Інформація по темі "" | Публікації по тегу
27.01.17
5069 0
Друкувати
Обране

Щодо проведення видатків на лікування хворих на хронічну ниркову недостатність методом гемодіалізу

Державна казначейська служба розглянула лист <...> щодо проведення видатків на лікування хворих на хронічну ниркову недостатність методом гемодіалізу та в межах компетенції повідомляє.

Якщо цільові кошти виділяються лікарні, в якій проходить лікування хворих на хронічну ниркову недостатність методом гемодіалізу, то придбання лікарських засобів (лікарських препаратів, ліків, медикаментів; діючих речовин (субстанцій); гомеопатичних засобів); крові та її компонентів; придбання виробів медичного призначення (інструментів, пристроїв, приладдя, матеріалів та інших виробів, зокрема термометрів, діагностичних тестів, перев'язувальних матеріалів, ланцетів, пінцетів, голок, шприців тощо, які не беруться на облік як основні засоби) відповідно до Інструкції щодо застосування економічної класифікації видатків бюджету, затвердженої наказом Міністерства фінансів України 12.03.2012 N 333, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 27.03.2012 за N 456/20769 (далі - Інструкція),здійснюється за КЕКВ 2220 "Медикаменти та перев'язувальні матеріали" (підпункт 1, 2 підпункту 2.2.2).

Якщо в лікарні немає необхідної матеріальної бази для проведення відповідного лікування та укладаються договори з спеціалізованими закладами охорони здоров'я на надання послуг з такого лікування, лікарня здійснює видатки на оплату наданих послуг за КЕКВ 2240 "Оплата послуг (крім комунальних)". Оплата послуг лікувальних, медичних закладів (проведення медичного огляду), передбачених законодавством (крім санаторно-курортного лікування), оплата послуг лікарів, які мають ліцензію Міністерства охорони здоров'я України (сімейних лікарів) передбачена за КЕКВ 2240 (підпункт 2 підпункту 2.2.4 Інструкції).

Лист ДКСУ від 10.01.2017 р. N 16-09/28-426

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
60
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×