Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
2788 0
Друкувати
Обране

Придбання матеріалів для проведення поточного ремонту будови/споруди спеціального (військового) призначення власними силами, який КЕКВ?

Економічна класифікація видатків бюджету забезпечує єдиний підхід до всіх учасників бюджетного процесу з точки зору виконання бюджету.


Підпунктом 5 підпункту 2.2.1 Інструкції визначено, що придбання матеріалів, будівельних матеріалів, обладнання, інвентарю та інструментів для господарської діяльності, а також для благоустрою території здійснюється за кодом економічної класифікації видатків 2210 "Предмети, матеріали, обладнання та інвентар".

Звертаємо увагу, що до категорії 2260 "Видатки та заходи спеціального призначення" належать придбання, утримання, ремонт та утилізація виробів військового призначення, військової техніки, військове будівництво (крім житла для військовослужбовців, гуртожитків, казарм, будівництва об'єктів соціально-культурного та побутового призначення), зокрема, видатки на капітальне будівництво, капітальний та поточний ремонти і реконструкцію будов і споруд спеціального призначення військових частин, військових установ (крім житла для військовослужбовців, гуртожитків, казарм, будівництва об'єктів соціально-культурного та побутового призначення) (підпункт 7 підпункту 2.2.6 Інструкції).

З огляду на зазначене, видатки на придбання матеріалів для проведення поточного ремонту будови/споруди спеціального (військового) призначення власними силами мають бути здійснені за кодом економічної класифікації видатків 2210 "Предмети, матеріали, обладнання та інвентар".

Джерело:
Лист ДКСУ від 31.08.2020 р. N 16-06-06/15133

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд