Нашi сайти:

Додаток 1 до декларації з ПДВ: нюанси заповнення

Якщо після постачання товарів/послуг здійснюється будь-яка зміна суми компенсації їх вартості, включаючи наступний за постачанням перегляд цін, перерахунок у випадках повернення товарів/послуг особі, яка їх надала, або при поверненні постачальником суми попередньої оплати товарів/послуг, суми податкових зобов’язань та податкового кредиту постачальника та отримувача підлягають відповідному коригуванню.


При цьому у податковій декларації з ПДВ  у рядку 16.1 відображається коригування обсягів придбання та податкового кредиту, який було включено у рядок 10.1.1.

У складі декларації подаються додатки (у разі заповнення даних у відповідних рядках декларації) та копії записів у реєстрах виданих та отриманих податкових накладних, зокрема розрахунок коригування сум податку на додану вартість (Д1).

Відповідно до розд. ІІ таблиці 2 (коригування податкового кредиту згідно зі ст. 192 ПКУ за обсягами придбання товарів/послуг, необоротних активів, включених у рядки 10 та/або 11 декларації) додатку 1 до податкової декларації з ПДВ:

— у колонці 14 відображається сума ПДВ з колонки 11, яка була включена до податкового кредиту (до рядка 10.1.1 декларації);

— у колонці 15 відображається сума ПДВ з колонки 12, яка була включена до податкового кредиту (до рядка 10.1.2 декларації) на підставі податкової накладної, до якої складено розрахунок коригування.

 Відділ комунікацій Головного управління ДФС у Тернопільській області

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі