Щодо застосування КЕКВ при придбанні будівельних матеріалів для улаштування огорожі

Відповідно до Інструкції щодо застосування економічної класифікації видатків бюджету, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 12.03.2012 р. N 333 (далі - Інструкція), економічна класифікація видатків бюджету призначена для чіткого розмежування видатків бюджетних установ та одержувачів бюджетних коштів за економічними характеристиками операцій, які здійснюються відповідно до функцій держави та місцевого самоврядування.Якщо проектно-кошторисною документацією визначено, що об'єкт будови "встановлення огорожі", то придбання обладнання, що підлягає встановленню, а саме: готові до встановлення будівельні конструкції і деталі, до них належать: металеві, залізобетонні і дерев'яні конструкції, збірні елементи, обладнання для опалювальної, вентиляційної, санітарно-технічної систем, обладнання та меблі, що потребують монтажу і передбачаються до встановлення (тобто те, що існує тільки вмонтованим, убудованим, а також комплекти запасних частин такого обладнання), здійснюється за кодом економічної класифікації видатків 3122 "Капітальне будівництво (придбання) інших об'єктів" (пп. 3.1.2.2 - 4 Інструкції).

За категорією 3130 "Капітальний ремонт" видатки здійснюються на підставі договорів та складених кошторисів на капітальний ремонт. За правильність віднесення видатків до поточного чи капітального ремонту відповідає розпорядник (одержувач) бюджетних коштів (пп. 3.1.3 Інструкції).

Якщо документи підтверджують, що встановлення огорожі відноситься до капітального ремонту, то видатки на придбання обладнання, що підлягає встановленню, а саме: готові до встановлення будівельні конструкції і деталі, до них належать: металеві, залізобетонні і дерев'яні конструкції, збірні елементи, обладнання для опалювальної, вентиляційної, санітарно-технічної систем, обладнання та меблі, що потребують монтажу і передбачаються до встановлення (тобто те, що існує тільки вмонтованим, убудованим), проводяться за КЕКВ 3131 "Капітальний ремонт житлового фонду (приміщень)" (пп. 3.1.3.1 - 4 Інструкції).

Лист ДКСУ від 22.02.2017 р. N 16-08/191-3083Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (4)
Наталія
16.05.2017
Чому відсутня можливість зберегти інформацію собі на сторінку ?
Ольга
16.05.2017
Виходить, що не можна купити стовбці, сітку по КЕКВ 2210 і власними силами встановити огорожу?
Ikar Ольга
16.05.2017
...так розумію то якщо есть кошторисна документація...а власними силами її ж не складають...
Наталья
16.05.2017
Дааа, знайдіть 10 відмінностей в тому, що Ви написали. При чому тут 3131 і житловий фонд?
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі