Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
7195 0
Друкувати
Обране

Щодо застосування КЕКВ для оплати послуг з реєстрації транспортного засобу

Відповідно до Інструкції щодо застосування економічної класифікації видатків бюджету, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 12.03.2012 р. N 333 <...> (далі - Інструкція), економічна класифікація видатків бюджету призначена для чіткого розмежування видатків бюджетних установ та одержувачів бюджетних коштів за економічними характеристиками операцій, які здійснюються відповідно до функцій держави та місцевого самоврядування.


За кодом економічної класифікації видатків 2240 "Оплата послуг (крім комунальних)" здійснюються, зокрема, оплата транспортних послуг, проведення експертної оцінки транспортних засобів, реєстрації транспортних засобів, технічного огляду транспортного засобу, оплата оформлення прав водія тощо.

У свою чергу, за кодом економічної класифікації видатків 2800 "Інші поточні видатки" здійснюються видатки, які не пов'язані з придбанням товарів та послуг установами, утому числі: сплата податкових, неподаткових та інших платежів на безповоротній основі, справляння яких передбачено законодавством (включаючи плату за адміністративні послуги).

Таким чином, застосування коду економічної класифікації видатків залежить від економічної сутності платежу.

Для здійснення реєстрації бюджетних зобов'язань та бюджетних фінансових зобов'язань до органів Казначейства подаються документи, визначені пунктами 2.2 та 2.4 Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов'язань розпорядників бюджетних коштів та одержувачів бюджетних коштів в органах Державної казначейської служби України, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 02.03.2012 р. N 309 

Лист ДКСУ від 19.06.2019 р. N 16-04-04/10527

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд