827 0

ДФС, щодо заповнення графи 19 «Середня заробітна плата за 2014 рік» та 20 «Середньомісячна кількість застрахованих осіб за 2014 рік», звіту з ЄСВ

Фахівцям ДФСУ поставили таке запитання: чи потрібно в таблиці 1 Звіту з ЄСВ (додаток 4 до Порядку № 435*) заповнювати графи 19 «Середня заробітна плата за 2014 рік» та 20 «Середньомісячна кількість застрахованих осіб за 2014 рік» підприємству, якщо воно не застосовує понижуючий коефіцієнт до ставки ЄСВ?

Так, у головному фіскальному відомстві нагадали, що реквізити «Середня заробітна плата за 2014 рік» та «Середньомісячна кількість застрахованих осіб за 2014 рік» віднесені Порядком № 435 до обов’язкових. Однак розраховувати ці показники і зазначати їх у графах 19 і 20 таблиці 1 звіту з ЄСВ (додаток 4) слід тільки у разі застосування понижуючого коефіцієнта до ставки ЄСВ у частині нарахувань у звітному місяці. Це узгоджується з положеннями п. 6 розд. II Порядку № 435.

 

За роз’ясненнями, наданими Світланою Кепіною, начальником Управління адміністрування єдиного внеску та методології Департаменту доходів і зборів з фізичних осіб ДФС

Джерело: http://www.nibu.factor.ua/

 

 



загрузка...
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)