Інформація по темі "" | Публікації по тегу
17.01.17
36020 17
Друкувати
Обране

Підготовлено зміни до Інструкції щодо застосування КЕКВ

Мінфін підготував проект змін до Інструкції щодо застосування економічної класифікації видатків бюджету.


Серед них пропонується:

  1. Оплата витрат на транспортування, включаючи витрати зі страхування ризиків транспортування товарів, установку, монтаж, налагодження, заготівлю товарів й оплату тарифів (фрахту) за вантажно-розвантажувальні роботи тощо, здійснювати за тим КЕКВ, за яким провадиться придбання товару, якщо це передбачено умовами договору придбання.
  2. Придбання електронних інформаційних видань проводити за КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар».
  3. Оплата послуг із розподілу природного газу, зберігання, його постачання та транспортування проводити за КЕКВ 2274 «Оплата природного газу».
  4. Видатки закладів охорони здоров’я, що утримуються за рахунок бюджетних коштів проводити за КЕКВ 2282 «Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку» та КЕКВ 3210 «Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)».
  5. Плату за адміністративні послуги здійснювати за КЕКВ 2800 «Інші поточні видатки».

Проект

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Новини по темі:
23.03.21 КЕКВ при придбанні продуктів харчування для виготовлення страв власними силами, з метою організації харчування в підвідомчих закладах МВС Економічна класифікація видатків бюджету забезпечує єдиний підхід до всіх учасників бюджетного процесу з точки зору виконання бюджету.
16.03.21 Щодо застосування КЕКВ при збільшенні потужності електроустановки Економічна класифікація видатків бюджету забезпечує єдиний підхід до всіх учасників бюджетного процесу з точки зору виконання бюджету.
23.02.21 ДКСУ щодо контролю за застосуванням КЕКВ при придбанні МНМА Повноваження Державної казначейської служби України (далі - Казначейство) визначені статтею 43 Бюджетного кодексу України (далі - Кодекс) та Положенням про Державну казначейську службу України, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 15.04.2015 р. N 215, до яких, зокрема, належить: розрахунково-касове обслуговування розпорядників і одержувачів бюджетних коштів, а також інших клієнтів відповідно до законодавства; контроль за здійсненням бюджетних повноважень при зарахуванні надходжень бюджету, реєстрації взятих бюджетних зобов'язань розпорядниками бюджетних коштів та здійсненні платежів за цими зобов'язаннями.
коментарі
(17)
Олег
17.01.2017
КЕКВ це священна корова бюджетного процесу в Україні. Хай усі виздихають, але КЕКВ має бути правильним.
Оксана
17.01.2017
Вот я впервые соглашусь с требованиями МВФ - сократить бюджетный аппарат! Только пусть сократят всех кто написал инструкции за 2015-2016 года. Авторов прозоро' едаты' налогового кодекса' псбо' плана счетов. Вот кто автор и соавтор-сократить без объяснений! И сокращать по такой статье' чтобы радовались что их не посадили! И другим неповадно будет' и нам передых.
Юлія Оксана
18.01.2017
Естественно, пусть в первую очередь сократят тех, кто пытается переломать столетнюю систему дележки гос бабла за закрытыми дверями. Не жили хорошо и нечего даже пытаться начинать, правда, Оксана?!!!
аля Юлія
18.01.2017
печатала такий великий коментар, а він пропав, жалкооо))) що я хотіла вам сказати, звичайно, вам ці ресурси на руку бо вони вам спрощують роботу, тепер не треба ритись у документах, система сама видасть всі відхилення: штрафів більше, роботи менше. якби цими системами займались тільки держслужбовці або профільні спеціалісти у мене не було би жодної претензії, від того, що я по сто раз різним отримувачам інформації надам одну і ту ж інфу по проплатам з мене корона не впаде.. у мене лиш одна претензія, яким треба бути злом і циніком щоб оштрафувати на 12000 людину, яка отримає до 2000 зарплати на посаді секретаря-діловода чи бухгалтера за те, що звіт про укладений договір не був оприлюднений у строки? Ким треба бути щоб узаконити таку жорстку і неадекватну відповідальність? спеціаліст по тендерам ніколи не провтикає, значить цей штраф розрахований на простих працівників, що попали під реформу? ну, не без жертв, розумію, через тарифи і ціни теж не всі дожили і не всі доживуть до світлого майбутнього, але треба лишатись людьма, а не роботами, для яких бабло понад усе.
рядовий бухгалтер Юлія
18.01.2017
Юлія, як видно з вашого коментаря- ви не бухгалтер, і вас кількість роботи яка постійно зростає у бухгалтерії зовсім не хвилює. І що саме не радує. що від кількості зробленої роботи бухгалтерією не добавляється кількість "гос бабла"( про яке ви так переживаєте), та й яке то "гос бабло", в бюджетних організаціях районного рівня-це КОПІЙКИ.
Юлія рядовий бухгалтер
18.01.2017
рядовий бухгалтер, так я не бухгалтер, я ревізор, і повірте мені бачу різний рівень навантажень на працівників різних бюджетних установ і організацій зокрема у підрозділах бухгалтерії. І з упевненістю вам скажу, що країна не постраждає, якщо всі бюджетні органи скоротять мінімум наполовину (зверніть увагу, я кажу ВСІ бюджетні органи, і контролюючі і законотворчі...) НЕ буду підтримувати зміни в податковому кодексі ПСБО та плані рахунків, а ось Прозорро і Едата це дуже дієві інструменти. ДУЖЕ дієві, вони роблять процеси витрачання коштів публічними, це важливо и ефективно, повірте. Тому в захист спеціалістів, які керують ціма проектами буду казати багато добрих слів. Якось так...))))
Незадоволений бухгалтер Юлія
24.01.2017
Мабуть Ви не працюєте з цими проектами,якщо нахвалюєте їх. Можливо, для великих організацій, з багатомільйонними бюджетами, вони й вигідні. Для нашої сільської ради, в якій вперше за багато років бюджет склав в 2016 році майже мільйон, це тільки величезна морока.Нам треба було відремонтувати невеличкий участок дороги в селі, на той момент у нас були вільні 200 тис.грн., які можна було вкласти в той ремонт. Як тільки я озвучила цю суму, зразу ж знайшовся підрядник, який швиденько зробив кошторис саме на цю суму. Паралельно знайшли ще одного підрядника, який озвучив суму приблизно тисяч 70-80 за той ремонт, який включав в себе роботу грейдера по розрівнюванню ділянки і розгортання шлаку. Шлак закупили ще в іншого поставщика за копійки. З цікавості все ж таки оголосила торги в Прозоро. Там теж знайшовся один підрядник, який брався зробити цю роботу за ті ж таки 200 тисяч за мінусом кроку аукціону 2 тис.грн. А без Прозоро ремонт нам обійшовся в 92 тис.грн. І яка мені вигода з тієї Прозоро?
рядовий бухгалтер Юлія
18.01.2017
Юліє, а ви сама робили в Прозорро і Є-Даті? Як би робили, то думаю у вас була б з приводу цих сайтів інша думка. При великих коштах це можливо і "дієві інструменти", а якщо договір на одну пачку паперу і про це треба внести дані і в Прозорро і Є-Дату і при цьому сайти "зависають", а крім цього жде купа іншої роботи... то про спеціалістів(яких ви захищаєте), думки не зовсім добрі. А по питанню скороченння, то цікаво якою б була ваша реакція, як би ви попали в першу чергу під скорочення і при цьому були б людиною передпенсійного віку та проживали не в великому місті, а маленькому районному центрі, де роботи "днем с огнем" не знайти ?
Юлія рядовий бухгалтер
18.01.2017
рядовий бухгалтер, так я працювала і в Прозорро і в Є-даті і повністю згодна, що багато технічних нюансів які не додають настрою під час роботи з ними. І зависають і пропадає надрукована інформація. Але труднощі не означають, що "всьо пропало, и всьо плохо" А купа роботи про яку ви говорите може стати трохи меншою, якщо ви перестанете робити те, чого від вас не вимагає Закон. Я зокрема про внесення даних про заключення договору на придбання 1 пачки паперу в Прозорро. По питанню скорочення поклавши руку на сердце скажу, так я б дуже страждала будучи скороченою в передпенсійному віці в районному центрі. Але ви самі розумієте, що весь штат держслужбовців утримуємо ми з вами із своїх податків. Ви як вважаєте, вони ефективно працюють?
Ірина Юлія
24.01.2017
Юлія, ви така цікава!!!!!!!!!! Конечно, ми будемо жити в шоколаді, якщо поміняємо КЕКВ і всі будемо в Єдаті!! Конечсно, Юлія, ви умнічка! Як це ми жили по старим КЕКВ, не представляю, це ж і корупція в нас така мільярдна, бо за старими КЕКВ живемо!!!!!!!!Открили глаза нам, рядовим бухгалтерам.
балерина
18.01.2017
хіба п.3 наразі не проводиться по КЕКВ 2274? ми розподіл по цьому коду оплачуєм, казна так договір зареєструвала і проводить оплати теж п. 4 теж с цього року так
cuca
18.01.2017
Власне, а в чому зміни?
Олег
18.01.2017
Любі реформи це тільки нові пачки паперу, були такі бланки, а стали інші. Ксероксний папір як вода, принтери накалились і тільки папір і тонер, папір і тонер. Роздруковуємо звіт з комп'ютера на папір, розвертаємось і починаємо його набирати вручну в іншій програмі, тому шо в кожній шарашкиній конторі своя програма. Коли би не було вищестоящої організації і казначейства, то було би в 2 рази менше роботи.
алкаголік Олег
24.01.2017
нафіг ето казначєйство разогнать! только бабло косят!
Світлана
19.01.2017
Чим дальше новшества тим більше в блуди заводимо самі себе, роботи вище криші а толку нуль!!! Це спеціально так заводять Україну у блуди!!! Схаменіться!!!!
Олена
28.02.2017
Господи!!! слава Богу, что хоть кто-то высказался. В реалии все намного хуже и с "ПРОЗОРО", и с казной. Проводим надуманние тендери у одного поставщика при наличии перечня монопалистов. В чем смисл!!! То бланки меняем, то КЕКВ, то счета. А миллиард найти не можем. А в остальном "спеціально так заводять Україну у блуди". Подробиці: https://buhgalter.com.ua/news/zastosuvannya-kekv/pidgotovleno-zmini-do-instruktsiyi-shchodo-zastosuvannya-kekv/
ольга
07.04.2017
а как совместить КЕКВ і визначення предмету закупівлі. Якщо КЕКВ 2610 а по закупівлі це роботи???
Залишити коментар:
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.