Чи можна відправити Звіт № 3-ПН в електронній формі

Для оперативного вирішення питання підбору персоналу та прискорення укомплектування вакансій Звіт № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)» (далі - Звіт) може бути поданий роботодавцем в будь-який центр зайнятості, незалежно від місцезнаходження роботодавця, засобами електронного зв'язку


Оскільки в Звіті передбачено підпис роботодавця, то при відправці в центр зайнятості по електронній пошті скановану форму Звіту за роботодавцем залишається обов'язок підтвердження раніше поданої таким чином звітності паперовим носієм, засвідченим підписом (керівника або уповноваженої ним особи, фізичної особи - підприємця). У паперовій формі Звіту фахівець центру зайнятості проставляє відмітку про прийняття: вказує дату прийняття, а також свою посаду, прізвище, ім'я, по-батькові та проставляє особистий підпис.

Мінсоцполітики також додало: зараз ще не реалізована можливість надання Звіту в електронній формі, в т.ч. через «Електронний кабінет роботодавця» з накладанням електронного цифрового підпису.

Лист Мінсоцполітики від 25.05.2017 р № 420/0/126-17/243

 
Теги: Звіт№ 3-ПН


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі