Інформація по темі "" | Публікації по тегу
07.04.21
18344 11
Друкувати
Обране

Додаток Д5 об’єднаної звітності ПДФО та ЄСВ: заповнюємо у M.E.Doc

Продовжуємо знайомити наших користувачів з об’єднаною звітністю з ПДФО та ЄСВ.


У цьому матеріалі розглянемо, як заповнювати Додаток Д5 «Відомості про трудові відносини осіб та період проходження військової служби» в програмі M.E.Doc.

Варто зазначити, що об’єднання звітності регулюється наказом від 15.12.2020 р. № 773.

Додаток 5 «Відомості про трудові відносини осіб та період проходження військової служби» призначений для реєстрації застрахованих осіб у реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування. Попередньою версією Додатку 5 була Таблиця 5 Звіту з ЄСВ.

Нагадаємо, що періодом подання податкового розрахунку є квартал. Перший раз звіт подається за І квартал 2021 року протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного кварталу. Тобто, граничним терміном подання буде 11 травня 2021 р. (оскільки 9 травня - вихідний день).

! Зазначимо, що Додаток 5 за квартал не потрібно розбивати у розрізі місяців.

Додаток 5 формується, якщо у звітному кварталі Ви:

 • приймали/звільняли працівника;
 • укладали/припиняли роботу за договором ЦПХ;
 • переводили працівника на іншу посаду;
 • переміщали працівника з одного структурного підрозділу до іншого;
 • працівник вступив або закінчив проходження військової служби;
 • надавали відпустку у зв’язку з вагітністю;
 • надавали відпустку для догляду за дитиною до 3-х років та від 3-х до 6ти років.

Як створити та заповнити Додаток 5 у M.E.Doc?

Додаток 5 є одним із шести додатків, які подаються з податковим розрахунком (рис. 1).

Рис. 1

Зупинимось докладніше на заповненні Додатку Д5 (ідентифікатор форми - J/F0510506). Важливо! Нові форми доступні, починаючи з оновлення 11.02.034.

Для створення Додатку Д5 в програмі M.E.Doc необхідно у розділі Звітність – Об’єднана звітність ПДФО та ЄСВ створити податковий розрахунок.

Зараз лише нагадаємо, що перед створенням податкового розрахунку необхідно обрати період, за який створюється розрахунок (наразі це -  1 квартал 2021 р.) та обрати тип розрахунку (тип розрахунку може бути звітний, новий звітний, уточнюючий та довідковий).

Після створення податкового розрахунку, клікнувши двічі у табличній частині реєстру звітів на формі Додаток 5 відкриється таблиця для заповнення (рис. 2).

Рис. 2

Для її заповнення необхідно обрати дані за кожним конкретним працівником із Довідника співробітників.

Крім того, для заповнення таблиці можна скористатись функцією Заповнити на основі довідника співробітників (рис. 3) у меню Правка, якщо у звітному кварталі працівника було прийнято або звільнено.

Рис. 3

Зверніть увагу! У Додатку 5 з’явились нові графи (рис. 4). А саме:

 • гр. 11 «Внутрішній сумісник», яка заповнюється значеннями 1- для внутрішнього сумісника, і 0 – для зовнішнього, якщо у гр. 7 «Категорія» зазначено – 2 (наймані працівники (без трудової книжки);
 • гр. 12 «Переведено, призначено на іншу посаду або роботу, переміщено до іншого підрозділу», заповнюється значеннями 1 - так, 0 – ні;
 • гр. 20 «Ознака», призначена для виправлення помилок. У цій графі відображається 0 - якщо рядок потрібно ввести, 1 - якщо рядок потрібно виключити. Гр. 20 заповнюється для розрахунків «Звітний новий» та «Уточнюючий».
   

Рис. 4

Додаток 5 з типом розрахунку Довідковий

Нагадаємо, що розрахунок з типом Довідковий подається для нарахування пенсій або страхових виплат, тому необхідно зазначити відповідне призначення, поставивши позначку V (рис. 5).

Рис. 5

Після заповнення Додатка 5 не забудьте зберегти внесені дані, натиснувши Ctrl+S.

medoc.ua

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


коментарі
(11)
Юлія
07.04.2021
Колеги, хто робить цей звіт у Фрі-звіті? Як там заповнювати цей додаток?
Тетяна
07.04.2021
у Фрі-звіті у мене чомусь немає нових форм, чи можливо там треба щось зробити, яка остання версія?
Юлія Тетяна
07.04.2021
В мене та ж сама ситуаціяtransparent_pxl.png
svet7ік
07.04.2021
Доброго дня, Підскажіть,у бюджетну установу прийнято на посаду комірника працівника, який має воїнське звання (сержант).Чи віддображати в дод.5 звіту ЄСВ???
125 svet7ік
08.04.2021
звання відображають військові частини якщо він служить за контрактом. якщо у вас він цивільний ніяке звання не вказ
Оксана
13.04.2021
Підкажіть будь ласка, як діяти в моїй ситуації? ФОП 2 гр, в травні 2020 року оформила пенсію, але продовжувала сплачувати ЄСВ до лютого 2021 року. Знайома підказала, що пенсія більше не буде, не треба далі сплачувати ЄСВ. Я написала заяву на повернення помилково сплачених грошей на ЄСВ, згідно п.4 Порядку №6 Мінфіна від 16.01.2021р. Ч потрібно мені щось робити (переробити звітність, тощо..)? ДякуюПодробиці: https://buhgalter.com.ua/news/zvitnist/dodatok-d5-obyednanoyi-zvitnosti-pdfo-ta-yesv-zapovnyuyemo-u-medoc/
Марина
23.04.2021
Медок вимагає, щоб біля кожної людини, що працювала за ЦПХ, стояла галочка в колонці: ЦПХ за основним місцем роботи, а це неправильно. Що робити?
Света Марина
28.04.2021
Чому не вірно? Там необхідно ставити галочку, якщо ЦПХ за основним місцем роботи або за сумісництвом,
Валентина
28.04.2021
Доброго дня! Як правильно в 37 версії відображати перевод на іншу посаду? Одним рядком обо двома? За роз'ясненням представника M.E.DOC начебто одним рядком - тільки нову посаду.
Ірина Валентина
05.05.2021
Коли намагаюся переведення зробити в медок двома рядками - медок видає помилку
Маша
31.05.2021
При заповнені табл. 5 (декрет) при перевірці Медок 11.02.040 вказує "помилковий", тому що не зазначили військове звання. І як це розуміти? У всіх прикладах з декретом графу 19 не заповнюють, а програма вимагає. То як бути?..
Залишити коментар:
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
 • доступ до новин, статей, довідників
 • безлімітні завантаження бланків
 • відсутність реклами.
Передплатники «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн