Інформація по темі "" | Публікації по тегу
12.09.23
668 0
Друкувати
Обране

Відтепер громадяни зможуть відстежувати виконання антикорупційних заходів

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) презентувало публічну частину Інформаційної системи моніторингу реалізації державної антикорупційної політики (систему ДАП), завдяки якій кожен охочий може відстежувати статус виконання антикорупційних заходів.

ДАП забезпечує відображення ключової інформації про результати реалізації антикорупційної політики України, зокрема про стан та динаміку реалізації антикорупційних стратегій та державних антикорупційних програм, ухвалених на 2023–2025 рр. Система покликана сприяти органам влади — виконавцям ДАП — в організації, плануванні та забезпеченні належного виконання заходів Програми, а також забезпечує автоматизацію процесів збору, узагальнення та оприлюднення інформації.

На порталі можна відстежувати моніторинг виконання заходів Міністерства соціальної політики, зокрема стежити за впровадженням Єдиної інформаційної системи соціальної сфери (ЄІССС) . Саме завдяки ЄІССС паперові процедури перетворюються на ефективні цифрові та зручні онлайн-сервіси для громадян, а соціальні послуги стають більш прозорими та доступними.

За словами  Голови НАЗК Олександра НОВІКОВА, цей важливий цифровий інструмент реалізовувався протягом року за підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС (EUACI). Він не лише надасть можливість відстежувати прогрес у впровадженні антикорупційних заходів — його  буде використовувати Європейський Союз для оцінки виконання Україною кроків, необхідних на шляху до членства в ЄС.

Cистема має закриту (внутрішню) частину, до якої підключені всі виконавці програми, та відкриту (публічну), що призначена для відстежування прогресу виконання програми громадянами. Запуск англомовної версії публічної частини системи заплановано на осінь цього року.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
50
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×