Інформація по темі "" | Публікації по тегу
07.04.21
20989 11
Друкувати
Обране

Додаток Д5 об’єднаної звітності ПДФО та ЄСВ: заповнюємо у M.E.Doc

Продовжуємо знайомити наших користувачів з об’єднаною звітністю з ПДФО та ЄСВ.

У цьому матеріалі розглянемо, як заповнювати Додаток Д5 «Відомості про трудові відносини осіб та період проходження військової служби» в програмі M.E.Doc.

Варто зазначити, що об’єднання звітності регулюється наказом від 15.12.2020 р. № 773.

Додаток 5 «Відомості про трудові відносини осіб та період проходження військової служби» призначений для реєстрації застрахованих осіб у реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування. Попередньою версією Додатку 5 була Таблиця 5 Звіту з ЄСВ.

Нагадаємо, що періодом подання податкового розрахунку є квартал. Перший раз звіт подається за І квартал 2021 року протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного кварталу. Тобто, граничним терміном подання буде 11 травня 2021 р. (оскільки 9 травня - вихідний день).

! Зазначимо, що Додаток 5 за квартал не потрібно розбивати у розрізі місяців.

Додаток 5 формується, якщо у звітному кварталі Ви:

  • приймали/звільняли працівника;
  • укладали/припиняли роботу за договором ЦПХ;
  • переводили працівника на іншу посаду;
  • переміщали працівника з одного структурного підрозділу до іншого;
  • працівник вступив або закінчив проходження військової служби;
  • надавали відпустку у зв’язку з вагітністю;
  • надавали відпустку для догляду за дитиною до 3-х років та від 3-х до 6ти років.

Як створити та заповнити Додаток 5 у M.E.Doc?

Додаток 5 є одним із шести додатків, які подаються з податковим розрахунком (рис. 1).

Рис. 1

Зупинимось докладніше на заповненні Додатку Д5 (ідентифікатор форми - J/F0510506). Важливо! Нові форми доступні, починаючи з оновлення 11.02.034.

Для створення Додатку Д5 в програмі M.E.Doc необхідно у розділі Звітність – Об’єднана звітність ПДФО та ЄСВ створити податковий розрахунок.

Зараз лише нагадаємо, що перед створенням податкового розрахунку необхідно обрати період, за який створюється розрахунок (наразі це -  1 квартал 2021 р.) та обрати тип розрахунку (тип розрахунку може бути звітний, новий звітний, уточнюючий та довідковий).

Після створення податкового розрахунку, клікнувши двічі у табличній частині реєстру звітів на формі Додаток 5 відкриється таблиця для заповнення (рис. 2).

Рис. 2

Для її заповнення необхідно обрати дані за кожним конкретним працівником із Довідника співробітників.

Крім того, для заповнення таблиці можна скористатись функцією Заповнити на основі довідника співробітників (рис. 3) у меню Правка, якщо у звітному кварталі працівника було прийнято або звільнено.

Рис. 3

Зверніть увагу! У Додатку 5 з’явились нові графи (рис. 4). А саме:

  • гр. 11 «Внутрішній сумісник», яка заповнюється значеннями 1- для внутрішнього сумісника, і 0 – для зовнішнього, якщо у гр. 7 «Категорія» зазначено – 2 (наймані працівники (без трудової книжки);
  • гр. 12 «Переведено, призначено на іншу посаду або роботу, переміщено до іншого підрозділу», заповнюється значеннями 1 - так, 0 – ні;
  • гр. 20 «Ознака», призначена для виправлення помилок. У цій графі відображається 0 - якщо рядок потрібно ввести, 1 - якщо рядок потрібно виключити. Гр. 20 заповнюється для розрахунків «Звітний новий» та «Уточнюючий».
     

Рис. 4

Додаток 5 з типом розрахунку Довідковий

Нагадаємо, що розрахунок з типом Довідковий подається для нарахування пенсій або страхових виплат, тому необхідно зазначити відповідне призначення, поставивши позначку V (рис. 5).

Рис. 5

Після заповнення Додатка 5 не забудьте зберегти внесені дані, натиснувши Ctrl+S.

medoc.ua

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
11
Юлія
07.04.2021
Колеги, хто робить цей звіт у Фрі-звіті? Як там заповнювати цей додаток?
Тетяна
07.04.2021
у Фрі-звіті у мене чомусь немає нових форм, чи можливо там треба щось зробити, яка остання версія?
Юлія Тетяна
07.04.2021
В мене та ж сама ситуаціяtransparent_pxl.png
svet7ік
07.04.2021
Доброго дня, Підскажіть,у бюджетну установу прийнято на посаду комірника працівника, який має воїнське звання (сержант).Чи віддображати в дод.5 звіту ЄСВ???
125 svet7ік
08.04.2021
звання відображають військові частини якщо він служить за контрактом. якщо у вас він цивільний ніяке звання не вказ
Оксана
13.04.2021
Підкажіть будь ласка, як діяти в моїй ситуації? ФОП 2 гр, в травні 2020 року оформила пенсію, але продовжувала сплачувати ЄСВ до лютого 2021 року. Знайома підказала, що пенсія більше не буде, не треба далі сплачувати ЄСВ. Я написала заяву на повернення помилково сплачених грошей на ЄСВ, згідно п.4 Порядку №6 Мінфіна від 16.01.2021р. Ч потрібно мені щось робити (переробити звітність, тощо..)? ДякуюПодробиці: https://buhgalter.com.ua/news/zvitnist/dodatok-d5-obyednanoyi-zvitnosti-pdfo-ta-yesv-zapovnyuyemo-u-medoc/
Марина
23.04.2021
Медок вимагає, щоб біля кожної людини, що працювала за ЦПХ, стояла галочка в колонці: ЦПХ за основним місцем роботи, а це неправильно. Що робити?
Света Марина
28.04.2021
Чому не вірно? Там необхідно ставити галочку, якщо ЦПХ за основним місцем роботи або за сумісництвом,
Валентина
28.04.2021
Доброго дня! Як правильно в 37 версії відображати перевод на іншу посаду? Одним рядком обо двома? За роз'ясненням представника M.E.DOC начебто одним рядком - тільки нову посаду.
Ірина Валентина
05.05.2021
Коли намагаюся переведення зробити в медок двома рядками - медок видає помилку
Маша
31.05.2021
При заповнені табл. 5 (декрет) при перевірці Медок 11.02.040 вказує "помилковий", тому що не зазначили військове звання. І як це розуміти? У всіх прикладах з декретом графу 19 не заповнюють, а програма вимагає. То як бути?..
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі