Інформація по темі "" | Публікації по тегу
04.12.15
15250 0
Друкувати
Обране

Щодо застосування КЕКВ при забезпеченні спортсменів, тренерів, суддів харчуванням, відшкодування проїзду, добових, проживання під час проведення навчально-тренувальних зборів та спортивних змагань місцевого рівня

Державна казначейська служба України в листі від 05.10.2015 р. N 14-09/907-2406 розглянула питання, щодо застосування кодів економічної класифікації видатків при забезпеченні спортсменів, тренерів, суддів харчуванням, відшкодування проїзду, добових, проживання під час проведення навчально-тренувальних зборів та спортивних змагань місцевого рівня

Економічна класифікація видатків бюджету призначена для чіткого розмежування видатків бюджетних установ та одержувачів бюджетних коштів за економічними характеристиками операцій, які здійснюються відповідно до функцій держави та місцевого самоврядування.

Інструкцією щодо застосування економічної класифікації видатків бюджету, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 12.03.2012 N 333, зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 27.03.2012 за N 456/20769 (далі - Інструкція), передбачено, що за кодом економічної класифікації видатків 2230 "Продукти харчування" здійснюються видатки на придбання продуктів харчування та/або оплата послуг з харчування для лікувально-профілактичних закладів, будинків-інтернатів, загальноосвітніх навчальних закладів, дитячих будинків, дитячих дошкільних установ, профтехучилищ, вищих закладів освіти та інших установ (організацій) згідно із законодавством, компенсаційні виплати за всі види харчування, передбачені законодавством.

За КЕКВ 2240 "Оплата послуг (крім комунальних)" здійснюються оплата послуг з харчування на період проведення заходу, оплата проїзду, добових, проживання та інших витрат відповідно до законодавства тренерів, суддів, інших учасників навчально-тренувальних зборів, змагань, олімпіад, молодіжних, фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів, наукових конференцій тощо, які надають послуги відповідно до укладених угод (п. п. 3, 24 п. 2.2.4).

Таким чином, у разі проведення спортивного заходу видатки на забезпечення продуктами харчування або виплату компенсації за них на період проведення заходу необхідно здійснювати за КЕКВ 2240 "Оплата послуг (крім комунальних)".

Для здійснення видатків на виплату компенсації за продукти харчування за КЕКВ 2240 "Оплата послуг (крім комунальних)" до органу Державної казначейської служби подається наказ на проведення заходу, в якому у зв'язку з неможливістю організації повноцінного харчування передбачається виплата компенсації за продукти харчування визначеним особам.

Крім того, звертаємо увагу, що відповідно до п. 2 постанови Кабінету Міністрів України від 18.09.2013 N 689 "Про затвердження норм витрат на проведення спортивних заходів державного та міжнародного рівня" Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям необхідно розробити та затвердити для учасників спортивних заходів місцевого рівня, спортсменів шкіл вищої спортивної майстерності, центрів олімпійської підготовки норми витрат на харчування, лікарські засоби та вироби медичного призначення і відповідні порядки.

Лист ДКСУ від 05.10.2015 р. N 14-09/907-2406

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
60
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×