Інформація по темі "" | Публікації по тегу
01.02.24
2685 0
Друкувати
Обране

КЕКВ при оплаті послуг з управління побутовими відходами

Відповідно до Закону України "Про управління відходами" у тексті Закону України "Про житлово-комунальні послуги" слова "поводження з побутовими відходами" замінено словами "управління побутовими відходами".

Відповідно до частини першої статті 5 Закону до житлово-комунальних послуг належать, зокрема, комунальні послуги - це послуги з постачання та розподілу природного газу, постачання та розподілу електричної енергії, постачання теплової енергії, постачання гарячої води, централізованого водопостачання, централізованого водовідведення, управління побутовими відходами.

За категорією 2270 "Оплата комунальних послуг та енергоносіїв" здійснюються платежі з оплати бюджетними установами (організаціями) комунальних послуг та енергоносіїв, включаючи оплату енергоносіїв для виробничих та громадських потреб, та оплату енергосервісу (підпункт 2.2.7 Інструкції щодо застосування економічної класифікації видатків бюджету, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 12.03.2012 N 333.

Згідно з підпунктом 2.2.7.5 пункту 2.2 Інструкції N 333 оплата інших комунальних послуг, в тому числі послуг з поводження з побутовими відходами здійснюється за кодом 2275 "Оплата інших енергоносіїв та інших комунальних послуг".

З огляду на зазначене, оплата послуг з управління побутовими відходами має здійснюватись за зазначеним кодом.

Джерело:
Лист ДКСУ від 22.01.2024 р. N 15-12-12/1505
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
60
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×