Інформація по темі "" | Публікації по тегу
30.11.22
15031 5
Друкувати
Обране

Щодо визначення КЕКВ для придбання дизпального для роботи генераторів

Згідно з пунктом 1.1 Інструкції щодо застосування економічної класифікації видатків бюджету, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 12.03.2012 N 333, (далі - Інструкція), економічна класифікація видатків бюджету призначена для чіткого розмежування видатків бюджетних установ та одержувачів бюджетних коштів за економічними характеристиками операцій, які здійснюються відповідно до функцій держави та місцевого самоврядування.

Економічна класифікація видатків бюджету забезпечує єдиний підхід до всіх учасників бюджетного процесу з точки зору виконання бюджету.

Придбання пально-мастильних матеріалів, талонів, смарт-карт (у тому числі для транспортних засобів спеціального призначення) здійснюється за кодом 2210 "Предмети, матеріали, обладнання та інвентар" (підпункт 2.2.1 пункту 2.2 Інструкції).

Відповідно до підпункту 2.2.7.5 пункту 2.2 Інструкції оплата інших енергоносіїв, які використовуються в процесі виробництва теплоенергії або іншого виду енергії (дрова, нафтопродукти (якщо закупівля цього нафтопродукту (пально-мастильних матеріалів) не передбачена на інші цілі за кодом 2210 "Предмети, матеріали, обладнання та інвентар"), пара, торф, вугілля, природні енергетичні ресурси (ядерна, гідравлічна, геотермальна енергія) тощо) здійснюється за кодом 2275 "Оплата інших енергоносіїв та інших комунальних послуг".

З огляду на вищевикладене, у разі придбання дизельного пального для забезпечення роботи котлів для опалення приміщень, такі видатки необхідно здійснювати за кодом 2275 "Оплата інших енергоносіїв та інших комунальних послуг". 

Джерело:
Лист ДКСУ від 12.10.2020 р. N 16-06-06/18051
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
5
Наталі
01.12.2022
у назві статті було питання про генератор, а у відповіді про роботу котлів?! Так за яким КЕКВ придбавати паливо на роботу генератора, хто зрозумів?
Олеена Наталі
01.12.2022
Не зрозуміло. Так все таки, за яким КЕКВ придбавати паливо для генератора, якщо це не для котлів, а для отримання електричної енергії?
EVGENIY Наталі
01.12.2022
Щоб опалення було треба щоб двигун гнав воду із котлів а щоб двигун працював потрібен генератор, а щоб генератор працював потрібне або дизпаливо або бензин
Наталі EVGENIY
02.12.2022
Я нічого не писала за опалення, генератор не обов"язково для опалення, а якщо тільки для освітлення та забезпечення роботи оргтехніки?!
Світлана
06.12.2022
Можна конкретнішу відповідь - паливо для роботи генератора у випадку забезпечення освітлення (не для котла), КЕКВ який?
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі