Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
4015 0
Друкувати
Обране

ДФС про уточнюючі Звіти з ЄСВ і форми № 1ДФ за періоди, за якими минув строк позовної давності

ДФС у листі від 30.09.2015 р. № 22474/10/28-10-06-11 роз’яснила питання коригування звітності по єдиному внеску та з ПДФО за період 2010–2012 рр.Стосовно уточнення інформації у формі № 1ДФ податківці наголосили: контролюючий орган, окрім випадків, визначених п. 102.2 ПКУ, має право самостійно визначити суму грошових зобов’язань платника податків, не пізніше закінчення 1095 дня, що настає за останнім днем граничного строку подання податкової декларації та/або граничного строку сплати грошових зобов’язань, нарахованих контролюючим органом, а якщо така податкова декларація була надана пізніше, — за днем її фактичного подання.

Якщо протягом зазначеного строку контролюючий орган не визначає суму грошових зобов’язань, платник податків вважається вільним від такого грошового зобов’язання, а спір стосовно такої декларації та/або податкового повідомлення не підлягає розгляду в адміністративному чи судовому порядку (п. 102.1 ПКУ).

У разі подання платником податку уточнюючого розрахунку до податкової декларації контролюючий орган має право визначити суму податкових зобов’язань за такою податковою декларацією протягом 1095 днів із дня подання уточнюючого розрахунку.

Отже, подання податковим агентом форми № 1ДФ за періоди, за якими минув строк позовної давності (1095 днів), ПКУ не передбачено.

Щодо звіту з ЄСВ — обмежень стосовно періодів, за які роботодавець має право подавати уточнюючий звіт із метою виправлення самостійно виявлених недостовірних відомостей, чинним законодавством не передбачено.

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд