Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
86348 110
Друкувати
Обране

ДКСУ про запровадження АС "Є-Звітність"

Концепцією розвитку електронного урядування в Україні, схваленою розпорядженням Кабінету Міністрів України від 20.09.2017 N 649-р, у сфері фінансової та бюджетної політики передбачено удосконалення автоматизованих процесів формування та виконання бюджетів різних рівнів.


Удосконалення автоматизованих процесів формування та виконання бюджетів різних рівнів включає також електронне звітування суб'єктів державного сектору з використанням інформаційних технологій та електронного цифрового підпису.

В рамках реалізації Плану заходів щодо модернізації системи бухгалтерського обліку в державному секторі на 2016 - 2018 роки, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 28.11.2016 N 1038, Державною казначейською службою України (далі - Казначейство) створена Система подання електронної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів і державними цільовими фондами (далі - АС "Є-Звітність"), яка відповідно до наказу Казначейства від 27.12.2017 N 421 введена в дослідно-промислову експлуатацію.

АС "Є-Звітність" передбачає створення особистого електронного кабінету розпорядникам (одержувачам) бюджетних коштів та фондам загальнообов'язкового державного соціального і пенсійного страхування (далі - клієнти Казначейства), які складають та подають фінансову та/або бюджетну звітність до органу Казначейства за місцем обслуговування.

АС "Є-Звітність" являє собою єдиний формат подання електронної звітності клієнтів Казначейства і є важливим кроком модернізації системи бухгалтерського обліку в державному секторі, в яку закладені, зокрема:

  • форми фінансової звітності, затверджені національним положенням (стандартом) бухгалтерського обліку в державному секторі 101 "Подання фінансової звітності", затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 28.12.2009 N 1541, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 28 січня 2010 року за N 103/17398 (далі - НП(С)БОДС 101);
  • склад та порядок складання місячної, квартальної і річної бюджетної звітності, вимоги до розкриття її елементів, визначені наказом Міністерства фінансів України від 24.01.2012 N 44 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 07.02.2017 N 44), зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 02 березня 2017 року за N297/30165 (далі - Порядок N 44).

АС "Є-Звітність" надає можливість:

  • заповнити в електронному вигляді затверджені форми фінансової звітності, перевірити, підписати електронним цифровим підписом (далі - ЕЦП) кожну форму фінансової звітності та подати до органу Казначейства за місцем обслуговування;
  • на підставі даних бухгалтерського обліку, що формуються в інформаційній системі Казначейства, скласти бюджетну звітність за формами та з дотриманням вимог Порядку N 44, перевірити її, заповнити форми щодо розкриття елементів бюджетної звітності, підписати ЕЦП кожну форму бюджетної звітності та подати до органу Казначейства за місцем обслуговування. Автоматичне формування бюджетної звітності зменшить затрати робочого часу на заповнення форм звітності;
  • головним розпорядникам бюджетних коштів та розпорядникам бюджетних коштів нижчого рівня, до мережі яких включені розпорядники (одержувачі) бюджетних коштів, контролювати стан складання та подання звітності до органу Казначейства підвідомчими установами, дотримання термінів подачі звітності, встановлених органом Казначейства. У разі необхідності своєчасно звертати увагу підвідомчих установ на допущені викривлення (неточності) при заповненні показників у відповідних формах звітності;
  • здійснювати автоматизовану консолідацію усіх форм фінансової та бюджетної звітності на кожному рівні консолідації;
  • прискорити перевірку органами Казначейства звітності, в тому числі на відповідність даним бухгалтерського обліку органів Казначейства, що формуються в інформаційній системі Казначейства.

Державною казначейською службою України підготовлені зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.01.2012 N 44 "Про затвердження Порядку складання бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, звітності фондами загальнообов'язкового державного соціального і пенсійного страхування", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 09.02.2012 за N 196/20509 (в редакції наказу Міністерства фінансів України від 07.02.2017 N 44, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 02.03.2017 за N 297/30165) в частині складання та подання бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, звітності фондами загальнообов'язкового державного соціального і пенсійного страхування через систему подання електронної звітності Казначейства. Проект наказу направлено на затвердження до Міністерства фінансів України.

Згідно із зазначеним проектом наказу розпорядники та одержувачі бюджетних коштів і фонди загальнообов'язкового державного соціального і пенсійного страхування звітність за I квартал 2018 року мають сформувати та подати через систему подання електронної звітності Казначейства.

Враховуючи вищезазначене, з метою підготовки до здачі фінансової та бюджетної звітності в електронному вигляді з використанням АС "Є-Звітність" починаючи зі звіту за I квартал 2018 року, необхідно до 28 лютого 2018 року здійснити заходи щодо підключення до системи АС "Є-Звітність". Дорожня карта щодо підключення до системи та її детальний опис розміщено на веб-порталі Казначейства в розділі "Електронні сервіси".

Інструкція користувача АС "Є-Звітність" розміщена в електронному кабінеті клієнта Казначейства і буде доступна після його створення.

Одночасно повідомляємо, що інформація про актуальний стан підключення клієнтів Казначейства до АС "Є-Звітність" буде контролюватись органами Казначейства та публікуватись на веб-порталі Казначейства в розділі "Електронні сервіси".

Порядок та умови генерації електронного цифрового підпису акредитованого центру сертифікації ключів Казначейства розміщені за адресою http://acsk.treasury.gov.ua.

З питань щодо підключення та функціонування системи АС "Є-Звітність" клієнтам Казначейства необхідно звертатись до відповідного органу Казначейства за місцем обслуговування.

Лист ДКСУ від 31.01.2018 р. N 14-08/94-1951

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі (110)
тома
13.02.2018
і толку з усієї цієї електронної звітності, тільки деякі фірми поповнять гаманці за рахунок держави. декларації уже здаємо, скільки грошей державних було на це витрачено!а скільки декларацій перевірено за рік ?200-300?
МК 1978
13.02.2018
Скоро бухгалтери забудуть як їх звати! Не полегшують, а ускладнюють.У штаті бухгалтерії мають ввести посаду компютерщика, який би це все виготовляв, генерував та впроваджував. Тьху на них...
Віталій МК 1978
21.02.2018
Для генерування ключів компюторщик не потрібен. Все що потрібно прочитати регламент роботи АЦСК та інструкції по заповненю заяв. Вас ніхто не заставляє писати програми, а те що ви не вмієте працювати з компютером то ваша проблема, а не компютерщика. Ніколи не пізно вчитись.
777 Віталій
22.02.2018
Шановний ,читайте правильно коментар! ніхто за написання програм нічого не говорив, просто наголосили що це ще один "шедевр" для бухгалтерів, а те що ви не вмієте читати то ваша проблема, а не бухгалтера.Так що вчіться читати ,а ніж щось писати!!!
мандаринка Віталій
23.02.2018
Может и врачом бухгалтеру пойти еще поработать????? Каждый должен заниматься своим делом и бухгалтер в том числе. Остальное глупость и дурость
бухгалтер Віталій
01.03.2018
лише зненерувати ключі, лише запустити програму (барса) лише установити вірний браузер лише додуматись до всього чого не має в інструкції лише ------
Наталья Віталій
02.03.2018
У Казны есть одно "прекрасное" качество: делать неполноценный продукт и запускать его в массовое пользование. Мучайся, бухгалтер-бюджетник! Ведь каждую программу нужно "взломать", добавить несколько раз нужные файлы и, ВОЗМОЖНО!! заработает. А "Є-Звітність" вообще вершина всему. Два программиста пытались следовать четко "очень легкой" инструкции по подключению, но так ничего и не смогли сделать. А бухгалтеру, для полного счастья, осталось только еще это освоить. Нам же нечем заняться, Каждый день утром думаешь: "Что еще нового придумал законодатель? Куда внес изменения?" Я работаю в местном бюджете, в казначействе открыто 108 расчетных счета. Два года подряд меняют КФК, изменили план счетов, формы ордеров, в постоянном изменении бланки отчетности. И планирование бюджета никто не отменял. Уже две недели парализована работа (пытаемся подключиться), с ужасом жду квартальный отчет, ведь мне нужно одних "двоек" внести 19 штук в программу, которая не работает. Бухгалтерам терпения.
Лена Віталій
16.03.2018
Я так розуміє, ви дуже знаєтесь на комп'ютерах, ми всі за вас радіємо, але ще є багато справ ведення бухобліку, які набагато складніше та важливіші, ніж генерування та встановлення тупих та коштовних програм, які не досконалі та розроблені в підвалах за відмиті гроші!
Люда Віталій
20.03.2018
Працювати з комп'ютером вмію, налаштовувала сама мережу між комп'ютерами працівників, та і взагалі з усіма проблемами з комп'ютерами всі працівники йдуть до мене ( у нас в сільській раді немає комп'ютерщика), а з барскриптором не можу впоратися вже майже місяць. На компі колеги встановила, дома також і все працює, а от на своєму робочому компі не працює навіть сторінку діагностики не можу пройти і як мені тепер працювати? І це робота бухгалтера?
Dmutro Віталій
20.03.2018
Це майбутнє. Ну не можна весь час все писати на папері та носити ногами. Звичайно є негатив, бо сервіс все ше на стадійі доопрацювання, але погодьтесь, проблемні моменти вирішуються. Було б мабуть значно швидше, аби кожен мав ключі казначейства, а не невідомих ацск що виникли "вчора". Вводити електронні сервіси то перевірений закордонний досвід. Він дійсно полегшуватиме роботу.
Людмила Віталій
22.03.2018
Виталий! если Вы разобрались с программой,то подскажите мне пожалуйста: почему у меня в программе отсутствуют " Довідники "? И когда я пытаюсь сформировать финансовую отчетность за 2017 год- выскакивает табличка с напоминанием что "довідниках" не указан уровень вищего распорядника.А довідники отсутствуют???????Заранее спасибо!
Люба Людмила
28.03.2018
У мене так само було, коли я заходила під ключами керівника, а коли зайшла під ключом гол.буха, все з'явилося (довідники), заповнила і все запрауювало. Не забудьте дату відкриття ставити 02.01.2017р, а закриття у казні нам сказали ставити 31.12.2099р. Вчора все зробила і відправила на перевіру в ДКСУ, а сьогодні взагалі не можу зайти в програму " ключ не відповідає"))) просто одуріти можна....
Світлана Віталій
04.07.2018
Доброго дня! Я згодна, що для генерації електронних ключей потрібно лише зібрати необхідні документи, але, для того, щоб ними користуватися, особливо в "Є-Звітність", їх потрібно налаштувати. А це вже робота програміста, бухгалтер тут ні до чого. Інструкція, яку дають нам наші шановні працівники Казначейства, є некоректною. Там, навіть, не розтлумачено основних нюансів по налаштуванню та використанню. І це сказала не я, а програмист. Сайт знаходжу недосконалим, казначеї - недолугі: вважають, що бухгалтерам бюджетної сфери немає що робити. Авжеж, ми ж тільки ледарюємо та зарплатню отримуємо!!!
ЛО1978
13.02.2018
Хочу сказати, що це буде покарання ще те.... після Є-дати, хто не вистояв, то доб'ють Є-звітністю, висить вона ще гірше ніж Є-дата і це ще ніхто в ній не працює!!!
Людмила
13.02.2018
Если программа такая как по 7мм, то можно сразу вешаться. Тут 7-ки пока сдашь всю лексику переберешь. Так там 2 цифры.
Вас
13.02.2018
Цитую "В рамках реалізації Плану заходів щодо модернізації системи бухгалтерського обліку в державному секторі на 2016 - 2018 роки..."
І як завжди дотягли до остальнього часу. Цікаво, а тестовий (пробний) період працюватиме який час, як що протягом 2018 року повинно ВЖЕ ВСЕ і ВСІ ПРАЦЮВАТИ?...
Jafa
13.02.2018
А тестовий період - грудень 2017 року.
Олена
13.02.2018
де цю є-звітність можна скачати???
Віталій Олена
21.02.2018
https://ezvit.treasury.gov.ua
тома
13.02.2018
є- дата у порівнянні з є -звітністю- це навіть не квіточки, а так, "бруньки"
ОТГ
13.02.2018
Це лише державний бюджет? чи місцевий також?
тома ОТГ
13.02.2018
місцевий також
Андрій
13.02.2018
Не сціть в кампот!!!Все буде добре!!!Просто з бюджету треба уйобувати...!!!!!!!!!
Николай
13.02.2018
Николай
13.02.2018
Сьогодні налаштовував... відсутні КВК довідники....
Николай Николай
13.02.2018
Документація користувача на 96 сторінках...
Пит-Бульк
13.02.2018
А нахрена тогда и на Е-Дату выкладывать отчеты и на Е-Отчетность? Они там совсем Е-Банулись?
блв Пит-Бульк
13.02.2018
О! То може казна тепер і звіти надаватиме в єдату, а не тільки платіжки, було би добре
блв
13.02.2018
гроші на реформу не виділили, бухгалтер та керівник має зі свого кармана захищені підписи купляти
Dmutro блв
20.03.2018
Приватбанк та дфс генерують безкоштовно
ку
13.02.2018
xXx
13.02.2018
https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-03-24-002248-b
Николай xXx
14.02.2018
12345 xXx
16.02.2018
А що ж там було за цим посиланням? Бо сьогодні вже видає "помилка 404".
xXx 12345
16.02.2018
'Є-звітність' на прозоро.
https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-03-24-002248-b
ОЛьга xXx
19.02.2018
Капець, на це гімно витратити 4 млн. 803 тис. грн.
xXx ОЛьга
20.02.2018
Ні, тільки 4 млн. 26 тис.грн. в 2017 році.
І звіт про виконання договору прикріпили!
вікторія
14.02.2018

Наталія
14.02.2018
Жах! І знову наказують бухгалтерів (головного розпорядника коштів). Відтепер ми робимо робу КАЗНАЧЕЙСТВА. Контроль за розпорядником коштів та ще потрібно зібрати і консолідовану звітність. А де взяти робочі руки бухгалтерів? За таку зарплату самі робіть. Обурливе становище до головних розпорядників коштів. Ганьба КАЗНАЧЕЮ.
Дмитро Наталія
19.02.2018
А раніше ви хіба не консолідували звітність?
Свет Наталія
21.02.2018
І вони ще скорочують штат бухгалтерів, бо є вже комп'ютери. А хто тоді в комп'ютер буде це вносити? Сам комп'ютер! Програмиста не вводять, і роби як знаєш.
Людмила
14.02.2018
І де ж це бухгалтери так наробляються Та казначеї їм всі папери перелопатять все вивірять розжують та ще й все зроблять
Вадим Людмила
15.02.2018
А для чого взагалі це казначейство ? Згадую як на початку 2000 чудово працювалося і без цеї контори. Рахунки були відкриті в ощадбанку, не потрібно було носити накладні,договори,по кілька разів переробляти платіжки, бо кома чи крапка не в тому місці , я вже мовчу про довбануту звітність, яка постійно змінються .
Dmutro Вадим
20.03.2018
Скажіть... Написали собі премію в вісімсот тисяч бюджетних грошей і получили, ніяка кантора по сраці не дасть. А захотіли і замість капремонту купили на фірмі свата телевізорів на мільйон і ніде це не видно, ні в єдаті ніде інше. Гарні були часи для махінацій....
кв Людмила
15.02.2018
І дякуєм за це! Взагалі казначеї сильно помогають, без перебільшення, вони висококласні профі у своїй справі! АЛЕ, багацько з тої роботи не є бухгалетрською. У моїх посадових обов'язках взагалі нічого з казначейського обслуговування не прописано (інструкція типова, ще "доказначейської" ери), бухи з приватного сектору очі округлюють коли про свою роботу розказую. А саме цікаве, це не стосується конкретно ГУДКСУ, кожен в кабінеті займається своїми питаннями, коли щось хочеш уточнити, відправляють у інший кабінет бо то не у їх компетенції, а виходить, що у компетенції бюджетного бухгалтера усі питання: і працівників, і господарської частини, і тих, кому підзвітні. Дуже велика напруженість у роботі через розмаїття обов'язків. Тому всі і возмущаються додатковими відповідальностями, бо через всі ці різні обов'язки дуже легко щось упустити, при чому таке, за що лупануть штраф у 12 штук!
Пит-Бульк
15.02.2018
А у меня вопрос по токенам. Как я понимаю, поставку токенов осуществляет только фирма "Автор О2", и сотрудничество с ними мне очень не нравится - токены они не везут, на письма и звонки не отвечают. Есть ли у кого проблема с токенами и конкретно этой фирмой?

berezka Пит-Бульк
15.02.2018
У нас весь район ждет. Оправили пакет документов и ждем. Думаю, переходной период должны продлить, иначе всем капец
cari Пит-Бульк
21.02.2018
не так - купити токени ви можете в будь-кого, хто їх офіційно продає - саму розповсюджену мережу має Медок, а ключі вже можете робити чи АЦСК Україна чи ДФС, обітцяють працювати з будь-якими..
Віталій Пит-Бульк
21.02.2018
http://www.treasury.gov.ua/main/uk/publish/article/390198
Катерина Пит-Бульк
22.02.2018
06.02.2018 подали пакет документів, сьогодні 22.02 вислали
Наталья Пит-Бульк
01.03.2018
Пыталась дозвониться 2 дня!!! (у меня же больше работы нет). Дозвонилась, оформила документы, отправила. Через два дня напомнила о документах, проверили. Через два дня снова напомнила, снова проверили. Но токены пришли. повезло))
Людмила
15.02.2018
Кожен хвалить свою роботу ви вже забули що в 2000 р. Вас контролювало КРУ (довбало нігтиком фарбу на стіні чи правильно ви списали її) а загальний нагляд прокуратури -теж не має, тепер бух і царь і бог.А все це заслуга Казни тепер бухи все знають
Тетяна Людмила
15.02.2018
а що заважає КРУ довбати нігтиком зараз? казна перевіряє документи, але не несе жодної відповідальності у разі перевірки. до того ж у кожного казначея свої вимоги і спробуй під кожного підлаштуватися. так собі заслуга
Пит-Бульк Тетяна
15.02.2018
Да, это в точку - различие требований каждого казначея просто бесит xD
Вадим Людмила
16.02.2018
А яке відношення казначейство має до перевірок КРУ ? Казначеї перевіряють тільки правильність оформлення реквізитів документів, а КРУ,вірніше держаудит , як і раніше довбає нігтиками фарбу, міряє рулетками доріжки , рахує кількість плитки на підлозі.
Людмила
15.02.2018
Може й різновид і є ,загалом бух став меньше робити помилок а відповідальність мусить бути в кожного своя А казначеї теж підневільні мусять робити так як скажуть вони теж на роботі.Може ми колись дойдемо до Європи бо там точно є-звіт.І скільки б ми тут не коментували уже нічого не зміниш ми змушені робити так якщо хочемо в цій сфері працювати.
Пусик
15.02.2018
Я казначей - вы бы посидели на моём месте, мне за ТРИ дня нужно проверить 25 отчётов, среди них только 2 как правило правильные, каждому посчитай и разжуй, да ещё домой папки тяни, ведь тебя на работе никто не будет ждать, вот сиди на работе до 8, а потом дома сиди до часа, а тут ребёнок маленький ноет, да и мужу свет мешает. Каждый смотрит со своей колокольни...
Вадим Пусик
16.02.2018
А за це подякуйте Мінфіну, яке постійно щось колотить і змінює.Головна проблема , що немає системного підходу і чіткого розуміння, який має бути результат, а якісь хаотичні метання в різні боки.Часом ви самі не знаєте як має бути правильно, одного разу мені завернули платіжну бо між словами "в.т.ч.ПДВ "не було пробілу.
Серж Пусик
16.02.2018
Цілком підтримую.за 10 днів прийняти 90 рбк - Це просто жах,кожному пояснити,виправити помилки,а в кінці-кінців хто винний-казначейство,бо воно так прийняло.Повірте,у нас теж не легка робота.Всім нам терпіння і поваги один до одного
Пусик Серж
18.02.2018
А же ці пояснення мфу, які суперечать одне одному! Я як звіти перевіряю, то це для мене стрес, страшний сон, деякі до цих пір ще не склали ці звіти ще, а мінфін ще зміни вносити збирається, тобто знущання триває...над усіма
Александр
20.02.2018
А кто смог подключиться через ключи АЦСК Украина???
Инна Александр
20.02.2018
На форуме в этой теме читайте https://budget.factor.ua/viewtopic.php?f=100&t=8999
Юлия Александр
21.02.2018
Не удалось . Даже великому нашему сисадмину не удалось подключить этот долбаный "BarsCryptor"
Людмила Александр
23.02.2018
Вийшло
Светлана Александр
21.03.2018
Смогли, надо файл ключа переименовать с расширением dat
1111
21.02.2018
Задовбали суки
Юлия 1111
21.02.2018
Что верно то верно!!!!!
карбованець
21.02.2018
Ну, що в систему ще не зайшов, але впевнений, що 4 міліони освоїли негіше чим з є-датою.
Юра
21.02.2018
Судя по количеству попыток входа в Е-звітність, то вот эта картинка сюда подходит
https://cdn1.savepice.ru/uploads/2018/2/21/baf0a1ca250495b6c1d37054f7b13a2b-full.jpg
оксана Юра
26.02.2018
О да это точно))))
Пит-Бульк
23.02.2018
Коллеги, а какое наказание ждет, если до 28 февраля не успеваешь зайти в Е-Отчетность?
мандаринка
23.02.2018
подскажите, у нас ключи АЦСК "Украина" начальника и гл.буха. На видео показано как через программу тотал команду поменять расширение на dar и cer. Что после этого нужно скопировать Кеу-6 в папку Кеу, а сертификат В другую папку Так вот у меня пока не возникает вопроса по копированию файлов с расширением cer не одинаковые по название. А вот как в папку Кеу скопировать два переименованих файла Key-6.dat ( начальника и главбуха хоть убейте не пойму) Помоги пожалуйста. Програмиста нет подсказать не кому, а програмист из казначейства цены себе не сложит
оксана
26.02.2018
Никак !(((( По очереди копировать , для работы ,т.к имя у этих файлов одинаковое если скопируете 2 одновременно то один заменит другой.Так что сначала вошли как директор -потом как бухгалтер...или на двух разных копьютерах входите как директор с одного-как бухгалтер с другого. У меня такая же песня - ключи АЦСК украина((((
Людмила
26.02.2018
У нас проблема с ключами АЦСК"Украина". Пишет, что сертификат не знайдено. О каком видео вы упоминаете? Где его найти?
Віталій
26.02.2018
Народ в кого є інструкція як підкидати сертифікати і ключі АЦСК"Украина"
і як запустись з носіїв Алмаз.

Наталія
26.02.2018
Вже майже 17 років працюю бухгалтером, завжди була "за" інновації, але це вже передозування. Кожного разу треба пристосуватися до вимог нових програм та сервісів-криптування, шифрування і т.д. і т.п. Маю надію, що продовжать термін реєстрації.
Микола
26.02.2018
ключі АЦСК Україна "В консолі Сертифікат незнайдено"
Але що вияснив, з ключем директора від 2016 року зконвертованим KeyConverter усе гаразд заходить,
а ключ головного бухгалтера від 2018 року "Сертифікат незнайдено" і конвертував і перейменовував???
А вхід в кабінет платника податків відбувається без проблем
Оксана Микола
27.02.2018
У меня так же было - пошла в казну , объяснила проблему- мне там их специалист подкинул какие то еще сертификаты по АЦСК Украина я их вкинула в папку My Certificates and CRLs 13 и вошла в кабинет- но сама "звитнисть" работает хуже Е -даты ((((((
Кирилл Оксана
28.02.2018
А какие сертификаты докинули?
Наталия
21.03.2018
Всем добрый день! Может кто-то подскажет что делать. Наше предприятие одержувачи и сдаем только бюджетную отчетность, все создали, подписалось, сформировали посылку и тут на тебе. При добавление сопроводительного листа ошибка с посланием на финансовую отчетность, но мы ее не делаем и не сдаем никогда.
Tatyana
25.03.2018
Всем добрый день! Может подскажет кто, что делать. При внесении финансовой отчетности в програму "е-звит" казначейства пишет ошибку "soer_forms.createт_forms_reporting ORA-01422: exact fetch returns more than requested number of rows ORA-06512: at "CORE.SOER_FORMS", line 920 ----- PL/SQL Call Stack ----- object line object handle number name 0000000FFF535960 962 package body CORE.SOER_FORMS 0000000FFF535960 378 package body CORE.SOER_FORMS 0000001007108EB0 3 anonymous block". Как ее исправить?
Шам
25.03.2018
Подскажите как подписать отчет директором если ключи на одной флешке? Как заходить под ключами директора?
Людмила. Шам
26.03.2018
Здравстуйте. Копируете ключ директора, заходите на Мой компьютер, диск С, открываете BartsCryptor, и у папку Key вставляете ключ руководителя. Тогда заходите заново в программу и вводите пароль директора и только тогда подписываете его подписью.
оксана
26.03.2018
а як підписувати звіти, коли є лише керівник, на нього сертифікати казна зробила. бухгалтера немає. заповнила таблиці, а підписати не можу? хто знає?
Денис оксана
13.04.2018
Надо что б сотрудник с Вашего казначейства зашел в Е-Отчетность с типом "Казначей" и добавил вашу организацию в "Перелік установ без гол.бухгалтера".
Тогда программа отработает правельно с одной подписью,при этом надо сообщить ИД олтчета для того что бы вернуть его обратно.
Юлия Денис
17.04.2018
А ИД отчета казначею нужно сообщить???
Люба
28.03.2018
Що робити? Вчора
відправила звіти на перевірку в ДКСУ. Сьогодні не можу зайти взагалі ні під
ключем директора, ані бухгалтера, пише "Не вірний ідентифікатор
користувача або пароль" .... Може спочатку треба було програму
"доколихати", а потім її в дію запускати??????


Тетяна
02.04.2018
Всім доброго дня!
Підкажіть може хто знає, коли оновиться программа, щоб можна було звіт надавати. На сьогодні нема оновлення довідника КВК, принаймі по новому повинно 010, а воно тільки по старому 024 ставить. Звітна дата теж не оновлена. Дякую.
Таня
02.04.2018
Я теж цілий ранок шукаю як оновити дату, геть злість бере. Вона має сама оновитися? Хто вже здав відізвіться!!!
Тетяна
02.04.2018
Сегодня ходили в казну. Сказали что Киев должен обновить, ждите. Но бумажный вариант все равно нести нужно. Бред конечно, какой смысл был в е-звите если все равно бумажку нести.
Таня
02.04.2018
я теж сьогодні дзвонила в Казначейство, сказали нести звіт в бумажному варіанті, завтра понесу
Валентина
10.04.2018
Подскажите, пожалуйста, как поменять дату для исправления ошибки в отчете за 2017.- казна вернула ф.5 на доопрацювання?
наталя
13.04.2018

В АС "Є-Звітність" не надає можливості створити звіти за формою 7м
( 5 шт.) та 7.1м (2 шт.) за деякими КПК.


Наприклад, по КПК 1516017 пише, що не вірно вказано Код програмної класифікації
видатків та кредитування :[1516017].


Хоча форму 4-3м за цим же
КПК створює.

Тетяна
04.05.2018
Доброго дня,яким чином поміняти в програмі Звітну дату? вказана 01.04.2018, не знаходжу де міняється???
Даша Тетяна
04.05.2018
Вот и я не могу понять... может нужно сдать предидущие???
мне в казне сказали сдавать этим месяцем...на 1 мая...
оля
05.06.2018
Скажіть будь - ласка , хочу створити бюджетну звітність , а коди бюджетів не вибираються, чому???
Глюня
04.07.2018
Доброго дня! Підкажіть будь ласка : при створені додатків видає помилку --
"незаповнено розпорядник вищого рівня" ---- як виправити
ирина Глюня
05.07.2018
якщо ви головний розпорядник то просто в довідники додайте свою організацію
Іра
04.07.2018
https://ezvit.treasury.gov.ua/barsapp/Soer/Network/Index/TUIvS1BPTA== - як виправити у мене не вносить КФК
Ліля
05.07.2018
Добрий день КОЛЕГИ! Сьогодні вже четверта сутка,як сиджу над Є-звітність.
Зробила звіти,підписала відправила,казначейство повернуло (бо супровідний лист має бути в одному повідомленні із звітністю). Від того часу не можу здати звіт! Підкажіть як правильно це все здати! Видає помилку:
Жодного елемента не було додано до посилки
таня Ліля
05.07.2018
А як ви взагалі туди зайшли?
Валентина Ліля
05.07.2018
треба відкрити посилку яку вам повернули і знову прикріпити супровідний лист по новому
Тетяна Ліля
06.07.2018
Підкажіть, будь ласка, звіт зробила (на перегляд є ...і у історії статурів пише потребує підпису....)...куди зайти, щоб підписати???
олена
05.07.2018
сиджу цілий день.дальше пароля не пускає,зараз 21,41година,за 12років роботи це перший невчасно зданий звіт.
маразм
Люся
06.07.2018
Скажіть, наскільки правомірно, що казначейство пише протокол про помилки у звіті, якщо я подала звіт 04.07. казначейство його повернуло 06.07., в цей же день я його в правила і казначейство його прийняло.
Марина
11.07.2018
Нужна помощь....Раньше был ключ-флешка. Произошла смена начальника и пришлось срочно делать ПриватБанковский ключ...Теперь не пускает в программу...Где, что нужно поменять чтобы войти???((
Катя
11.07.2018
Підкажіть, будь ласка, хто консолідував бюджетну звітність (райдержадміністрації), чому не підтягується освітня субвенція?
Людмила
17.07.2018
Підкажіть, будь ласка, з великими трудностями 07.07.18 року відправила звітність ,то сайт зависа то інтернет ,Вчора 16 числа подзвонили з казначейства сказали здати ще . консолідовану вітність. Вже 2-й день неможу зайти пише

Не знайдено НКІ або сертифікати на ньому ,в чьому причина
Мила
18.07.2018
Консилідували звітність, все було добре. Телефонує область небачених звітності. Відкрили звітність відправлену звіт підлеглих установ ділись розпорядник нижчого рівня. В мережі все гаразд.
Мила
18.07.2018
Як консилідували звітність по формах, етапи?Консилідована?
Консилідована розпорядник?.....
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд