Підготовлено зміни до Інструкції щодо застосування КЕКВ

Мінфін підготував проект змін до Інструкції щодо застосування економічної класифікації видатків бюджету.


Серед них пропонується:

  1. Оплата витрат на транспортування, включаючи витрати зі страхування ризиків транспортування товарів, установку, монтаж, налагодження, заготівлю товарів й оплату тарифів (фрахту) за вантажно-розвантажувальні роботи тощо, здійснювати за тим КЕКВ, за яким провадиться придбання товару, якщо це передбачено умовами договору придбання.
  2. Придбання електронних інформаційних видань проводити за КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар».
  3. Оплата послуг із розподілу природного газу, зберігання, його постачання та транспортування проводити за КЕКВ 2274 «Оплата природного газу».
  4. Видатки закладів охорони здоров’я, що утримуються за рахунок бюджетних коштів проводити за КЕКВ 2282 «Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку» та КЕКВ 3210 «Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)».
  5. Плату за адміністративні послуги здійснювати за КЕКВ 2800 «Інші поточні видатки».

Проект

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (17)
Олег
17.01.2017
КЕКВ це священна корова бюджетного процесу в Україні. Хай усі виздихають, але КЕКВ має бути правильним.
Оксана
17.01.2017
Вот я впервые соглашусь с требованиями МВФ - сократить бюджетный аппарат! Только пусть сократят всех кто написал инструкции за 2015-2016 года. Авторов прозоро' едаты' налогового кодекса' псбо' плана счетов. Вот кто автор и соавтор-сократить без объяснений! И сокращать по такой статье' чтобы радовались что их не посадили! И другим неповадно будет' и нам передых.
Юлія Оксана
18.01.2017
Естественно, пусть в первую очередь сократят тех, кто пытается переломать столетнюю систему дележки гос бабла за закрытыми дверями. Не жили хорошо и нечего даже пытаться начинать, правда, Оксана?!!!
рядовий бухгалтер Юлія
18.01.2017
Юлія, як видно з вашого коментаря- ви не бухгалтер, і вас кількість роботи яка постійно зростає у бухгалтерії зовсім не хвилює. І що саме не радує. що від кількості зробленої роботи бухгалтерією не добавляється кількість "гос бабла"( про яке ви так переживаєте), та й яке то "гос бабло", в бюджетних організаціях районного рівня-це КОПІЙКИ.
Юлія рядовий бухгалтер
18.01.2017
рядовий бухгалтер, так я не бухгалтер, я ревізор, і повірте мені бачу різний рівень навантажень на працівників різних бюджетних установ і організацій зокрема у підрозділах бухгалтерії. І з упевненістю вам скажу, що країна не постраждає, якщо всі бюджетні органи скоротять мінімум наполовину (зверніть увагу, я кажу ВСІ бюджетні органи, і контролюючі і законотворчі...) НЕ буду підтримувати зміни в податковому кодексі ПСБО та плані рахунків, а ось Прозорро і Едата це дуже дієві інструменти. ДУЖЕ дієві, вони роблять процеси витрачання коштів публічними, це важливо и ефективно, повірте. Тому в захист спеціалістів, які керують ціма проектами буду казати багато добрих слів. Якось так...))))
рядовий бухгалтер Юлія
18.01.2017
Юліє, а ви сама робили в Прозорро і Є-Даті? Як би робили, то думаю у вас була б з приводу цих сайтів інша думка. При великих коштах це можливо і "дієві інструменти", а якщо договір на одну пачку паперу і про це треба внести дані і в Прозорро і Є-Дату і при цьому сайти "зависають", а крім цього жде купа іншої роботи... то про спеціалістів(яких ви захищаєте), думки не зовсім добрі. А по питанню скороченння, то цікаво якою б була ваша реакція, як би ви попали в першу чергу під скорочення і при цьому були б людиною передпенсійного віку та проживали не в великому місті, а маленькому районному центрі, де роботи "днем с огнем" не знайти ?

Юлія рядовий бухгалтер
18.01.2017
рядовий бухгалтер, так я працювала і в Прозорро і в Є-даті і повністю згодна, що багато технічних нюансів які не додають настрою під час роботи з ними. І зависають і пропадає надрукована інформація. Але труднощі не означають, що "всьо пропало, и всьо плохо"
А купа роботи про яку ви говорите може стати трохи меншою, якщо ви перестанете робити те, чого від вас не вимагає Закон. Я зокрема про внесення даних про заключення договору на придбання 1 пачки паперу в Прозорро.
По питанню скорочення поклавши руку на сердце скажу, так я б дуже страждала будучи скороченою в передпенсійному віці в районному центрі. Але ви самі розумієте, що весь штат держслужбовців утримуємо ми з вами із своїх податків. Ви як вважаєте, вони ефективно працюють?
Ірина Юлія
24.01.2017
Юлія, ви така цікава!!!!!!!!!! Конечно, ми будемо жити в шоколаді, якщо поміняємо КЕКВ і всі будемо в Єдаті!! Конечсно, Юлія, ви умнічка! Як це ми жили по старим КЕКВ, не представляю, це ж і корупція в нас така мільярдна, бо за старими КЕКВ живемо!!!!!!!!Открили глаза нам, рядовим бухгалтерам.
Незадоволений бухгалтер Юлія
24.01.2017
Мабуть Ви не працюєте з цими проектами,якщо нахвалюєте їх. Можливо, для великих організацій, з багатомільйонними бюджетами, вони й вигідні. Для нашої сільської ради, в якій вперше за багато років бюджет склав в 2016 році майже мільйон, це тільки величезна морока.Нам треба було відремонтувати невеличкий участок дороги в селі, на той момент у нас були вільні 200 тис.грн., які можна було вкласти в той ремонт. Як тільки я озвучила цю суму, зразу ж знайшовся підрядник, який швиденько зробив кошторис саме на цю суму. Паралельно знайшли ще одного підрядника, який озвучив суму приблизно тисяч 70-80 за той ремонт, який включав в себе роботу грейдера по розрівнюванню ділянки і розгортання шлаку. Шлак закупили ще в іншого поставщика за копійки. З цікавості все ж таки оголосила торги в Прозоро. Там теж знайшовся один підрядник, який брався зробити цю роботу за ті ж таки 200 тисяч за мінусом кроку аукціону 2 тис.грн. А без Прозоро ремонт нам обійшовся в 92 тис.грн. І яка мені вигода з тієї Прозоро?
аля Юлія
18.01.2017
печатала такий великий коментар, а він пропав, жалкооо)))
що я хотіла вам сказати, звичайно, вам ці ресурси на руку бо вони вам спрощують роботу, тепер не треба ритись у документах, система сама видасть всі відхилення: штрафів більше, роботи менше. якби цими системами займались тільки держслужбовці або профільні спеціалісти у мене не було би жодної претензії, від того, що я по сто раз різним отримувачам інформації надам одну і ту ж інфу по проплатам з мене корона не впаде.. у мене лиш одна претензія, яким треба бути злом і циніком щоб оштрафувати на 12000 людину, яка отримає до 2000 зарплати на посаді секретаря-діловода чи бухгалтера за те, що звіт про укладений договір не був оприлюднений у строки? Ким треба бути щоб узаконити таку жорстку і неадекватну відповідальність? спеціаліст по тендерам ніколи не провтикає, значить цей штраф розрахований на простих працівників, що попали під реформу? ну, не без жертв, розумію, через тарифи і ціни теж не всі дожили і не всі доживуть до світлого майбутнього, але треба лишатись людьма, а не роботами, для яких бабло понад усе.
балерина
18.01.2017
хіба п.3 наразі не проводиться по КЕКВ 2274? ми розподіл по цьому коду оплачуєм, казна так договір зареєструвала і проводить оплати теж
п. 4 теж с цього року так
cuca
18.01.2017
Власне, а в чому зміни?
Олег
18.01.2017
Любі реформи це тільки нові пачки паперу, були такі бланки, а стали інші. Ксероксний папір як вода, принтери накалились і тільки папір і тонер, папір і тонер. Роздруковуємо звіт з комп'ютера на папір, розвертаємось і починаємо його набирати вручну в іншій програмі, тому шо в кожній шарашкиній конторі своя програма. Коли би не було вищестоящої організації і казначейства, то було би в 2 рази менше роботи.
алкаголік Олег
24.01.2017
нафіг ето казначєйство разогнать! только бабло косят!
Світлана
19.01.2017
Чим дальше новшества тим більше в блуди заводимо самі себе, роботи вище криші а толку нуль!!! Це спеціально так заводять Україну у блуди!!! Схаменіться!!!!
Олена
28.02.2017
Господи!!! слава Богу, что хоть кто-то высказался. В реалии все намного хуже и с "ПРОЗОРО", и с казной. Проводим надуманние тендери у одного поставщика при наличии перечня монопалистов. В чем смисл!!! То бланки меняем, то КЕКВ, то счета. А миллиард найти не можем. А в остальном "спеціально так заводять Україну у блуди".

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/news/zastosuvannya-kekv/pidgotovleno-zmini-do-instruktsiyi-shchodo-zastosuvannya-kekv/
ольга
07.04.2017
а как совместить КЕКВ і визначення предмету закупівлі. Якщо КЕКВ 2610 а по закупівлі це роботи???
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі