват банк
Алла
19.03.2018
Що робити коли пише що ел. адреса зареєстрована за іншим користувачем?
Михайло
21.03.2018
При заповнені та поданні декларації, пишеться " Помилка. Не вдалось з'єднатись з сервером. Спробуйте пізніше"
Олена
21.03.2018
Як змінити електронну адресу в особистому кабінеті з mail.ru на нову? Сама цього зробити не можу, а листи пишу вже другий тиждень. Відповіді нема. На телефони гарячої лінії та технічної підтримки додзвонитись нереально. Який вихід?
Людмила Олена
29.03.2018
Здравствуйте! Вы могли сменить e-mail, такая же проблема.
Олена
21.03.2018
Якщо не зможу подати декларацію, яка відповідальність?
Яна
22.03.2018
Працювала держслужбовцем до червня 2017 року,перед звільненням подала декларацію.Тепер в 2018 році потрібно до 01.04.2018 р. знову подати декларацію за 2017 рік.
Таке питання ,як заповнити "місце роботи" в розділі 2.1 ,якщо я не працюю,а перебуваю в центрі зайнятості?
Дякую
Юлія
22.03.2018
Добрий день, допоможіть будь ласка, намагаюся змінити ЕЦП - пишу свою нову електрону адресу, а мені вибиває помилку -_-Помилка. Активного користувача з такою електронною адресою не існує. А ця почта дійсна!

Олена Юлія
22.03.2018
Потрібно написати лист на support@nazk.gov.ua, щоб змінили в вашому особистому кабінеті електронну пошту на нову, вказавши ПІБ, ідентифікаційний номер, стару електронку і нову. Я листи відправляла кожен день по два-три і тільки на восьмий день мені змінили електронну пошту.
Олена
24.03.2018
Таке питання: в декларації не можу зміни старе призвище на нове, старе призвище заблоковано, що робити?
Наталія
28.03.2018
Допоможіть! Третій день не приходить відповідь з support@nazk.gov.ua,
а декларацію здати потрібно. Може ще кудись звертатись
Анна Наталія
29.03.2018
Якщо зареєстровані на Фейсбуці, то напишіть там повідомлення, де вкажіть ПІП, код та нову адресу, бажано gmail.com. Моїй начальниці допомогли одразу. https://www.facebook.com/NAZKgov/
олег
28.03.2018
Допоможіть. Моя мама депутат сільської ради в даний час знаходиться за кордоном, без її телефону ми не можемо зробити новий ключ, оскільки термін дії старого сплив. Що робити далі не знаю.
Валентина
31.03.2018
ЩО робити коли пишеВиникла помилка при підписі даних(Виникла помилка при отриманні позначки часу (65))
Юлія Валентина
31.03.2018
А у вас ключі з Привату?
Ольга Юлія
31.03.2018
А що це проблема саме з ключами з Привату? Що робити?
Юлія Ольга
31.03.2018
У мами ключі з ДФС і дві години тому декларація відправилась! А в мене ключі з привату і не дає навіть увійти!!!
Ольга Юлія
31.03.2018
Та в мене теж з привату і вже пів ночі не можу зайти видає цю помилку
Юлія Ольга
31.03.2018
Я вже зверталась до привату, кажуть це не є наша помилка звертайтесь до support@nazk.gov.ua
Юлія Юлія
31.03.2018
підкажіть, у вас тепер тоже видає таку помилку? Виникла помилка при підписі даних(Виникла помилка при спробі отримати статус сертифікату за протоколом OCSP (81))
Ольга
31.03.2018
ЩО робити коли пишеВиникла помилка при підписі даних(Виникла помилка при отриманні позначки часу (65))


Микола
31.03.2018
Виникла помилка при підписі даних(Виникла помилка при отриманні позначки часу (65)) що робити????????


ІГОР
31.03.2018
ЩО робити коли пишеВиникла помилка при підписі даних(Виникла помилка при отриманні позначки часу (65)) В МЕНЕ ТАЖ ПОМИЛКА.дОПОМОЖІТЬ ХТОСЬ


Яна
31.03.2018
Не можу зайти в реєстр.Виникла помилка при підписі даних(Виникла помилка при отриманні позначки часу (65)) що робити???

ОЛЕНА
31.03.2018
Виникла помилка при підписі даних(Виникла помилка при отриманні позначки часу (65)) що робити????????


Яна
31.03.2018
Зараз постійно пише.Виникла помилка при автентифікації користувача(Не вдалось з'єднатись з сервером. Спробуйте пізніше)
Олег
31.03.2018
У мене при заповнені вносяться зміни, але при натисканні подача декларації видає помилки в 11 рядку і все знову виртає на 2016рік, хоча коли заповняю все показує правильно, а не зберігає ні 2017 рік ні нові дані, що робити ? вже три дні мучуся
руслана
01.04.2018
Що робити коли декларація подана, а на сайті її не має
Марина
12.04.2018
Если я подала декларацию, потом внесла изменения отправила, а после истечения 7 дней опять обнаружила ошибку и опять отправила еще одну декларацию новую, можно ли удалить прошлые
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі