5364 0

Актуально з форуму: за яким КЕКВ здійснювати навчання працівників?

Тренер викладач пройшов курси підвищення кваліфікації та отримав свідоцтво про підвищення кваліфікації. До бухгалтерії подав квитанцію про оплату за навчання та договір з університетом. Чи відшкодовуються витрати за навчання та за яким КЕКВ?

Оплату згідно із законодавством післядипломної підготовки (перепідготовки) кадрів, підвищення кваліфікації кадрів за договорами у закладах, які мають необхідну ліцензію на проведення таких навчань, та/або результатом яких є отримання посвідчення (сертифіката) установленого зразка щодо набуття відповідних професійних навиків, слід проводити за КЕКВ 2282 «Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку» (п.п. 9 пп. 2.2.8.2 Інструкції № 333).

Більше інформації про це Ви можете дізнатися з консультації «ЗА ЯКИМ КЕКВ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ОПЛАТА ПОСЛУГ З НАВЧАННЯ (ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ) ПРАЦІВНИКІВ» (див. «Бюджетна бухгалтерія», 2013, № 28).

Відповідь з Форуму для працівників бюджетної сфери



загрузка...
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)